Káva mletá Lavazza Qualitá Oro 250 g (218070)

Výrobca: Lavazza , Kategória: Kapsuly a káva
Kód tovaru: LAV218070

Mletá káva
Zmes 100% Arabica. Kombinácia výborných káv zo Strednej Ameriky s africkými, ktoré sú známe svojou intenzívnou vôňou. Spôsob praženia vyzdvihuje charakter tejto zmesi. Plná chuť...

Zistiť dostupnosť

Lavazza Qualitá Oro, mletá, 250 g


V káve Lavazza Qualitá Oro nájdete predovšetkým vyváženú a dlhotrvajúcu chuť dosiahnutú výberom kávových odrôd zo Strednej Ameriky a Afriky. V prírodnej aróme a výbornej pene nájdete originálnu chuťovú kombináciu, ktorá vám spríjemní deň. Spoločnosť Lavazza tu dosiahla svojím starostlivým prístupom pre praženie kávového zrna zaujímavej, jemne kyslej chuti, na ktorú bežne nenarazíte. Káva je vhodná pre domácu prípravu aj do kancelárie.

Mletá káva
Zmes 100% Arabica. Kombinácia výborných káv zo Strednej Ameriky s africkými, ktoré sú známe svojou intenzívnou vôňou. Spôsob praženia vyzdvihuje charakter tejto zmesi. Plná chuť Talianska. Quality Oro je zmes s typickou kvetnatou vôňou, vhodná na popíjanie v ktorúkoľvek dennú dobu. Úspech kávy Lavazza spočíva najmä v osobitom recepte namiešania správnych zrniek kávy, rôznych odrôd, z rôznych oblastí, správne spracovaných, vytriedených a šetrne upražených. Čím lepšie kávy sú použité, tým kultivovanejší a kvalitnejší bude výsledný nápoj. Kvalitné zrná, čerstvé a správne upražené, poskytujú káve chuť vhodnú pre tých najnáročnejších. Dôležitú úlohu pre chuť zmesi má výber jednotlivých odrôd najmä odrody Arabica a Robusta. Vyrobená kávová zmes ktorá bola pripravená podľa tajných receptúr firmy však tvori asi polovicu úspechu pripravenej kávy.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 218070
Ďalšie parametre
Hmotnosť kávy 250 g
Druh výrobku mletá káva
Určené pre Mlynčeky na kávu / automaty
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 10.5 cm
Výška výrobku 13.0 cm
Hĺbka výrobku 10.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 14.6 cm
Výška balenia 5.0 cm
Hĺbka balenia 8.2 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací