Pozdvihnite svoje kuchárske umenie s kuchynskými robotmi zo série Bosch MUM2 a zároveň získajte spätný bonus v hodnote až 30 €

Kuchynské roboty Bosch MUM2 si vás získajú nielen svojím kompaktným dizajnom, ale hlavne skvelým výkonom a širokou ponukou príslušenstva. Kuchynský robot Bosch MUMS2EW00 s výkonom 700 W a cukrárskou súpravou v základnej výbave by mal byť neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Bosch MUMS2ER01 v červenom vyhotovení má navyše priebehový krájač s tromi kotúčmi. Bielu klasiku kúpite rovno s mlynčekom na mäso a mixovacou nádobou: Bosch MUMS2EW30 alebo aj v plnej výbave, ktorá obsahuje lis na citrusy: Bosch MUMS2EW40. Najsilnejším pomocníkom vašej kuchyne  sa môže stať Bosch MUMS2VM00 v čiernej farbe. Má silu 900 W a sedem rýchlostných stupňov. S robotmi Bosch MUM2 získate veľkého pomocníka na dosiahnutie všetkých vašich kuchárskych nápadov.
Uľahčite si prácu a kúpte si kuchynský robot Bosch MUM2, s ktorým získate spätný bonus v hodnote  15, 20 alebo 30 €.

Chcete získať spätný bonus? Tak čítajte ďalej:

1. Kúpte vybraný kuchynský robot Bosch MUM2 v čase konanie akcie.

2. Zaregistrujte sa, vyplňte požadované údaje a nahrajte účtenku. Registrácia je možná do 15. 12. 2021. Tu nájdete aj kompletné pravidlá akcie.

3. Po schválení spätného bonusu budete kontaktovaní na telefónnom čísle či e-maile.

4. Výška cashbacku vám bude poslaná na bankový účet, ktorý ste uviedli do registračného formulára, najneskôr do 30 dní od dňa schválenia registrácie.

Akcia platí od 15. 10. do 20. 12. 2021 alebo do odvolania.
Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: