Krmivo Versele-Laga Complete Junior Králik 500 g

Výrobca: Versele-Laga , Kategória: Krmivá
Kód tovaru: PET322119

Prvotriedne granulované krmivo pre mladé zakrslé králiky.

Zistiť dostupnosť

Krmivo Versele-Laga Complete Junior Králik 500 g


Správnou stravou k spokojnosti vášho maznáčika


Králiky majú veľmi citlivé zažívanie a tak je treba kŕmiť ich kvalitným krmivom, z ktorého budú celkovo prospievať. Zmesky, ktoré sa skladajú z obilnín, semienok a sušeného ovocia sú pre králiky nevhodné. Farebné zmesi im síce chutia, ale spôsobujú im zdravotné ťažkosti ako je hnačka, prerastanie zúbkov a obezitu. Navyše králiček vyberie len to čo mu chutí a zvyšok nechá. Doprajte svojmu zajačikovi správnu stravu v podobe granulovaného krmiva Versele-Laga Complete Junior. Toto prvotriedne granulované krmivo je vyrobené pre mladé zakrpatené králiky od 6 až do 8 mesiacov veku.

 


Kompletné a chutné krmivo


Versele-Laga Junior Complete je 100 % extrudované jednozložkové krmivo s vysokým obsahom bielkovín až 15 %, 20 % vlákniny, 3 % tukov, 8 % popola, minerálnych látok a vitamínov. Základ tvoria produkty rastlinného pôvodu, zelenina (10 % mrkva), semená (1,5 % ľanové semienko), výťažok z juky a extrakt z nechtíka. Denne odporúčame podávať 50 až 80 g, čo králičkovi stačí ako vyvážený zdroj potrebných živín.

 


Predchádza najdôležitejším ochoreniam králičkov


Zakrpatené králiky sú od prírody bylinožravci, ktorí potrebujú stravu s dostatočne vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom škrobu. Versele-Laga Complete obsahuje 20 % surovej vlákniny vo forme dlhých neporušených kúskov bohatej na kremičitany. Teda presne také ako v prirodzenej strave v prírode. Tieto dlhé kúsky vlákniny žuvaním ďaleko lepšie podporujú a zlepšujú funkciu čriev a prirodzeného obrusu zubov ako rozdrvená vláknina v štandardných krmivách.


Váš zakrpatený králiček sa bude oblizovať


Kombinácia nízkeho obsahu energie a škrobu a vysokého obsahu dlhých kúskov vlákniny zaručuje ľahkú stráviteľnosť a vyváženosť stravy. Váš zakrpatený králik si takto udrží ideálnu hmotnosť. Prídavok najmenej 10 % čerstvej zeleniny zaisťuje lahodnú chuť peliet. Navyše vďaka použitiu špecifickej prírodnej vlákniny je znížené riziko vzniku chlpových guľôčok v žalúdku a v tráviacom systéme na minimum.

 


Podporujú trávenie, správny rast a zdravú srsť


Dôležité vitamíny obsiahnuté v krmive podporujú celkové zdravie vášho maznáčika. Vitamín A je nevyhnutný pre obnovu kožných buniek, zrak, reprodukciu a metabolizmus. Vitamín D3 stimuluje ukladanie vápnika a fosforu a tým podporuje kosti a zúbky. Vitamíny E a C sú dôležité antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi. Obaja tiež posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Omega-3 vo forme ľanu a omega-6 mastné kyseliny vďaka pridaným rastlinným olejom v krmivách radu Complete podporujú zdravšiu kožu a lesklejšiu srsť.


Zaistí vyváženú črevnú mikroflóru a lepšiu imunitu


Pridanie prebiotík má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry a správnu funkciu čriev. Prirodzenú obranyschopnosť a kondíciu organizmu potom podporia mimo vitamíny aj pridané rastlinné farbivá, luteín a ß-karotén. Všetky krmivá radu Complete obsahujú extrakt z juky. Ten viaže amoniak a ďalšie zložky zodpovedné za pachy vychádzajúce z výkalov. Nepríjemné pachy sú tak výrazne redukované.


Prvotriedne granulované krmivo pre mladé zakrpatené králiky.


Cuni Junior Complete je 100 % extrudované jednozložkové krmivo s vysokým obsahom bielkovín, určené pre mladé králiky do 6 až 8 mesiacov veku. Podporujú trávenie a tým správny rast a vyváženú črevnú mikroflóru.
Zloženie:


Vedľajšie produkty rastlinného pôvodu (35 % lucerna), rastlinné bielkovinové extrakty, semená (2 % ľanové semeno), minerálne látky, fruktooligosacharidy (0,3 %), aksamietnica, juka.


Doplnkové látky/kg: Nutričné ​​doplnkové látky:


Vitamín A 12000 MJ, vitamín D3 1400 MJ, vitamín E 95 mg, vitamín C 100 mg, E1 (železo) 120 mg, E2 (jód) 2,5 mg, E4 (meď) 12 mg, E5 (mangán) 90 mg, E6 (zinok) 84 mg, E8 (selén) 0,24 mg; Antioxidanty.

Prvotriedne granulované krmivo pre mladé zakrpatené králiky.

Cuni Junior Complete je 100 % extrudované jednozložkové krmivo s vysokým obsahom bielkovín, určené pre mladé králiky do 6 až 8 mesiacov.

Podporujú trávenie, a tak aj správny rast a vyváženú črevnú mikroflóru.

Zloženie:
Vedľajšie produkty rastlinného pôvodu (35 % lucerna), rastlinné bielkovinové extrakty, semená (2 % ľanové semeno), minerálne látky, fruktooligosacharidy (0,3 %), aksamietnica, juka.

Doplnkové látky/kg:
Nutričné doplnkové látky: Vitamín A 12000 MJ, vitamín D3 1400 MJ, vitamín E 95 mg, vitamín C 100 mg, E1 (železo) 120 mg, E2 (jód) 2,5 mg, E4 (meď) 12 mg, E5 (mangán) 90 mg, E6 (zinok) 84 mg, E8 (selén) 0,24 mg; antioxidanty.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Druh krmiva granuly
Určenie krmiva králik
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hĺbka výrobku 30.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 20.0 cm
Výška balenia 8.0 cm
Hĺbka balenia 30.0 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací