Kávovar Ariete Vintage ART 1342/04 zelený

15% zľava
15%
Výrobca: Ariete , Kategória: Domáce kávovary
Kód tovaru: ART134204

Nahrievacia platnička: Áno
Príkon kávovaru: 900 W
Filter/1: vynímateľný filter
Kanvica: sklenená kanvica
Časovač/minútka: áno
Displej: LCD
Značky: Ariete

79.00 €

Ušetríte: 15 % = 12.30 €

Naša cena s DPH:

66.70

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Ariete ART 1342/04, zelená


Ariete Vintage ART 1342/04, zelená


Vdýchnite svojej kuchyni nový štýl a šmrnc. Vráťte sa k starým dobrým elegantným časom a kúpte si kávovar na prípravu filtrovanej kávy, ktorý sa razom stane centrom pozornosti. Spoločnosť Ariete vytvorila luxusný moderný prístroj vo vintage štýle, ktorý si zamilujete už od pohľadu. Oblé krivky a vrúbkované steny pripomínajú klasické spotrebiče z kaviarní a reštaurácií 70. rokov. Retro štýl je však doplnený modernými vlastnosťami a funkciami, s ktorými si ľahko a rýchlo vytvoríte lahodný nápoj, ktorý vám dokáže vykúzliť úsmev na tvári.


Dvanásť káv na jedno naplnenie


Pohostia vzácnu návštevu lahodným zákuskom doplneným o filtrovanú kávu. Na jedno naplnenie prístroj zvládne vyrobiť nápoj až pre 12 šálok, nikto preto na svoj hrnček aromatického kofeinového raja nebude musieť čakať dlhšie.


Káva je ako žena. Jedinečná a individuálna, musíte sa k nej preto rovnako aj správať. Aby zo seba dala čo najviac, potrebuje každá svoj vlastný čas a čas lúhovania. K výbornej chuti a silnej vôni vám pomôže prehľadný LCD displej s časovačom a programovateľnými funkciami. Nastavte si ohrievacie platne, pozastavujte tvorbu kávy a určujte si, ako silný nápoj chcete získať. S displejom všetky vaše požiadavky pôjdu spotrebičmi ľahko pretlmočiť.


Funkcia samočistenia


Aby kávovar dlhé roky šliapal ako hodinky, je potrebné ho pravidelne čistiť. To však neznamená, že ho musíte po každom použití rozoberať na jednotlivé súčiastky ako lego. S funkciou samočistenia sa o väčšinu nečistôt postará kávovar sám. Vám stačí iba jedenkrát do mesiaca prekontrolovať, či samočistenie efektívne pracuje a prípadné usadené stopy kávy alebo tvoriaci sa vodný kameň ľahko pod tečúcou vodou odstrániť.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Časovač/minútka áno
LCD
Kanvica sklenená kanvica
Áno
Príkon kávovaru 900 W
Filter/1 vynímateľný filter
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 23.5 cm
Výška výrobku 34.5 cm
Hĺbka výrobku 21.0 cm
Hmotnosť výrobku 2.9 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 31.5 cm
Výška balenia 39.0 cm
Hĺbka balenia 24.5 cm
Váha balenia 4.0 kg
Více informací Méně informací