Vyskúšajte si teplovzdušné fritézy od Philips na 45 dní so zárukou vrátenia peňazí

Tento multifunkčný pomocník by vám v kuchyni nemal chýbať! A koho tým myslíme? Predsa teplovzdušné fritézy Philips, ktoré vedia smažiť, piecť, grilovať, restovať, ale taktiež ohrievať. Využijete ich na prípravu zdravších jedál, a to aj v prípade, že dostanete chuť na hranolčeky. Vďaka technológii cirkulácie vzduchu Rapid Air na ne teplovzdušná fritéza Philips spotrebuje až o 90 % menej tuku. Fritovaniu pomocou vzduchu budete vďační za to, že vašu domácnosť nebude cítiť po klasickom smažení. Teplovzdušné fritézy Philips sa pýšia špeciálnym dizajnom dna, 7× rýchlejšou cirkuláciou vzduchu a okamžitým zahriatím, takže na zdravé jedlo nebudete čakať večnosť. Bude hotové skôr, než sa nazdáte. Začína sa vám teplovzdušná fritéza od Philips páčiť čím ďalej, tým viac? Tak si ju jednoducho na 45 dní vyskúšajte! Navyše so zárukou vrátenia peňazí.

To znie zaujímavo! Ako na to?

  1. Kúpte si vybranú teplovzdušnú fritézu Philips v čase konania akcie na Hej.sk.
  2. Svoj nákup zaregistrujte do 21 dní od jeho uskutočnenia na webových stránkach Philips.
  3. Kontaktuje zákaznícku podporu spoločnosti Philips prostredníctvom online formulára. Tá následne zaistí zvoz výrobku k servisnému partnerovi Philips.
  4. Výrobok je možné vrátiť iba poriadne vyčistený, nepoškodený, v pôvodnom obale, so všetkými doplnkami a s kópiou dokladu o nákupe.
  5. V prípade, že nebudú splnené všetky uvedené podmienky, nebude od vás výrobok prevzatý na zvoz, prípadne bude vrátený na vašu adresu.
  6. V prípade, že všetky podmienky budú splnené, obdržíte na svoj e-mail do 15 dní odo dňa zvozu potvrdenie o ponechaní výrobku v servisnom stredisku.
  7. Potvrdenie osobne, alebo elektronicky doručte na predajňu, kde ste výrobok zakúpili. Spolu s tým budete potrebovať ešte originál, alebo kópiu dokladu o kúpe. Potom vám daná predajňa obratom vyplatí cenu výrobku uvedenú na doklade o kúpe. Peniaze môžete dostať v hotovosti, alebo na bankový účet do 15 dní od doručenia potvrdenia.
  8. Pozor! Potvrdenie o ponechaní výrobku v servisnom stredisku je nutné doručiť na predajňu do 1 mesiaca od jeho obdržania. V opačnom prípade stráca platnosť, nárok na vrátenie peňazí zaniká a výrobok vám bude zaslaný späť na vašu adresu.

Akcia trvá do 29. 2. 2024.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: