Dizajnérsky šperk, ktorý obstojí vo všetkých kulinárskych výzvach. To je kuchynský robot ETA Gratus di Vetro

Značka ETA prichádza so skutočným dizajnovým kúskom, s unikátnym kuchynským robotom ETA Gratus di Vetro 0028 90130. Jeho sklenená misa a nádoba na mixovanie boli navrhnuté podľa známeho českého dizajnéra a sochára Ronyho Plesla. Samotnej výroby sa potom chopila technologicky progresívna skláreň Bomma. Nádoby tak v sebe kombinujú špičkový dizajn a ten najkvalitnejší český krištáľ.

Ale nie je to iba výnimočný dizajn. Silný 1 200 W motor robota ETA Gratus di Vetro udrží nastavené otáčky aj pri veľkom zaťažení a masívne celokovové vyhotovenie mu zaistí dlhú životnosť. V balení narazíte hneď na 2 misy! Sklenenú s objemom 5 litrov s postrannými držadlami. A na menšiu nerezovú misu s objemom 3,5 litra s vekom, ktorá sa šikovne vojde do každej chladničky.

ETA Gratus di Vetro obstojí vo všetkých kulinárskych výzvach! Robot zvládne šľahať, mixovať, hniesť, miesiť, strúhať, krájať, drviť, pomlieť mäso aj naplniť údeniny. Vďaka šikovnému nadstavcu na váľanie cesta a krájaču na rezance si pochutnáte na domácich cestovinách. Pomocou lisu si môžete pripraviť čerstvú šťavu z bobuľovín, ovocia aj zeleniny. A brúska na nože zaistí perfektné nabrúsenie všetkých kovových nožov vo vašej kuchyni.

Radovať sa z neho budete naozaj dlho. Po registrácii na webových stránkach značky ETA sa vám záruka na kuchynský robot ETA Gratus di Vetro bezplatne predĺži na 10 rokov. Tak neváhajte a kúpte si tento zberateľský kúsok!

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: