Váš deň naštartuje kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me s darčekom

Ani s vami by sa nemal nikto rozprávať skôr, než ráno vypijete šálku kávy? Kúpte si do kuchyne kapsulový kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me a vaše rána budú hneď oveľa príjemnejšie.

Ovládanie automatického kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me je skutočne ľahké! Stačí vložiť kapsulu, vybrať si veľkosť nápoja a otočiť pákou. Príkon 1 500 W zahreje kávovar rýchlosťou blesku a vy si tak pripravíte espresso do 30 sekúnd a do jednej minúty cappuccino. Zo širokej ponuky nápojov si vyberie naozaj každý, dokonca aj ľudia, ktorí kávu nepijú. Kávovar vám nachystá osviežujúce studené nápoje, horúcu čokoládu, latte macchiato, flat white alebo napríklad ristretto. Hermeticky uzatvorené kapsuly pomôžu prvotriednej káve udržať čerstvosť intenzívnu arómu. O lahodnú, zamatovú a hustú cremu sa postará tlak 15 barov, vy si tak vychutnáte kávu ako zo svojej obľúbenej kaviarne. Vďaka elegantnému modernému dizajnu a kompaktným rozmerom zapadne skutočne do každej kuchyne. A vďaka zásobníku na vodu s objemom 0,8 l pripraví naraz až 4 veľké šálky kávy, takže môžete rýchlo obslúžiť a nezdržiavať sa dlhou prípravou.

Vo vašom byte sa bude niesť krásna vôňa čerstvej kávy z automatického kapsulového kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me. Kúpte si ho teraz a automaticky získate 3 kapsuly ako darček!  

Akcia platí do 31. 10. 2021 alebo do vydania zásob darčeka.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: