Kryt na mobil Apple pro iPhone 5s Case (MF046ZM/A) červený

Výrobca: Apple , Kategória: Kryty na mobily
Kód tovaru: APPMF046ZMA

Kryt na mobil

Zistiť dostupnosť

Apple Leather Genuine Case pro iPhone SE/5/5s (PRODUCT)RED, červená


Vedeli ste, že nákupom púzdra na svoj telefón môžete podporiť boj proti zákernej chorobe AIDS? Táto červená krása je z limitovanej edície (PRODUCT)RED a ak ju kúpite, nielenže budete mať originálny kryt, ale predovšetkým prispejete na dobrú vec!


Jablková originalita


Apple Leather Genuine Case je nádherným ochranným krytom pre iPhone, ktorý svojím spracovaním a materiálom podčiarkuje luxusný dojem zo samotného mobilného telefónu. Tenká konštrukcia nezasahuje do štíhlej konštrukcie samotného mobilného telefónu. Kryt tiež úplne prekrýva ovládacie prvky hlasitosti a tlačidlo pre zapnutie telefónu. Na týchto miestach prináša presne tvarovaný výstup. Ovládače sú tak skryté, ale stále pritom stále dokonale ovládateľné.


Povrch je veľmi príjemný na dotyk, budete sa ho chcieť znovu a znovu dotknúť. Vnútorná časť je vystlaná mikrovláknom, aby váš iPhone bol čo najpohodlnejší. Farba puzdra sa aplikuje priamo do usni.

Kryt, jaký si iPhone 5s zaslouží.
iPhone 5s vypadá fantasticky. Takže jakýkoli kryt, který má ambice ho skrýt, by měl být srovnatelně atraktivní. Kožené kryty navržené společností Apple tento požadavek bohatě splňují. Jsou vyrobené z kvalitní kůže, a tak vypadají a působí luxusně. A protože jsou přesně vyrobené pro iPhone 5s, je telefon i v krytu úžasně tenký.

Přesný výrobek. Krásná práce.
Kůže je záměrně tvarovaná tak, aby zakrývala tlačítka hlasitosti, vypínač a zkosené hrany iPhonu 5s. Vnitřní výstelka z měkkého mikrovlákna chrání exteriér vašeho iPhonu. Zvnějšku vidíte barvu, která jde do hloubky. Barvivo je totiž vpravené přímo do usně. A vybrat si můžete ze šesti komplementárních barev.

Co je v krabici iPhone 5s Case

Kompatibilita iPhone 5 a iPhone 5s

Záruka 24 mesiacov
Partnumber MF046ZM/A
Ďalšie parametre
Typ Ochranný zadný kryt
Pre značku Apple
Apple iPhone 5s
Materiál koža
červená
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 15.4 cm
Výška balenia 2.0 cm
Hĺbka balenia 8.3 cm
Váha balenia 0.0 kg
Více informací Méně informací