Kamerový systém iGET HOMEGUARD HGNVK49004 + ZDARMA sledování TV na 3 měsíce (HGNVK49004)

doprava zadarmo
Výrobca: iGET , Kategória: Zabezpečovacie kamery
Kód tovaru: IGTHGNVK49004

Atrapa: Nie
Aplikácia v češtine: Nie
IP ochrana: IP66
Motorizované otáčanie: Nie
Pohybový senzor: Áno
Nočné videnie: Áno
Kompatibilné operačné systémy: Android
Kompatibilné operačné systémy: iOS

Naša cena s DPH:

359.90

Na splátky od: 11 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

iGET HOMEGUARD HGNVK49004


Bezdrôtový kamerový systém iGET HOMEGUARD HGNVK49004 dokonale ochráni vašu domácnosť či firmu pred nevítanými návštevníkmi. Majte istotu, že je váš majetok v bezpečí. Balenie obsahuje veľký 12" monitor, ktorý sleduje obraz zo štyroch bezdrôtových kamier a nahráva záznam vo vysokom HD rozlíšení. Kamery sú ideálne pre vonkajšie použitie, vďaka krytiu IP66 ich nerozhádže dážď, silný vietor ani iné nevľúdne počasie.


Nahrávanie záznamu na HDD


Ani v noci tieto prístroje nespia. Pri nízkom osvetlení sa aktivuje nočný režim s dosahom 30 metrov, ktorý sa sám automaticky vypne, len čo je svetla zase dosť. Video nemusíte sledovať iba na veľkom monitore. Môžete k nemu získať prístup aj na diaľku, stačí si iba stiahnuť sprievodnú aplikáciu iGET a ihneď budete mať prístup k obrazu v reálnom čase. K monitoru je možné pripojiť HDD pre nahrávanie a ukladanie záznamu, nechýba mu USB a LAN konektor.


Súprava monitora a štyroch kamier spoľahlivo ochráni strážený objekt zo všetkých strán a uhlov!

 


Štyri kamery


Súpravu využijete aj na stráženie väčších objektov. V balení nájdete okrem hlavnej jednotky hneď štyri kamery, ktoré rozmiestnite podľa vlastných potrieb, aby ste mali pokryté široké zorné pole a žiadny nezvaný hosť neunikol vašej pozornosti.
 


Do každého počasia


Kamery sú vybavené krytím IP66. To im zaručuje bezchybnú funkčnosť za každého počasia. Neohrozia ich vysoké ani nízke teploty, dážď, sneh či silný vietor. Môžete mať istotu, že vaša domácnosť alebo firma bude vždy stopercentne chránená. 
 


Kvalita obrazu


Snímaný obraz zaberá kamera v HD kvalite. Nemusíte sa preto strachovať, že bude obraz zrnitý a nebudú v ňom vidieť žiadne detaily. Kedykoľvek ho budete potrebovať, bude tu pre vás a dá vám potrebný materiál a vizuálne informácie. 
 


Nočné videnie


Kamery objekt strážia ako ostriež vo dne aj v noci. Pri nedostatočnom osvetlení sa automaticky aktivuje nočný režim s infračervenými LED diódami. Kamera v noci vidí až do vzdialenosti 30 metrov, žiadny pohyb jej teda neunikne. Nočný režim sa sám deaktivuje, len čo je okolo dostatok prírodného svetla. 
 


Aplikácia pre vzdialené sledovanie


Stiahnite si do svojho telefónu či tabletu aplikáciu iGET, ktorá vám umožní sledovať živý prenos videa. Môžete si tak na diaľku skontrolovať, či je všetko v poriadku, napr. ak ste v práci alebo na dovolenke.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber HGNVK49004
Funkcia Smart Home
Nie
Nie
Nie
Áno
Ďalšie parametre
vnútorné, vonkajšie
Napájane Adaptér
Max. rozlíšenie 1280 x 960 DPI
Typ záznamu HDD
Zorný uhol 65 °
Vstavaný mikrofón Nie
Áno
Pripojenie Wi-Fi
Kompatibilné operačné systémy Windows, Android, iOS
Nočné videnie Áno
Pohybový senzor Áno
Nie
IP ochrana IP66
Aplikácia v češtine Nie
Atrapa Nie
Funkcia kamera
Základná sada Áno
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 25.0 cm
Výška balenia 35.0 cm
Hĺbka balenia 10.0 cm
Váha balenia 4.0 kg
Více informací Méně informací