Lavatrice Lavanda hypoalergenní prací gel, 5 l

výpredaj
Výrobca: WINNI'S , Kategória: Ostatné príslušenstvo
Kód tovaru: WIN423477

Všetko o produkte
ekologický tekutý prací prostriedok • hypoalergénny • vhodné pre vegánov • kompletne prírodné zloženie • skineco kompatibilné s pokožkou • baby friendly vhodný pre pranie...

Zistiť dostupnosť

Winni’s hypoalergénny prací gél Lavatrice Aleppo 5L


Všetci sa snažia šetriť životné prostredie pračkami z ekonomických kategórií, ale len málo ľudí rieši pracie prostriedky. Preto prichádza ekologická drogérie značky Madel, ktorú vyrába talianska rodinná firma dokonale sebestačná vďaka vlastným vodným vrtom a energii vyrobenej solárnymi panelmi.


Perte ohľaduplne


Úplne ekologický tekutý prací prostriedok s úžasne sviežou vôňou verbeny a rastlinného mydla z Aleppa je hypoalergénny, vhodný pre pranie detskej bielizne, šetrný k pokožke a nezaťažuje životné prostredie. Je úplne rozložiteľný a má recyklovateľný obal. Netestujú ho na zvieratách ani nikto doňho nepridáva nikel, fosfáty alebo farbivá. Napriek tomu vyberie všetko, čo potrebujete. Perte aj vy ohľaduplne, o vôňu neprídete.


Prací gél je vhodný na pranie bieleho i farebného oblečenia pri teplotách medzi 30 °C a 60 °C.


 

Všetko o produkte
ekologický tekutý prací prostriedok • hypoalergénny • vhodné pre vegánov • kompletne prírodné zloženie • skineco kompatibilné s pokožkou • baby friendly vhodný pre pranie detskej bielizne • recyklovateľný obal • 5 000 ml = 83 pracích dávok

Winni’s hypoalergénny prací gél Lavatrice Aleppo 5L
Všetci sa snažia šetriť životné prostredie pračkami z ekonomických kategórií, ale len málo ľudí rieši pracie prostriedky. Preto prichádza ekologická drogérie značky Madel, ktorú vyrába talianska rodinná firma dokonale sebestačná vďaka vlastným vodným vrtom a energii vyrobenej solárnymi panelmi.

Perte ohľaduplne
Úplne ekologický tekutý prací prostriedok s úžasne sviežou vôňou verbeny a rastlinného mydla z Aleppa je hypoalergénny, vhodný pre pranie detskej bielizne, šetrný k pokožke a nezaťažuje životné prostredie. Je úplne rozložiteľný a má recyklovateľný obal. Netestujú ho na zvieratách ani nikto doňho nepridáva nikel, fosfáty alebo farbivá. Napriek tomu vyberie všetko, čo potrebujete. Perte aj vy ohľaduplne, o vôňu neprídete.

Prací gél je vhodný na pranie bieleho i farebného oblečenia pri teplotách medzi 30 °C a 60 °C.

Technické parametre WINNI'S Lavatrice Lavanda hypoalergénny prací gél, 5 l

Ostatné parametre
Kategória Prací prostriedok
Výrobca WINNI'S
Kategória Pracie gély WINNI'S

Dôležité bezpečnostné upozornenia:

  • ÚDAJE O NEBEZPEČNOSTI:
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
  • POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁDZANIE:
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P103 Pred použitím si prečítajte etiketu. P280 Noste ochranné okuliare. P305 + P351 + P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P337 + P313 Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. P501 Zneškodnite obsah odovzdaním v zberni nebezpečného odpadu. Prázdne nádoby odložiť do triedeného odpadu.
  • Iné informácie: Označovanie na štítku pre širokú verejnosť podľa nariadenia Rady (ES) č. 648/2004 o detergentoch: 5 % alebo viac, ale menej ako 15 % aniónové povrchovo aktívne látky, 5 % alebo viac, ale menej ako 15 % neiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5 % mydlo, parfumy, PHENOXYETHANOL.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Určené na univerzálne (biele aj farebné)
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 18.0 cm
Výška výrobku 35.0 cm
Hĺbka výrobku 11.0 cm
Hmotnosť výrobku 5.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 36.3 cm
Výška balenia 5.5 cm
Hĺbka balenia 31.4 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací