Káva zrnková Nero Caffé Brazílie Santos, 250 g (407718)

výpredaj
Výrobca: Nero , Kategória: Kapsuly a káva
Kód tovaru: NERBRAZSANTOS250G

Zrnková káva Nero Caffé Brazília Santos s horko-sladkými čokoládovými tónmi. Balenie má ventilček na uchovanie arómy. Balenie 250 g.

Naša cena s DPH:

7.90

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Nero Caffé Single Origin Brazília SantosDATART za dobu svojej existencie predal už státisíce kávovarů.Tyto dlhoročné skúsenosti sa premietli do kávy, ktorú sme pre vás vytvorili.NERO Caffé je jedna z najlepších bežne dostupných káv na trhu. Bola vyvinutá v úzkej spolupráci spoločnosti DATART a pražiarne Barzzuz. K rozhodnutiu spoločnosti DATART o spolupráci na spoločnom vývoji, viedla ich láska ku káve, priateľská komorné atmosféra a precízna výstupná kontrola.Kávu sme nechali ochutnávať početným vzorkou milovníkov kávy a počas tohto procesu sme definovali konečnú chuť a arómu. Nemenej pozornosti sme venovali balenie NERO Caffé, ktoré je vybavené ventilčekom pre uchovanie arómy.Brazília SantosKáva sa vyznačuje mohutným telom a komplexnosťou. Brazílska káva je orechová, sladká, s nízkym obsahom kyslosti, vytvára neobyčajné horko-sladké a čokoládové chute. Jedna z mála káv spracovaných tradičným, suchým procesom. Je charakteristická bohatou penou.Precestujte s našou kávou celý svet…

Procestujte celý svet

Pripraviť dokonalé espresso ako zo svojej obľúbenej kaviarne teraz môžete aj u vás doma. Okrem kvalitného kávovaru záleží aj na výbere tej správnej kávy.

Zrnková káva NERO Caffé Brazília Santos bola starostlivo vybraná s pražiarňou Barzzuz a ochutnaná početnou vzorkou milovníkov kávy. Počas tohto procesu bola definovaná konečná chuť i aróma.

Káva NERO Caffé Brazília Santos sa vyznačuje mohutným telom a komplexnosťou. Chuťový profil je ladený do horko-sladkých a čokoládových chutí a je charakteristická bohatou cremou.

Caffé Brazília Santos, 250 g
rada Single Origin - Brazília Santos • orechová, sladká • s nízkym obsahom kyslosti • bohatá pena • exkluzívne balenie s ventilom na uchovanie arómy • chuť vyvinutá vďaka milovníkom kávy • balenie 250 g

Brazília Santos

Káva sa vyznačuje mohutným telom a komplexnosťou. Brazílska káva je orechová, sladká, s nízkym obsahom kyslosti, vytvára neobyčajné horko-sladké a čokoládové chute. Jedna z mála káv spracovaných tradičným, suchým procesom. Je charakteristická bohatou penou.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 407718
Ďalšie parametre
Hmotnosť kávy 250 g
Druh výrobku zrnková káva
Určené pre mlynčeky na kávu/automaty
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 8.5 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hĺbka výrobku 6.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 19.9 cm
Výška balenia 5.5 cm
Hĺbka balenia 10.4 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací