Podlahy budú vyluxované s novými vybranými vysávačmi Philips AquaTrio s 5-ročnou zárukou na motor

Vaša dlážka si zaslúži top starostlivosť a vy zase čo najefektívnejšie a najjednoduchšie vysávanie. A čo tak rovno vysávanie s vytieraním podláh? Stavte na vybrané vysávače Philips AquaTrio a získajte 5-ročnú záruku na motor!

Philips AquaTrio na mokré a suché čistenie ponúka najmodernejšie technológie, vysáva a umýva jedným ťahom, a navyše sa čistí sám v špeciálne navrhnutej stanici. O dokonalú čistotu sa postará patentovaný systém kief Power Brush z jemného mikrovlákna, ktoré rotujú vysokou rýchlosťou. S unikátnou hubicou AquaSpin jedným krokom odstránite suché aj mokré nečistoty prednou aj zadnou stranou trysky naraz, takže bude každý váš ťah po podlahe maximálne efektívny. Philips Aqua Plus 3 v 1 má v sebe nielen vysávač, ale aj mop a ručný vysávač. Nekompromisne skráti čas vysávania a umožní vám tak dôkladne upratať rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Hubica tohto vysávača má 360° satie, ktoré je výkonné najmä vďaka technológii PowerCyclone, a nečistoty zbiera všetkými smermi. Oba vysávače poskytujú aj LED osvetlenie, ktoré vám posvieti na všetky nečistoty.

Zaujalo vás vysávanie a umývanie podlahy jedným ťahom? Kúpte teraz vybrané vysávače Philips AquaTrio a získate k nim 5-ročnú záruku na motor!

Ako na to?
1. Kúpte niektorý z vybraných tyčových vysávačov Philips v čase konania akcie.
2. Vysávač zaregistrujte na webových stránkach značky, a to najneskôr do 3 mesiacov od dátumu nákupu: https://www.philips.sk/c-w/promotions/
3. Po potvrdení registrácie získate elektronický certifikát, ktorý vás oprávňuje na využitie bezplatného servisu na motor v trvaní 3 roky po ukončení štandardnej 2-ročnej záruky.
4. Viac informácií o akcii a úplné pravidlá nájdete na webových stránkach značky.

Akcia platí do 31. 12. 2023 alebo do odvolania.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: