Kapsička Nutrilove Cat pouch Beef gravy 85 g

Výrobca: Nutrilove , Kategória: Konzervy, paštéty a kapsičky
Kód tovaru: PPF1CNUTRILOVE02

Nutrilove dusené filetky je kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé mačky. Vaša mačka si vychutná skvelú chuť bez pridaných umelých aróm a bez pridaných konzervantov.

Zistiť dostupnosť

Nutrilove dusené filetky - je kompletné a vyvážené krmivo pre mačky vysokej kvality. Vaša mačka si vychutná skvelú chuť bez pridaných umelých aróm a bez pridaných konzervantov. Všetko čo Vaša mačka potrebuje.

BEZ UMELÝCH ARÓM - BEZ GMO - BEZ KONZERVANTOV

• S 82% mäsa a vedľajších masových produktov vo filetkách

• Taurín, ktorý prispieva dobrému zraku

• Inulín a vláknina pre podporu optimálneho trávenia

• Vitamín E, biotín a zinok pre zdravú kožu a lesklú srsť

• kompletné a vyvážené krmivo

ZLOŽENIE: * mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (82% vo filetkách, z toho 8% hovädzie), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (0,4% inulín), minerálne látky, cukry

ANALYTICKÉ ZLOŽKY: * vlhkosť 81%, proteín 9%, obsah tuku 4,5%, popol 1,9%, vláknina 0,3%

VÝŽIVNÉ DOPLNKOVÉ LÁTKY NA 1 KG: * vitamín D3 250 mj, vitamín E 100 mg, meď (síran meďnatý pentahydrát) 0, 2 mg, jód (jodid draselný) 0,7 mg, zinok (síran zinočnatý monohydrát) 10 mg, mangán (oxid mangánatý) 2 mg, taurín 450 mg, biotín 100 ug

O ZNAČKE NUTRILOVE:

Produkty Nutrilove sú inovatívne, sú vyrábané za použitia najmodernejších technológií, vrátane používania čerstvého mäsa ako jednej zo základných surovín. Vyznačujú sa vysokým obsahom živočíšnych bielkovín (až 100%) s dokonale vyváženým pomerom obsahu bielkovín a tuku. Podľa súčasných trendov na trhu, ktoré sa týkajú prirodzených inštinktov zvierat, musí mať psy a mačky takú potravu, ktorá je čo najpodobnejší ich potrave prirodzené. Z toho dôvodu produkty Nutrilove neobsahujú žiadne geneticky modifikované organizmy, umelá ochucovadlá ani konzervanty. Pre konkrétne produkty Nutrilove boli vyvinuté špeciálne receptúry, ktoré sú vytvorené presne na mieru veku zvieraťa, jeho životnej fáze a úrovni aktivity tak, aby každému zvieraťu dodali dokonale optimalizované zloženie živín a aby sme si mohli skvelú fyzickú kondíciu našich zdravých zvieracích spoločníkov dlho užívať.

Ďalšie parametre
Druh príchuti hovädzie
Hmotnosť balenia 85 g
Vek mačky dospelá mačka
Druh balenia kapsička
Hypoalergénne Nie
Farmársky produkt Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hĺbka výrobku 1.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.8 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 20.0 cm
Výška balenia 12.0 cm
Hĺbka balenia 1.0 cm
Váha balenia 0.8 kg
Více informací Méně informací