Ku kuchynským robotom ETA Gratus získate ako darček vákuovaciu súpravu

Každodenná práca v kuchyni vám pôjde pekne od ruky s kuchynskými robotmi ETA Gratus. Planetárny systém miešania umožní dokonalé premiešanie surovín, ktoré nebudú zostávať na stenách misy. Výsledné cesto tak bude vždy perfektné!

Nie je to ale iba cesto, s čím si roboty od značky ETA poradia. Vďaka bohatému príslušenstvu nahradia hneď niekoľko kuchynských prístrojov. S robotom Gratus Max ETA002890061 si jednoducho pripravíte čerstvé mleté mäso, a to vďaka veľkému mlynčeku so štyrmi hrubosťami mletia. Gratus Vital II ETA002890092 sprevádzajú okrem vyššie spomenutého aj nadstavce na výrobu domácej zmrzliny, lisy na ovocie alebo napríklad mlynček na mak. Skutočným šperkom je ETA Gratus di Vetro 0028 90130. Jeho sklenená misa a nádoba na mixovanie boli navrhnuté podľa známeho českého dizajnéra a sochára Ronyho Plesla
 
Ako darček k všetkým modelom ETA Gratus teraz získate vákuovaciu súpravu v hodnote 49 €! Vákuovaním predĺžite životnosť potravín až 5× a ušetríte aj miesto pri ich skladovaní v chladničke a mrazničke. Súprava obsahuje vákuovačku, hadičku na odsávanie a vákuovací box s objemom 670 ml. To chcem!

Ako vákuovaciu súpravu získam?

  1. Kúpte si akýkoľvek model kuchynského robota ETA Gratus v čase konania akcie.
  2. Vyplňte registračný formulár na webových stránkach www.eta.sk/akcia/ a priložte nákupný doklad. Registrácia je možná do 31. 1. 2023.
  3. Registráciu dokončíte kliknutím na tlačidlo „Odoslať a dokončiť registráciu“.
  4. A je to! Darček v podobe vákuovacej súpravy vám bude zaslaný na adresu uvedenú v registračnom formulári.

Kompletné informácie a pravidlá nájdete na stránkach značky ETA. Akcia platí od 1. 11. 2022 do 31. 12. 2022 alebo do vydania zásob darčeka.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: