Klávesnica GoGEN WKB 460 CZB, Wireless, Touchpad, Smart TV (WKB460CZB) čierna

Výrobca: GoGEN , Kategória: Klávesnice
Kód tovaru: GOGWKB460CZB

Bezdrátová klávesnice GoGEN WKB 460

Posaďte se pohodlně na pohovku, zapněte televizor a užívejte si snadné ovládání aplikací a chytrých funkcí smart televizoru bez obtěžujících kabelů....

Zistiť dostupnosť

Klávesnice GoGEN WKB 460 CZK, čiernaGoGEN WKB 460 CZB CZB, čierna


Využívajte vašu Smart TV naplno. Pohodlného ovládania nedosiahnete žiadnym ovládačom, ale iba pomocou špeciálnej klávesnice, ako je GoGEN WKB 460 CZB. Vďaka bezdrôtovej technológii s dosahom až 8 metrov bez otravných káblov. Môžete tak ľahko sledovať videá, prezerať webové stránky, komunikovať s priateľmi alebo napríklad využívať služby HbbTV. Tento model je možné využiť aj u notebookov, ale je stvorená predovšetkým pre Smart TV.


Klávesnica ponúka kvalitnú pevnú konštrukciu, kompaktné rozmery, krásne tenký profil. Neustále tak môže ležať pripravená na stole, lebo vás bude svojím dizajnom jednoznačne reprezentovať. Bezdrôtovú komunikáciu s koncovým zariadením (PC, Smart TV, tablet atď.) zaisťuje miniatúrny USB prijímač. K dispozícii je pritom aj technológia „Plug and Play“, takže nemusíte nič inštalovať – ani pri prvom zapnutí.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Bezdrôtová, dotyková klávesnica s dosahom až 8 metrov
  • Možné prepojiť s notebookom, PC aj SMART TV
  • Vybavená veľkým 4" integrovaným touchpadom
  • Technológia Plug and Play uľahčí inštaláciu
  • Klávesy nastavené pre český jazyk

 


Kompaktná, tenká, moderná.

 


Integrovaný touchpad


Rovnako ako klávesnica notebookov, aj tento model disponuje touchpadom s komfortnou veľkosťou 4 palce. Nemusíte tak využívať externú myš. Na touchpade je rovnako ako u bežných myší aj pravé a ľavé tlačidlo. Ovládanie je s ním maximálne intuitívne.


GoGEN WKB 460, čierna
 


Klávesnica pre Smart TV s českým rozložením.


Nielenže je klávesnica kompatibilná s produktmi GoGEN, ale aj s drvivou väčšinou televízorov ďalších značiek. Klávesy sú optimalizované na použitie v ČR, a to znamená české rozloženie, na ktoré ste zvyknutí.


GoGEN WKB 460 CZB, čierna

Bezdrátová klávesnice GoGEN WKB 460

Posaďte se pohodlně na pohovku, zapněte televizor a užívejte si snadné ovládání aplikací a chytrých funkcí smart televizoru bez obtěžujících kabelů. Sledujte video, surfujte po internetu, chatujte s přáteli, ovládejte svůj e-mail, pohybujte se v prostředí HbbTV. Klávesnice bezproblémově funguje i v rozlehlých místnostech, dosah má až 8 m. Použít lze i k notebooku nebo stolnímu počítači, ale je přímo stvořena jako nezbytný doplněk chytrých televizorů.

Baterie součástí balení

Klávesnice má minimální spotřebu energie, proto vydrží bez nutnosti výměny baterií dlouhé měsíce. Vždy připravena k použití. Napájena je 2 ks AAA baterií, které jsou součástí balení.

Malá, tenká, moderní

Bezdrátová klávesnice GoGEN WKB 360 je moderní, malá, tenká klávesnice určená primárně pro komfortní ovládání chytrých televizorů, počítačů a notebooků. Může ležet stále připravena k použití na stole a neřešíte všudypřítomné obtěžující kabely. Bezdrátovou komunikaci zajišťuje miniaturní přijímač. „Plug and Play“ neboli, připraveno k použití. Stačí zapnout a bez nutnosti dalších instalací můžete začít pracovat a bavit se.

Integrovaný Touchpad 4"

Podobně jako u notebooku je klávesnice vybavena velkým 4" integrovaným touchpadem. Odpadá tím tedy nutnost použití počítačové myši. Stejně jako u myši je touchpad vybaven pravým a levým tlačítkem. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní.

Široké spektrum značek, české klávesy
Spojení klávesnice je ideální s chytrými televizory značky GoGEN, ale samozřejmě je kompatibilní s většinou ostatních značek televizorů na českém trhu. Klávesy jsou nastaveny pro český jazyk.

Klíčové vlastnosti:

*Pro SMART TV, PC, NTB
*Touchpad součástí klávesnice
*Bezdrátové provedení
*Dosah až 8 m
*Plug and Play

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber WKB460CZB
Podrobnosti
bezdrôtový
2,4 GHz (bezdrôtové)
český
Nie
Ďalšie parametre
inteligentná
Názov spínačov nie je uvedené
Typ spínačov membránové
Typ klávesov chiclet
Nie
Ďalšie vlastnosti touchpad
Kompatibilita s Mac Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 36.5 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hĺbka výrobku 12.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 13.4 cm
Výška balenia 3.1 cm
Hĺbka balenia 40.1 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu