Rowenta je najdôveryhodnejšou značkou v kategórii robotických vysávačov na Slovensku

Slováci už po siedmykrát odovzdávali svoj hlas značkám, ktorým najviac dôverujú. Vyše 2 000 respondentov v marketingovom prieskume projektu Najdôveryhodnejšie značky 2022 hodnotilo takmer 650 značiek v 74 kategóriách. V kategórii robotických vysávačov získala najvyššie skóre značka Rowenta.
Rowenta pracuje na inováciách svojich produktov každý deň a jej najväčšou prioritou je čo najefektívnejšie využitie čistiaceho výkonu, zlepšenie komfortu používania a optimalizácia spotreby bez dopadu na silu výkonu. Aj preto vám môže práve ona ponúknuť najtenšieho laserového robota na trhu – robotický vysávač Rowenta RR9075WH X-Plorer Serie 130 AI Animal & Allergy 4 v 1 s veľmi tichou prevádzkou. Rovnako tak vie ponúknuť aj tie najtenšie roboty zo všetkých, ktoré dokážu ľahko upratať aj pod naozaj nízkym nábytkom, ako napr. robotický vysávač Rowenta Explorer Serie 60 RR7447WH. Vyberte si ten pravý aj vy!

Značky sú do projektu nominované automaticky na základe predaja a vyhrať môže v danej kategórii iba jedna z nich. To zaručuje, že ocenené značky sú skutočne silné a dôveryhodné. To, že zvolenie značky Rowenta za vôbec najdôveryhodnejšiu značku v kategórii robotických vysávačov v roku 2022 nie je náhoda, potvrdzujú aj českí spotrebitelia, ktorí robotické vysávače Rowenta umiestnili na prvé miesto na českom trhu.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: