Krmivo Versele-Laga Complete Morča 1,75 kg

Výrobca: Versele-Laga , Kategória: Krmivá
Kód tovaru: PET322125

Kompletné krmivo pre morčatá z extrudovaných peliet.

Zistiť dostupnosť

Versele-Laga Complete Morča 1,75 kg


Kompletné a chutné krmivo z extrudovaných peliet pre morčatá.


Krmivo Cuni Complete zabezpečuje tieto funkcie:


* Dental Care (starostlivosť o chrup) – U morčiat sa veľmi často objavujú problémy s chrupom. Zvyčajne ide o priamy dôsledok nevhodného kŕmenia, ktoré nedostatočne prispieva k prirodzenému obrusu a súvislému rastu zubov. Začlenením neporušených dlhých kúskov vlákniny s veľkým pomerom kremičitanov do peliet Cuni Complete je dosiahnuté maximálne prežúvanie, obrus zubov a zdravie ústnej dutiny.


Fresh Vegetables (čerstvá zelenina) – Proces extrúzie umožňuje pridávať do peliet čerstvú zeleninu. Prídavok najmenej 10 % čerstvej zeleniny zaisťuje lahodnú chuť peliet. To v kombinácii s vlákninou a textúrou robí z Cuni Complete krmivo pre morčatá s vysokým stupňom požívateľnosti.


Long Fibres (dlhé kúsky vlákniny) – Morčatá sú od prírody bylinožravce, ktoré potrebujú stravu s dostatočne vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom škrobu. Cuni Complete obsahuje 20 % surovej vlákniny. Unikátny proces spracovania zabezpečuje, že krmivá Complete obsahujú iba neporušené dlhé kúsky vlákniny bohatej na kremičitany. Teda presne také, ktoré sa nachádzajú v prirodzenej strave v prírode.  Tieto dlhé kúsky vlákniny podporujú a zlepšujú funkciu čriev a zubov oveľa lepšie ako rozdrvená či inak rozbitá vláknina v štandardných krmivách pre hlodavce.


Low Calorie (nízkokalorické) – Kombinácia nízkeho obsahu energie a škrobu a vysokého obsahu dlhých kúskov vlákniny zaručuje ľahkú stráviteľnosť a vyváženosť stravy. Vaše morča si takto udrží ideálnu hmotnosť.


Florastimul – Pridanie probiotík, frukto-oligosacharidov (FOS) a mannán-oligosacharidov (MOS), má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry. Týmto spôsobom je dosiahnutá správna rovnováha a funkcia čriev.


Vitamín Plus (vitamíny navyše) – Pridávanie dôležitých vitamínov do krmiva podporuje celkové zdravie. Vitamín A je nevyhnutný pre obnovu kožných buniek, zraku, reprodukciu a metabolizmus. Vitamín D3 stimuluje ukladanie vápnika/fosforu, a tým podporuje kosti. Vitamíny E a C sú dôležité antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi. Oba tiež posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Morčatá si nie sú schopné sami vytvárať vitamín C vo svojom tele. Pre tieto malé hlodavce je preto príjem tohto vitamínu prostredníctvom krmiva životne dôležitý. V krmivách Complete je používaná stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdiel od kryštalickej formy podlieha stabilizovaný vitamín C oveľa pomalšej oxidácii a biologickému rozkladu, a preto zostáva ďaleko dlhšie aktívny.


Pro Immunity (lepšia imunita) – Pridanie prírodných rastlinných farbív, luteínu a ß-karoténu, má pozitívny vplyv na celkovú obranyschopnosť a kondíciu. Tieto karotenoidy sú známe ako vysoko účinné biologické antioxidanty. Navyše však stimulujú tvorbu protilátok proti chorobám, čím posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.


Optimal Coat (optimálna srsť) – Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v krmivách radu Complete podporujú zdravší kožu a lesklejšiu srsť. Omega-3 mastné kyseliny sú obsiahnuté vďaka pridanému ľanu, omega-6 vďaka pridaným rastlinným olejom. Takto je dosiahnutý optimálny pomer omega-3/omega-6 mastných kyselín.


Anti Hairball (proti žmolkom) – Vďaka použitiu špecifickej prírodnej vlákniny je riziko vzniku chlpových žmotkov v žalúdku a v tráviacom systéme znížené na minimum.


Odour Control (kontrola pachu) – Všetky krmivá radu Complete obsahujú extrakt z juky. Ten viaže amoniak a ďalšie zložky zodpovedné za pachy vychádzajúce z výkalov. Nepríjemné pachy sú tak výrazne redukované.


Kŕmny návod: v závislosti od veľkosti, plemena a veku morčaťa odporúčame podávať denne 50 až 80 g.


Zloženie: vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, zelenina (10 % mrkva), bielkovinové extrakty, semená (1,5 % ľanové semienko), minerálne látky, výťažok z juky, extrakt z nechtíka.


Akostné znaky: proteíny 15,5 %, tuky 3,5 %, vláknina 20 %, popoloviny 8 %, vápnik 1 %, fosfor 0,8 %, vitamín A 10000 m.j./ kg, vitamín D3 1500 m.j./ kg.

