Kompletný Wi-Fi systém Xiaomi AX3000 (2-pack) (33592) čierny

Výrobca: Xiaomi , Kategória: WiFi routery a AP
Kód tovaru: XOM33592

Farba: čierna
4G/LTE: Nie
VDSL: Nie
Rodičovská kontrola: Áno
Počet USB: 0
USB: Nie
Rýchlosť LAN: 1 Gbit
Počet LAN portov: 3

Naša cena s DPH:

127.80

Na splátky od: 4 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Xiaomi AX3000, 2 ks


Xiaomi AX3000 je Wi-Fi systém určený do domácností aj firiem. Ponúka rýchlu a spoľahlivú sieť, ktorú rovnomerne rozšíri do priestoru bez toho, aby ste sa museli stretávať s mŕtvymi zónami bez signálu. Pracuje s modernou technológiou Wi-Fi 6, ktorá ponúkne ešte lepšie rýchlosti a výkon, takže k sieti môžete naraz pripojiť desiatky zariadení bez toho, aby sa to negatívne odrazilo na stabilite a rýchlosti pripojenia. Systém pracuje v dvoch pásmach a zaisťuje kombinovanú rýchlosť až 2 976 Mb/s. Pre ľahké nastavenie a následnú správu siete si stiahnite do smartfónu aplikáciu Mi Home. Systém je kompatibilný s Mesh networking, môžete ho teda prepojiť s ďalšími jednotkami a výrazne navýšiť dosah signálu.


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Vychutnajte si plynulé bezdrôtové pripojenie
  • Dve pásma zaistia rýchlosť až 2 976 Mb/s
  • Moderné technológie Wi-Fi 6
  • Pripojte stovky zariadení súčasne bez obmedzenia rýchlosti
  • Sieť zostáva zabezpečená s WPA3 šifrovaním

Zaistite si stabilné a rýchle bezdrôtové pripojenie.

 


Mesh systém


Wi-Fi systém je plne kompatibilný s Mesh networking. Pracuje s technológiou Wi-Fi 6 a zaistí pokrytie celej domácnosti. V prípade potreby ho môžete spárovať s rovnakým modelom alebo routerom AX9000, celkom ho je možné prepojiť až s 10 rôznymi zariadeniami. Signál medzi nimi plynule rotuje a vaše prenosné zariadenia sa vždy pripoja k tomu, ktoré im dodá najlepšie a najsilnejšie pripojenie.


 
 


Oprava chýb


Kedykoľvek systém rozpozná chybu, celá sieťová štruktúra sa automaticky upraví tak, aby vaša sieť zostala perfektne funkčná bez ohľadu na počet pripojených zariadení a využívanú rýchlosť.


 
 


Jednoduché nastavenie


Systém, ktorý dostanete v balení, je už prednastavený z výroby, aby vás pri jeho aktivácii nečakali žiadne nepríjemné prekvapenia. Stačí ho zapojiť a môžete ho ihneď začať používať na vysokorýchlostné bezdrôtové pripojenie v celej domácnosti.


 
 


Wi-Fi 6


Moderná technológia Wi-Fi 6 vám zaistí rýchlosť blesku. Kombinovaná rýchlosť v používaných pásmach 2,4 GHz a 5 Ghz je až 2 976 Mb/s, takže sa dočkáte super rýchleho pripojenia aj pri hraní online hier alebo streamovaní videa vo vysokej UHD kvalite.


 
 


Technológia OFDMA


Zatiaľ čo tradičné Wi-Fi 5 routery zvládajú dodávať signál iba jednému zariadeniu a ostatní musia čakať v rade, router s technológiou OFDMA zvládne efektívne rozdeliť prísun signálu medzi všetky pripojené zariadenia podľa toho, aký veľký objem dát aktuálne potrebujú. Vždy sa tak dočkáte bezproblémového pripojenia bez toho, aby ste museli čakať na to, kým sa vám načíta webová stránka alebo video.


 
 


Výkon pre 254 pripojení


Svojim mimoriadnym výkonom a rýchlosťou pripojenia systém zvládne dodávať signál až 254 pripojeným prístrojom súčasne. Ide preto o ideálnu voľbu na miesto rodinného stretnutia, večierka a ďalších príležitostí, kedy sa na jednom mieste zíde väčšie množstvo ľudí.


 
 


Nízka spotreba energie


Hoci systém ponúka špičkový výkon a bleskovú rýchlosť, nespotrebúva viac energie, než je skutočne potrebné. Pri menšej záťaži zostáva v pohotovostnom režime, čím sa spotreba výrazne znižuje a navyšuje sa životnosť systému.


 
 


Aplikácia v telefóne


Majte ovládanie aj nastavenie siete vždy plne pod kontrolou. Stiahnite si do telefónu aplikáciu Xiaomi Home alebo Mi Home a vykonajte konfiguráciu siete tak, aby aj noví používatelia mohli ihneď využívať špičkovú rýchlosť, ktorá je k dispozícii.


 
 


Štýlový dizajn


Zariadenie na prvý pohľad zaujme svojim jedinečným moderným dizajnom. Má štýlové čierne telo v tvare kvádra, vysokokapacitné antény a veľký kovový chladič, ktoré mu zaistia dlhodobo bezchybnú a stabilnú prevádzku.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber 33592
Ďalšie parametre
0
3
1 Gbit
Áno
Wi-Fi Štandardy 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11ax (Wi-Fi 6), 802.11a (Wi-Fi 1), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11g (Wi-Fi 3)
2976 MB/s
Wi-Fi Mesh Áno
2,4, 5 GHz
Nie
4G/LTE Nie
Nie
VDSL Nie
Nie
Rodičovská kontrola Áno
Farba čierna
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 9.7 cm
Výška výrobku 22.2 cm
Hĺbka výrobku 9.7 cm
Hmotnosť výrobku 1.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 21.3 cm
Výška balenia 11.0 cm
Hĺbka balenia 27.6 cm
Váha balenia 1.6 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu