Krmivo Beaphar Krmivo X-traVital králik 2,5 kg

Výrobca: Beaphar , Kategória: Krmivá
Kód tovaru: PLA245093123

Prémiové krmivo s nízkym obsahom tuku pre králiky.

Zistiť dostupnosť

Prémiové krmivo pre králiky s nízkym obsahom tuku.

Je extrémne dobre stráviteľné a dobre vyvážené super prémiové krmivo. Obsahuje všetky dôležité vitamíny s minerálnymi látkami (ktoré sú obalené proteínovým obalom, aby sa zlepšil ich príjem). Krmivo je ušité na mieru podľa kŕmnych požiadaviek králikov. Je bohaté na proteíny stimulujúce optimálne trávenie. V prídavku X-traVital je nízky obsah tuku, aby sa predišlo tvorbe tuku v okolí vnútorných orgánov. S prídavkom Echinacei, rastlinného extraktu, ktorý udržiava zdravý imunitný systém. Zaisťuje živosť a čipernosť vášho králika. S týmto krmivom zaistíte kvalitnú srsť a zdravú pokožku vášho miláčika.

Návod na kŕmenie:
Králik by mal mať zabezpečený voľný prístup k potrave počas celého dňa, pretože jeho tráviace ústrojenstvo by malo byť stále plné.

Zloženie:
Vysoko hodnotná lucerna, kukurica, hrach, extrudovaná pšenica, fazuľové vločky, rohovník obyčajný, ovos, extrudovaná lucerna, vysoko hodnotná sója, mrkvové vločky.

Akostné znaky:
Proteíny 150 g/kg, vlhkosť 10,8%, vláknina 140 g/kg, popoloviny 56 g/kg, tuky 30 g/kg, vápnik 9,4 g/kg, fosfor 4,8 g/kg, vitamín A 6500 MJ/kg, vitamín D3 900 MJ/kg, vitamín E (alfatokoferol) 1000 mg/kg, meď 8 mg/kg.

Záruka 6 mesiacov
Ďalšie parametre
Druh krmiva sušená zmes
Určenie krmiva králik
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 2.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 25.0 cm
Výška balenia 38.0 cm
Hĺbka balenia 10.0 cm
Váha balenia 2.6 kg
Více informací Méně informací