Kompletné a chutné krmivo z extrudovaných peliet pre morčatá.

Kompletné krmivo pre morčatá.

Krmivo Cavia Complete zaisťuje tieto funkcie:

  • Dental Care (starostlivosť o chrup): Morčatá mávajú veľmi často objavujú problémy s chrupom. Zvyčajne ide o priamy dôsledok nevhodného kŕmenia, ktoré nedostatočne prispieva k prirodzenému obrusu a súvislému rastu zubov. Začlenením neporušených dlhých kúskov vlákniny s veľkým pomerom kremičitanov do peliet Cavia Complete je dosiahnuté maximálne prežúvanie, obrus zubov a zdravá ústna dutiny.
  • Fresh Vegetables (čerstvá zelenina): Proces extrúzie umožňuje pridávať do peliet čerstvú zeleninu. Prídavok minimálne 10 % čerstvej zeleniny zaisťuje lahodnú chuť peliet. To v kombinácii s vlákninou a textúrou robia z Cavia Complete krmivo pre morčatá, ktoré je veľmi ľahko stráviteľné.
  • Long Fibres (dlhé kúsky vlákniny): Morčatá sú od prírody bylinožravce, ktoré potrebujú stravu s dostatočne vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom škrobu. Cavia Complete obsahuje 20 % surovej vlákniny. Unikátny proces spracovania zabezpečuje, že krmivá Complete obsahujú iba neporušené dlhé kúsky vlákniny bohaté na kremičitany. Teda presne také, ktoré sa nachádzajú v prirodzenej strave v prírode. Tieto dlhé kúsky vlákniny podporujú a zlepšujú funkciu čriev a zubov oveľa lepšie ako rozdrvená či inak rozbitá vláknina v štandardných krmivách pre hlodavce.
  • Low Calorie (nízkokalorické): Kombinácia nízkeho obsahu energie a škrobu a vysokého obsahu dlhých kúskov vlákniny zaručuje ľahkú stráviteľnosť a vyváženosť stravy. Vaše morča si takto udrží ideálnu hmotnosť.
  • Florastimul: Pridanie prebiotík, fruktooligosacharidov (FOS) a mannán-oligosacharidov (MOS) má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry. Týmto spôsobom je dosiahnutá správna rovnováha a funkcia čriev.
  • Vitamín Plus (vitamíny navyše): Pridávanie dôležitých vitamínov do krmiva podporuje celkové zdravie. Vitamín A je nevyhnutný na obnovu kožných buniek, zrak, reprodukciu a metabolizmus. Vitamín D3 stimuluje ukladanie vápnika/fosforu, čím podporuje kosti. Vitamíny E a C sú dôležité antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi. Oba tiež posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. V krmivách Complete sa používa stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdiel od kryštalickej formy stabilizovaný vitamín C podlieha oxidácii a biologickému rozkladu oveľa pomalšie, a preto vydrží dlhšie aktívny.
  • Pro Immunity (lepšia imunita): Pridanie prírodných rastlinných farbív, luteínu a betakaroténu má pozitívny vplyv na celkovú obranyschopnosť a kondíciu. Tieto karotenoidy sú známe ako vysoko účinné biologické antioxidanty. Navyše stimulujú tvorbu protilátok proti chorobám, čím posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
  • Optimal Coat (optimálna srsť): Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v krmivách série Complete podporujú zdravšiu kožu a lesklejšiu srsť. Omega-3 mastné kyseliny sú obsiahnuté vďaka pridanému ľanu, omega-6 vďaka pridaným rastlinným olejom. Takto sa dosahuje optimálny pomer omega-3 / omega-6 mastných kyselín.
  • Anti Hairball (proti bezoárom): Vďaka použitiu špecifickej prírodnej vlákniny sa znižuje riziko vzniku bezoárov (zmotaných chlpov v žalúdku a tráviacom systéme) na minimum.
  • Odour Control (kontrola pachu): Všetky krmivá série Complete obsahujú extrakt z juky. Ten viaže amoniak a ďalšie zložky zodpovedné za pachy vychádzajúce z výkalov. Nepríjemné pachy sú tak výrazne redukované.

Návod na kŕmenie: Podávajte 35 až 50 g v závislosti od veľkosti, plemena a veku každý deň.

Zloženie:
Vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, zelenina (10 % mrkva), bielkovinové extrakty, semená (1,5 % ľanové semienko), minerálne látky, výťažok z juky, extrakt z nechtíka.

Akostné znaky:
Proteíny 15,5 %, tuky 3,5 %, vláknina 20 %, popoloviny 8 %, vápnik 1 %, fosfor 0,8 %, vitamín A 10000 MJ/kg, vitamín D3 1500 MJ/kg.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Druh krmiva granuly
Určenie krmiva morča
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 35.0 cm
Hĺbka výrobku 25.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.8 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 12.0 cm
Výška balenia 35.0 cm
Hĺbka balenia 25.0 cm
Váha balenia 1.8 kg
Více informací Méně informací