Klávesnica SteelSeries Apex Pro US (S64626) čierna

Výrobca: SteelSeries , Kategória: Klávesnice
Kód tovaru: SELS64626

Ďalšie vlastnosti: opierka zápästia
Ďalšie vlastnosti: s displejom
Kompatibilita s Mac: Nie
Anti-ghosting: Áno
Typ klávesov: vysokoprofilové (klasické)
Názov spínačov: SteelSeries OmniPoint Switch
Typ spínačov: mechanické
Typ klávesnice: herná

Naša cena s DPH:

201.90

Na splátky od: 6 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

SteelSeries Apex Pro US, čiernaSteelSeries Apex Pro US


Ak hľadáte spôsob, ako dosiahnuť výhody nad svojou konkurenciou, alebo len spoľahlivého a technologicky vyspelého spoločníka na všetky herné dobrodružstvá, potom by vám nemala uniknúť inovatívna mechanická klávesnica SteelSeries Apex Pro. Vďaka inovatívnemu dizajnu spínačov OmniPoint je až 8× rýchlejšia a 2× odolnejšia než štandardné mechanické klávesnice, a dokonca vám umožní prispôsobiť výšku zdvihu od 0,4 do 3,6 mm, aby ste mali dokonalú kontrolu nad tým, kedy systém zaznamená stlačenie klávesu. Vašim dlaniam aj zvyšku paží potom poskytne vítanú úľavu podložka zápästia a v okamihoch, keď budete mať klávesnicu položenú na doske stola pod uhlom, a teda podložku nebudete potrebovať, ju ľahko odstránite pomocou integrovaných magnetov. Svoj herný priestor si tak budete môcť vždy prispôsobiť presne podľa vašich požiadaviek a komfortne sa pripraviť na nadchádzajúce bitky.


Informácie na dosah zraku aj ruky


O všetkých dôležitých veciach informuje a jednoduché prepínanie profilov umožní vstavaný inteligentný displej typu OLED. Milovníci podsvietenia iste uvítajú dynamické podsvietenie jednotlivých klávesov. Možnosti prispôsobenia sú potom v podstate neobmedzené – od zmien farby podsvietenia až po nastavenie farebných prechodov a rozličných efektov. Samozrejmosťou je 100 % Anti-Ghosting, 104-klávesový N-Key Roll Over a možnosť vytvárania, uloženia a následná správa užívateľských profilov pomocou bezplatného softvéru SteelSeries Engine, ktorý navyše klávesnicu ľahko synchronizuje s ostatnými zariadeniami rovnakej značky.

 


SteelSeries Apex Pro USKľúčové vlastnosti:


  • Herná drôtová klávesnica v 100 % veľkosti
  • Inovatívne spínače s prispôsobiteľným zdvihom 0,4 – 3,6 mm
  • Mediálne a programovateľné makro klávesy na jednoduché ovládanie obľúbených hier aj aplikácií
  • Pohodlné použitie vďaka oddeliteľnej magnetickej podložke zápästia
  • Luxusné RGB podsvietenie individuálnych klávesov prináša dokonalý zážitok z hry
  • Prehľadný OLED displej
  • 100 % anti-ghosting na každé zaznamenanie stlačenia klávesov bez vynechávania

 


Prémiová inovatívna mechanická klávesnica pre hráčov. Až 8× rýchlejšia než štandardná mechanická klávesnica, prinášajúca rýchlu odozvu, prehľadný OLED displej, možnosť prispôsobenia výšky zdvihu a RGB podsvietenie individuálnych klávesov.

 


Mamutí skok v technológii mechanických klávesníc


Prémiová klávesnica SteelSeries Apex Pro je najväčším skokom v mechanických klávesniciach od vynálezu mechanických spínačov pred 35 rokmi. Každá z klávesov sa dá prispôsobiť na požadovanú mieru citlivosti, či už ide o herné nasadenie, pracovnú rutinu, či čokoľvek ďalšieho. Klávesnica je oproti štandardným klávesniciam až osemkrát rýchlejšia, päťkrát presnejšia a dvakrát odolnejšia.


