Kapsička Purina Pro Plan CAT STERILISED Hovädzie 85 g

Kód tovaru: NSE12273222

Nové kapsičky PRO PLAN NUTRISAVOUR pre kastrované mačky sú jedinečnou kombináciou výnimočnej výživy a lahodnej chuti hovädzieho mäsa.

Zistiť dostupnosť

PRO PLAN STERILISED NUTRISAVOUR je kompletné a vyvážené krmivo pre mačky, ktoré obsahuje všetky esenciálne živiny. Svojím zložením pomáha kastrovaným mačkám udržiavať zdravé močové cesty. Kombinuje v sebe výživu, ktorú očakávate, s chuťou, ktorú bude vaša mačka milovať. Pomáha udržiavať zdravé močové cesty kastrovaných mačiek, u ktorých je vyššie riziko výskytu ochorení dolných močových ciest (FLUTD). Obsahuje vyšší podiel bielkovín a nižší obsah tuku na podporu udržania štíhlej telesnej kondície. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť vďaka antioxidantom, ako je napr. vitamín E.

Zloženie:
Mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (z toho hovädzie 4 %), rastlinné bielkovinové extrakty, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, minerálne látky, oleje a tuky, cukry.

Kŕmna dávka:
Mačke s hmotnosťou 4 kg podávajte denne 3 kapsičky, a to minimálne v dvoch samostatných dávkach. Individuálne potreby sa môžu líšiť. Na udržanie štíhlej telesnej kondície upravte kŕmnu dávku v závislosti od individuálnych potrieb mačky.

Krmivo podávajte v izbovej teplote. Čistá, čerstvá voda by mala byť neustále k dispozícii.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Príchuť hovädzia
Hmotnosť balenia 85 g
Vek mačky dospelá mačka
Druh balenia kapsička
Hypoalergénne Nie
Farmársky produkt Nie
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 9.0 cm
Výška balenia 2.0 cm
Hĺbka balenia 14.0 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací