Patríte medzi kávoholikov? Potom stavte na kávovary Krups a získajte fantastické darčeky

Tiež nepoznáte ráno nič lepšie, než je vôňa čerstvo namletej kávy a lahodná chuť, ktorá prebudí vaše zmysly? Potom by vám rozhodne nemalo uniknúť, že pri kúpe vybraných kávovarov Krups teraz získate 2 balenia kávy Starbucks® a riad Tefal Intuition ako darček!

S automatickým kávovarom Espresso Krups Intuition Preference+ EA875E10 alebo Espresso Krups Intuition Preference EA873810 si vychutnáte dokonalú kávu stlačením jediného tlačidla. Kávovary sa môžu pochváliť radom funkcií. Pre 8 nápojov z ponuky si v rámci osobného nastavenia môžete zvoliť intenzitu kávy, množstvo a teplotu vody podľa vašich preferencií. Funkcia Quattro Force sa postará o špičkovú prípravu od aktívneho rýchleho mletia po pokročilý samočistiaci systém. Intuitívne ovládanie zaistí prehľadný dotykový displej s nastaviteľným jasom aj farbou podsvietenia. Kávovary s 3 l zásobníkom na vodu a nádobou na až 250 g kávy vám pripravia rovno dva nápoje naraz. Vďaka naparovacej hadičke si môžete ľahko dopriať nadýchané cappuccino či caffé latte.

Dokonalá aróma, široký výber a ľahká príprava. To všetko sú automatické kávovary Krups Intuition! Teraz k vybraným modelom dostanete 2 balenia obľúbenej kávy Starbucks® a riad Tefal Intuition ako darček!

Ako získam darčeky ku kávovaru?
1. Kúpte si jeden z vybraných kávovarov Krups Intuition v čase konania akcie.
2. Zaregistrujte sa na stránkach značky, vyplňte registračný formulár, doložte screen alebo fotku účtenky, informáciu o mieste nákupu, adresu doručenia a vyberte si variant darčeka.
3. Bude vám zaslaný email, v ktorom skontrolujete a potvrdíte zadané údaje. Bez potvrdenia bude požiadavka za 24 hodín vymazaná.
4. Darčeky vám budú odoslané do 14 dní od obdržania požiadavky.
5. Kompletné pravidlá akcie nájdete na stránkach značky.

Akcia platí do 31. 12. 2023 alebo do vydania zásob darčekov.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: