Lampáš LEDLENSER P6 (500922) čierna

Výrobca: LEDLENSER , Kategória: Svetlá / Baterky
Kód tovaru: LED500922

Stupeň krytia: IPX4
Počet režimov svietenia: 1
Maximálny dosvit: 120 m
Výkon v lúmenoch: 200 lúmenov
Zdroj energie: batérie AA
Typ lampy/lampáša: ručná
Značky: LEDLENSER

Zistiť dostupnosť

LEDLENSER P6


Záleží vám okrem výkonnosti a trvanlivosti aj na peknom dizajne? Potom je Ledlenser P6.2 svietidlo presne pre vás. Jeho elegantné a zároveň trvanlivé spracovanie určite ocení každý milovník kvality. Svietidlo je napájané dvoma AA batériami, ktoré dodávajú šťavu High End Power LED. Tá dokáže vytvoriť ohromujúcich 200 lúmenov, ktorými osvietime priestor vo vzdialenosti až 120 metrov. O takto vysoký jas sa stará Advanced Focus System, ktorý vďaka spojeniu šošovky a reflektora zaostruje lúč do úzkeho zväzku.


U svetiel Ledlenser je samozrejmosťou ich dlhodobá trvanlivosť a odolnosť proti tvrdšiemu zaobchádzaniu. Svietidlo vydrží pád až z 1,5 metra a prácu v prašnom prostredí. Okrem toho je odolné aj proti vode, takže vziať si ho na pochod v daždi nie je vôbec žiadny problém. Svietidlo je navyše veľmi ľahké, takže ho pri svojom stanovaní alebo výstupe v batohu vôbec nespoznáte. Svietidlo, ktoré profesionálni hasiči často pripevňujú na svoje prilby. Využitie nájde ale nielen u nich.

Advanced Focus System


Advanced Focus Systém predstavuje spojenie šošovky a reflektora. Reflektorová šošovka tak ponúka možnosť zaostrenia lúča svetla s plynulým prechodom zo širokého homogénneho kruhu svetla do ostrého zväzku aj opačne. Pre ostrenie stačí posunúť hlavou svietidla – dopredu (zaostrenie) či dozadu (rozostrenie). Ledlenser svetlá sú svetovo unikátne tým, že využívajú princíp lomu svetla. Obyčajné svetlá totiž svetlo len odrážajú svetlo od reflexných plôch vo vnútri hlavy svetla.


 


Odolnosť IPX4-8


Svietidlo vás nesklame nikdy – za snehu aj dažďa funguje spoľahlivo. Rovnako tak odolá aj nárazom a pádom z výšky.


 


Pozlátené kontakty


Zlato je skvelý elektrický vodič a zároveň je mimoriadne odolné voči korózii. Výrobca odhadom udáva, že bežne stoja za 70 % porúch svietidiel práve korozívna poškodenia spôsobené kyselinou či plynom z batérií. S pozlátenými kontaktami sa však výdrž svetiel počíta na desaťročia.Modulárny systém


Svietidlo má modulárnu konštrukciu, vďaka ktorej stačí pri poruche vymeniť chybný diel za nový. Tým výrazne ušetríte. Navyše modulárny systém uľahčuje čistenie prístroja.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 84 mesiacov
Partnumber 500922
Ďalšie parametre
Zdroj energie batérie AA
200 lúmenov
Maximálny dosvit 120 m
Počet režimov svietenia 1
IPX4
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 15.2 cm
Výška balenia 8.5 cm
Hĺbka balenia 28.0 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací