Kávoholici pozor! Kávovary Krups teraz kúpite s fantastickými darčekmi

Čo je lepšie než vôňa čerstvo pripravenej kávy a lahodná chuť, ktorá ráno prebudí vaše zmysly? Máme skvelú správu pre všetkých milovníkov kávy. Kávovary Krups teraz získate s praktickými darčekmi!  

S automatickým kávovarom Espresso Krups Intuition Preference+ EA875E10 alebo Espresso Krups Intuition Preference EA873810 si vychutnáte dokonalú kávu stlačením jedného tlačidla. Kávovary disponujú sériou bohatých funkcií. Pre 8 nápojov z ponuky si zvolíte osobné nastavenia, okrem intenzity kávy tiež množstvo, teplotu vody a budete mať kávové špeciality priamo na mieru. Funkcia Quattro Force sa postará o špičkovú prípravu od aktívneho rýchleho mletia po pokročilý samočistiaci systém. Intuitívne ovládanie zaistí prehľadný dotykový displej, kde nastavíte jas a obľúbenú farbu podsvietenia. Kávovary s 3 l zásobníkom na vodu a nádoby na až 250 g kávy vám pripravia rovno dva nápoje naraz. Doprajte si kávu s mliečnou penou, a to napríklad cappuccino či caffe latte. Poteší vás napeňovacia hadička, ktorá vytvorí hustú a nadýchanú penu skutočne ľahko.

Dokonalá aróma, široký výber a jednoduchá príprava. To všetko sú automatické kávovary Krups Intuition! Teraz k vybraným modelom získate 2 balenia obľúbenej kávy Starbucks® Blonde Espresso Roast a WMF súpravu na Latte Macchiato + 6 ks lyžičiek ako darček!

Ako získam darčeky ku kávovaru?

1. Kúpte si jeden z vybraných kávovarov Krups Intuition v čase konania akcie.
2. Zaregistrujte sa na stránkach značky, vyplňte registračný formulár, doložte screen alebo fotku účtenky, informáciu o mieste nákupu, adresu doručenia a vyberte si variant darčeka.
3. Príde vám e-mail, v ktorom skontrolujete a potvrdíte zadané údaje. Bez potvrdenia bude požiadavka za 24 hodín zmazaná.
4. Darčeky vám budú odoslané do 14 dní od získania požiadavky.
5. Kompletné pravidlá akcie nájdete na stránkach značky.

Akcia platí do 30. 6. 2022 alebo do vydania darčekov.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: