Kastról s pokrievkou Tefal Duetto+ G7194655 nerez

Odporúčame
Výrobca: Tefal , Kategória: Hrnce samostatné
Kód tovaru: TEFG7194655

Vhodné do rúry: Áno
Telo hrnca: nerez
Odnímateľná rukoväť: Nie
Druh: kastról
Farba: nerez
Umývanie v umývačke: Áno
Vnútorný povrch: nerez
Vonkajší povrch: nerez

Zistiť dostupnosť

Kastrol s poklicíTefal Duetto+ G7194655, nerez


Kastról s pokrievkou Tefal Duetto+ je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele a navrhnutý tak, aby vydržal naozaj všetko. Ponúka vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Jeho súčasťou je pokrievka so širokým okrajom na cedenie a vylievanie vody. Vďaka praktickým prvkom, odolnej konštrukcii a sklenenej pokrievke, ktorá umožňuje sledovať varenie, sa ideálne hodí na každodennú prípravu lahodných jedál pre celú rodinu.


Jednoduché varenie


Praktická pokrievka s okrajom na cedenie je šikovne navrhnutá tak, že má na jednej strane veľké otvory určené na cedenie cestovín, a na druhej strane menšie otvory vhodné na cedenie ryže. Výsledkom je bezproblémové varenie a rýchlejšie čistenie. Na vnútornej strane hrnca sú ľahko čitateľné hladinové značky uľahčujúce odmeriavanie. Navyše je kastról bez pokrievky vhodný aj na použitie v rúre, a to až do 250 °C.


Bezpečnosť pri manipulácii


Vonkajšia strana kastróla sa pýši mimoriadne odolnými nitovanými držadlami, ktoré zabezpečujú lepšiu bezpečnosť pri manipulácii. Všetko navyše dopĺňa elegantný dizajn, ktorý sa hodí do každej kuchyne. Kastról Duetto+ je kompatibilný so všetkými typmi platničiek vrátane indukcie, takže sa vám a vášmu kuchynskému vybaveniu skvele prispôsobí. Po použití ho jednoducho vložte do umývačky riadu a máte hotovo.


Kastról 2 v 1 na jednoduché a pohodlné varenie.

Hladinové značky


 


Hladinové značky


Šikovné a intuitívne hladinové značky umiestnené na vnútornej strane hrnca vám umožnia presné, jednoduché a rýchle dávkovanie prísad počas varenia.


Nýtované rukojeti


 


Nitované rukoväte


Ultra odolné nity, robustné stabilné držadlá z nerezovej ocele pre zlepšenú bezpečnosť a dlhodobá životnosť výrobku vám uľahčia prípravu pokrmov pre vašu rodinu.


Chytrá poklice


 


Šikovná pokrievka


Šikovne navrhnutý kastról so špeciálnou sklenenou pokrievkou s okrajom na cedenie a vylievacím otvorom je ideálny na jednoduché a bezproblémové vylievanie vody pri varení cestovín a ryže.


Kompatibilita


 


Kompatibilita s tepelnými zdrojmi


Kastról je plne kompatibilný so všetkými typmi platničiek vrátane indukcie. Môžete si ho teda zaobstarať, či už vlastníte plynový, elektrický alebo sklokeramický sporák.


Záruka 10 let


 


Záruka 10 rokov


Dokonalý riad na varenie s úplným pokojom vďaka 10-ročnej záruke, vysoko kvalitnej nerezovej oceli a výrobným skúsenostiam, ktoré zaisťujú maximálnu odolnosť, trvanlivosť a radosť z varenia bez rizika poškodenia v priebehu času.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Objem do 5 l
Pokrievka Áno
Umývanie v umývačke Áno
Vonkajší povrch nerez
Vnútorný povrch nerez
Druh ohrevu rúra, sklokeramika, elektrika, indukcia, plyn
Priemer hrnca 24 cm
nerez
Druh kastról
Odnímateľná rukoväť Nie
Telo hrnca nerez
Vhodné do rúry Áno
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 2.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 27.5 cm
Výška balenia 14.6 cm
Hĺbka balenia 32.5 cm
Váha balenia 2.8 kg
Více informací Méně informací