Kultivátor Fieldmann FZK 2004-E

Výrobca: Fieldmann , Kategória: Kultivátory
Kód tovaru: FLM50004675

Počet nožov: 6
Výkon: 1200 W
Typ kultivátora: elektrický
Šírka záberu: 40 cm
Značky: Fieldmann

Naša cena s DPH:

106.90

Na splátky od: 4 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Fieldmann FZK 2004-E


Udržujte si pôdu mäkkú a prekyprenú. Kúpte si na záhradu elektrický kultivátor Fieldmann FZK 2004-E, ktorý zeminu zrýľuje a rozruší do hĺbky, aby sa do nej dostal dostatok vzduchu a mohlo dôjsť k dôkladnému premiešaniu s hnojivom alebo kompostom. Kultivátor v sebe ukrýva elektromotor s príkonom 1 200 W, ktorý spolu so šiestimi oceľovými nožmi s priemerom 20 cm zaistí  jednoduché a rýchle používanie s pracovným záberom až 40 cm. Vďaka sklopnému držadlu môžete kultivátor v dobe nepoužívania skladovať aj v menších priestoroch, napr. garáži či kôlni.


Kľúčové vlastnosti:


  • Kultivátor na kyprenie pôdy
  • Jednoduchá práca vďaka výkonnému elektromotoru
  • 6 nožov so záberom 40 cm
  • Sklopné držadlo na kompaktné skladovanie
  • Inštalačná sada v balení

Kultivátor vám pomôže s rýľovaním celej záhrady.

 


Široký záber


Prístroj sa výborne hodí na prácu aj vo väčšej záhrade. Ľahko sa s ním manipuluje a vďaka širokému záberu 40 cm budete mať hlinu spracovanú v rekordne krátkom čase.


 Šesť nožov


V spodnej časti je umiestnených šesť kvalitných a pevných oceľových nožov. Tie dokážu zeminu narušiť do hĺbky tak, aby sa dobre prevzdušnila a vy ste jej zaistili ideálne podmienky na hnojivo či kompost.


 200 mm priemer


Ostrie s priemerom 200 mm dokáže spracovať aj hrubšie častice hliny. Dočkáte sa vždy kvalitných a spoľahlivých výsledkov, či už kultivátor používate na jar, alebo na jeseň. Pre dosiahnutie najväčšej efektivity sa odporúča zem rýľovať pred zimou aj po zime.


 Vysoký výkon


Motor s výkonom 1 200 W vám prácu ešte uľahčí. Nebudete musieť riešiť veľký odpor hliny ani zadrhávanie prístroja. Práca vám pôjde od ruky a budete mať hotovo takmer bez námahy.


 Jednoduchá manipulácia


Kultivátor váži iba 9,45 kg, takže ho môžete pohodlne voziť po celej záhrade. Má veľké kolesá a dlhé držadlo, takže ho ľahko zvládnete ovládať aj pri práci na nerovnom povrchu. Pri práci vydáva hluk s hodnotou 93 dB. Po skončení používania držadlo jednoducho zložíte a prístroj uložíte do dielne alebo do pivnice, aby ste ho mohli znovu použiť zase o pol roka.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Šírka záberu 40 cm
Typ kultivátora elektrický
1200 W
Počet nožov 6
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 45.0 cm
Výška výrobku 120.0 cm
Hĺbka výrobku 45.0 cm
Hmotnosť výrobku 7.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 41.5 cm
Výška balenia 30.3 cm
Hĺbka balenia 51.0 cm
Váha balenia 9.5 kg
Více informací Méně informací