Kuchynský robot Tefal Wizzo QB317538 červený

výpredaj
Výrobca: Tefal , Kategória: Kuchynské roboty
Kód tovaru: TEFQB317538

Retro: Nie
Pulzný spínač: Áno
Ovládanie: mechanické-gombíkové
Objem hlavnej nádoby: 4 l
Počet rýchlostí: 7
Planetárny systém miešania: Áno
Príkon robota: 1000 W
Značka kvality dTest: Nie

Zistiť dostupnosť

Tefal Wizzo QB317538


Staňte sa šéfkuchárom vo svojej vlastnej kuchyni. Kúpte si tajnú zbraň, s ktorou vytvoríte výborné obedy aj neodolateľné dezerty rýchlo a bez námahy. Tefal Wizz QB317538 je čarodejník vo svojom odbore. Tento robustný kuchynský robot využíva planetárny systém mixovania, aby suroviny premiešal skutočne dôkladne a po celom objeme misy, a to dokonca aj z jej okrajov. Cesto bude nadýchané a vláčne a vás nebudú bolieť ruky od nekonečného ručného miešania vareškou. V závislosti od aktuálnych potrieb si vyberte z troch dodávaných nadstavcov. Nechýba tu miešacia metla, metla na šľahanie krémov alebo snehu z bielkov a v neposlednom rade je tu tiež hnetací hák pre spracovanie tuhých ciest.


Bohaté príslušenstvo


Súčasťou balenia je veľká nerezová misa s kapacitou štyri litre, v ktorej naraz spracujete aj veľké množstvo surovín. S príkonom 1 000 W prístroj hravo zvládne mixovať a šľahať bez komplikácií aj hutnejšie konzistencie. Regulujte si rýchlosť v siedmich úrovniach a v prípade potreby využite pulznú funkciu. Súčasťou balenia je aj litrový mixér pre tvorbu nápojov, polievok či omáčok. Nechýba ani mlynček na mäso a tri nerezové strúhacie valce, aby ste už naďalej nemuseli mrkvu, uhorky a ďalšiu zeleninu krájať či strúhať ručne cez strúhadlo a nehrozilo vám riziko poranenia.Bohato našľahané cesto, príjemná vláčna chuť. Užite si domáce pečenie s Tefal Wizzo QB317538.

 


Garancia opraviteľnosti po dobu 10 rokov


 Spoločnosť Tefal sa zapojila do boja proti znečisťovaniu životného prostredia a proti produkcii zbytočného odpadu. Zaviazala sa, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov po dobu 10 rokov.

 


Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Funkcie a príslušenstvo kuchynského robota mäsomlynček, hnetenie, šľahanie, krájanie, strúhanie, miešanie, strúhanie, mixér
Áno
Objem hlavnej nádoby 4 l
mechanické-gombíkové
Počet rýchlostí 7
Áno
Príkon robota 1000 W
Materiál nádoby nerez
Retro Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 33.8 cm
Výška výrobku 56.3 cm
Hĺbka výrobku 33.7 cm
Hmotnosť výrobku 4.7 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 34.8 cm
Výška balenia 57.3 cm
Hĺbka balenia 34.7 cm
Váha balenia 8.9 kg
Více informací Méně informací