SteelSeries Apex Pro US
 


Prispôsobiteľné klávesy prinášajú rekordne rýchle reakcie


Vysoká citlivosť revolučných spínačov OmniPoint vám umožní precízne a rýchle ovládanie vo všetkých herných žánroch a poskytne vám náskok nad vašou konkurenciou vďaka neuveriteľne nízkej odozve a dokonalej registrácii každého vášho stisku. Výšku zdvihu si možno navyše nastaviť podľa potrieb, takže budete môcť mať vždy perfektnú kontrolu nad silou, ktorou budete musieť klávesu stlačiť, aby bol v hre zaregistrovaný. To sa navyše bude hodiť aj v presnejšom písaní, keď bude znížená možnosť náhodného stisku a následnej registrácie klávesu systémom.


SteelSeries Apex Pro US
 


Inteligentný OLED displej prehľadne zobrazí dôležité informácie


Všetky dôležité informácie prehľadne a na dosah vám sprostredkuje inteligentný OLED displej, ktorý je integrovaný priamo do klávesnice. Meňte užívateľské profily, upravte nastavenie a získavajte informácie priamo cez displej, aby ste nemuseli prepínať okná a mohli si dôležité novinky nechať zobrazovať priamo v pravom rohu klávesnice. Displej funguje s vybranými aplikáciami, a zatiaľ čo v rámci služby Discord zobrazí správy a súčasného hovorcu, v CS: GO zase zobrazí KDA, finančné konto a oveľa viac.


SteelSeries Apex Pro US
 


Prémiová magnetická opierka zápästia


Bolesti predíde ergonomická opierka zápästia, ktorá je vyrobená z odolného a mäkkého materiálu pre pohodlie a prirodzené držanie vášho tela aj počas dlhých herných seáns. Silné magnety ju udržujú na mieste a tiež umožnia rýchlo oddeliť v prípadoch, keď ju práve nebudete potrebovať.


SteelSeries Apex Pro US
 


Multimediálne tlačidlá pre jednoduchú zmenu playlistu počas hrania


Posuvné koliesko s možnosťou kliknutia vám umožní jednoduchú zmenu hlasitosti zvuku a jednotlivých nastavení – jasu obrazovky, previnutia späť, zapauzovania videa alebo skladby a veľa ďalšieho – to všetko na dosah ruky a bez nutnosti prepínať z herného okna do operačného systému a späť.


SteelSeries Apex Pro US
 


Dynamické podsvietenie každého klávesu zvlášť


Milióny farebných možností a rozličné efekty počas písania z vás urobia návrhára svojho unikátneho herného príslušenstva. Synchronizujte klávesnicu s ďalšími zariadeniami SteelSeries a vytvorte si setup, ktorý vám ostatní hráči budú závidieť. A vďaka trojbodovému systému vedenia kábla si môžete vybrať, kadiaľ kábel povediete, aby sa vám nikde nezamotával a vaše herné prostredie vyzeralo vždy skvele.


SteelSeries Apex Pro US
 


Obsah balenia:


  • Klávesnica SteelSeries Apex Pro US
  • Magnetická opierka zápästia
  • Informačná produktová karta

Záruka 24 mesiacov
Partnumber S64626
Podrobnosti
drôtový
USB
anglický
Áno
Ďalšie parametre
herná
Názov spínačov SteelSeries OmniPoint Switch
Typ spínačov mechanické
Typ klávesov vysokoprofilové (klasické)
Áno
Ďalšie vlastnosti opierka zápästia, s displejom
Kompatibilita s Mac Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 4.0 cm
Výška výrobku 43.7 cm
Hĺbka výrobku 13.9 cm
Hmotnosť výrobku 1.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 20.1 cm
Výška balenia 47.9 cm
Hĺbka balenia 6.5 cm
Váha balenia 1.8 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu