Kúpte si vybrané spotrebiče LG, ktoré sa starajú o vašu bielizeň, a rozbaľte si darček v hodnote až 115 €!

Váš šatník si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť. Veď nie je nič príjemnejšie, než si večer ľahnúť do voňavých perín a ráno si obliecť obľúbený mäkučký sveter. Aby sa však zaistila aj bezchybná čistota vašej bielizne, ale aj ochrana tkanín, treba si vybrať tie správne spotrebiče. Spotrebiče, ktoré sú šetrné aj k jemným blúzkam a ktoré vám budú slúžiť dlhé roky. Nie je to však nič zložité, stačí sa spoľahnúť na práčky a sušičky od značky LG! K vybraným modelom vás teraz potešia aj darčeky v hodnote až 115! Môžete sa teda rovno pustiť do triedenia bielizne.

Chcem získať darček, ako na to?

  1. Kúpte si vybranú sušičku alebo zostavu práčka + sušička LG v čase konania akcie na HEJ.sk. Zostavu si môžete ľubovoľne nakombinovať z práčok a sušičiek zaradených do akcie.
  2. Zaregistrujte sa do 14 dní od nákupu tu, vyplňte potrebné údaje a nahrajte účtenku. Registrácia bude potvrdená e-mailom.
  3. Do 40 pracovných dní od registrácie bude darček odoslaný na adresu, ktorú ste uviedli v registrácii.
  • Ku kúpe sušičky získate obrúsky do sušičky Coccolino na rok zadarmo v hodnote 20 €.
  • Ku kúpe zostavy vás potešia Coccolino detergenty (Care color a black kapsuly, White gél a obrúsky do sušičky) na rok zadarmo v hodnote 115 €.
  1. Doregistrácia je možná do 7. 3. 2021.
  2. Viac informácií a úplné pravidlá akcie nájdete na stránkach značky.

Akcia platí od 16. 11. do 28. 2. 2021 alebo do vypredania zásob.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: