Kompletný Wi-Fi systém TP-Link Deco E4 (2-pack) (Deco E4 (2-pack)) biely

Odporúčame
Výrobca: TP-Link , Kategória: WiFi routery a AP
Kód tovaru: TPKDECOE42PACK

Farba: biela
Napájane: adaptér
Router s funkciou klient: Nie
Herný router: Nie
4G/LTE: Nie
VDSL: Nie
Rodičovská kontrola: Áno
USB: Nie

Zistiť dostupnosť

 


TP-Link Deco E4


Wi-Fi mesh systém TP-Link Deco E4 využijete v domácnostiach, ale aj kanceláriách, obchodných centrách a ďalších veľkých priestoroch. Systém dvoch jednotiek dokáže pokryť plochu až 260 m2. A ak potrebujete viac, stačí pridať ďalšiu Deco jednotku. Zabudnite na mŕtve zóny. Celá plocha bude spoľahlivo pokrytá, silný signál môžete očakávať aj v tom najzapadnutejšom rohu miestnosti. Samozrejmosťou je bezdrôtové pripojenie, ale tiež voliteľne využiť Ethernet backhaul.


Rýchla a stabilná sieť


Zapojené jednotky spolupracujú a spoločne vytvárajú jednotnú sieť v celom priestore. Pri pohybe sa nemusíte odpájať a pripájať k novej sieti. Hoci tu pracuje dvojica jednotiek, sieť je iba jedna s jedným názvom. Prístroj potom automaticky prepína medzi jednotkami, aby vám zaistil vždy tú najlepšiu rýchlosť v závislosti na tom, ako internet aktuálne využívate. Celkovo zvládnu jednotky zabezpečiť rýchlosť až 1 167 Mb/s, a to 867 Mb/s v pásme 5 GHz a 300 Mb/s v pásme 2,4 GHz.


Rodičovská kontrola


Zariadenie môžete využívať podľa potreby rôznymi spôsobmi. Východiskovým nastavením je router k vytvoreniu súkromnej bezdrôtovej siete. Avšak ho ľahko premeníte aj v prístupový bod pre existujúcu káblovú sieť alebo bezdrôtový Extender k rozšíreniu pokrytia a odstránenie mŕtvych zón. Pomocou funkcie rodičovskej kontroly udržíte obsah vždy bezpečný pre svoje malé deti. Možno nastaviť filtre, časové limity, náhľady alebo úplne pozastaviť pripojenia. Sieť jednoducho nastavíte a spravujete pomocou aplikácie Deco.

Záruka 36 mesiacov
Partnumber Deco E4 (2-pack)
Funkcia Smart Home
Áno
Ďalšie parametre
0
2
100 Mbit
Áno
Wi-Fi Štandardy 802.11a (Wi-Fi 1), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11n (Wi-Fi 4)
1167 MB/s
Wi-Fi Mesh Áno
5, 2,4 GHz
Nie
Nie
Nie
VDSL Nie
Nie
Rodičovská kontrola Áno
Router s funkciou klient Nie
Herný router Nie
adaptér
Farba biela
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 25.0 cm
Výška balenia 11.0 cm
Hĺbka balenia 37.0 cm
Váha balenia 1.4 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu