Kuchynská váha KENWOOD DS401 biela

Výrobca: KENWOOD , Kategória: Kuchynské váhy
Kód tovaru: KENDS401

Praktická váha v elegantní bílé barvě s maximální kapacitou až 8 kg a přesností vážení na 2 gramy. Skleněný povrch se snadno udržuje hygienicky čistý. Váha má funkci postupného dovažování...

Zistiť dostupnosť


KENWOOD DS401, biela


Každá dobrá gazdiná vie, že jednou z veľmi potrebných kuchynských pomocníkov je aj kvalitná váha. Pokiaľ na svoju kuchynskú linku umiestni model Kenwood DS401, môžete si byť istý, že ho ťažko prehliadnete. Ide o nezvyčajne elegantnú domácu váhu, ktorá cez svoj účelový dizajn bez ozvláštňujúcich prvkov ponúka všetko, čo je na podporu domáceho kuchárskeho umenia potrebné.


Nespočetné množstvo užitočných funkcií


Kuchynská váha Kenwood DS401 nie je klasické mechanické zariadenie. Pracuje s využitím dodávanej batérie CR 2032 3 V, vďaka ktorej disponuje niekoľkými praktickými funkciami, ako napríklad postupné váženie ingrediencií alebo automatické vypnutie, ak ju po dlhšej dobe nevyužívate. Vydáva sa tak cestou moderných digitálnych technológií so všetkými svojimi výhodami, ktoré sú doplnené pekným dizajnom a vyhotovením z tvrdeného skla. Váha sa vďaka tomu ľahko čistí a skvele zapadá do kuchynského interiéru.


Váha s elegantným dizajnom.

 


Veľká tolerancia zaťaženia


Nie je váha ako váha. Schopnosti modelu DS401 sú prispôsobené predpokladaným potravinovým ingredienciám, ktoré na ňu budete pokladať. Nepredpokladá sa enormné zaťaženie, ale napriek tomu si hravo poradí aj s 8 kg závažím, o ktorom získate presné informácie z prehľadného elektronického displeja na čelnej strane zariadenia.

 


Presné meranie


Kenwood DS401 meria v jednotkách gram a kilogram, a to s toleranciou na dva gramy. Vyhotovenie je natoľko účelné, že displej bude dostatočne viditeľný, nech už budete chcieť zvážiť čokoľvek. Napomáhajú tomu aj starostlivo zvolené miery 22 × 17 × 1,8 cm. Účelná je aj hmotnosť vlastného zariadenia. Len nepatrne prevyšuje pol kilogramu.

Praktická váha v elegantní bílé barvě s maximální kapacitou až 8 kg a přesností vážení na 2 gramy. Skleněný povrch se snadno udržuje hygienicky čistý. Váha má funkci postupného dovažování ingredencí a automatického vypnutí.

 • Maximální kapacita 8 kg
 • Váží s přesností 2 g
 • Lze postupně dovažovat ingredience
 • Elektronický displej
 • Hygienický skleněný povrch – snadné čištění
 • Materiál – tvrzené sklo
 • Automatické vypnutí
 • typ baterie : CR 2032 3 V (je součástí balení)
 • Hmotnost 0,553 kg
 • Rozměry (HxŠxV): 22 x 17 x 1,8 cm
 • Barva: bílá

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Áno
Maximálne zaťaženie 8 kg
Misa na váženie Nie
Presnosť váženia 2 g
Nie
Typ batérie C2032
Počet batérií 1
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 1.8 cm
Hĺbka výrobku 22.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 27.5 cm
Výška balenia 4.5 cm
Hĺbka balenia 21.5 cm
Váha balenia 0.7 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu