Kalkulačka Casio FX350 ES PLUS čierna

Výrobca: Casio , Kategória: Kalkulačky
Kód tovaru: CASFX350ESPLUS

CASIO FX350 ES PLUS, černá

Matematikou si prošel každý z nás. Jde o jeden z předmětů, u kterého se ve školních lavicích občas pořádně zapotíme, ovšem mnoho z naučené látky po letech...

Zistiť dostupnosť

CASIO FX350 ES PLUS, čiernaMatematikou si prešiel každý z nás. Ide o jeden z predmetov, na ktorom sa v školských laviciach občas poriadne zapotíme, ovšem veľa z naučenej látky po rokoch využijeme v praxi.Kaľkulačku vyťahujeme nielen na strednej škole, ale hodí sa vždy, keď chcete napríklad urobiť poriadok vo svojich účtoch. CASIO patrí medzi špičkových výrobcov kaľkulačiek. Model 350 ES PLUS ponúka až 252 matematických funkcií, zvládne si poraidiť aj s výpočtom zlomkov. Mále rozmery a nízka hmotnosť vám umožnia mať kaľkulačku neustále v tažke a pripravenú k použitiu. Batéria vydrží neuveriteľných 8 700 hodín, takže výmena bude potrebné skutočne minimálne, raz za rok.

CASIO FX350 ES PLUS, černá

Matematikou si prošel každý z nás. Jde o jeden z předmětů, u kterého se ve školních lavicích občas pořádně zapotíme, ovšem mnoho z naučené látky po letech využijeme v praxi.

Kalkulačku vytahujeme nejen na střední škole, ale hodí se vždy, kdy chcete například udělat pořádek ve svých účtech. CASIO patří mezi špičkové výrobce kalkulaček. Model 350 ES PLUS nabízí až 252 matematických funkcí, zvládne si poradit i s výpočtem zlomků. Malé rozměry a nízká hmotnost vám umožní mít kalkulačku neustále v tašce a připravenou k použití. Baterie vydrží neuvěřitelných 8 700 hodin, takže výměnu budete muset provádět opravdu minimálně, jednou za rok.

  • 252 matematických funkcí
  • výpočty se zlomky
  • řádkový displej
  • AAA baterie s životností 8 700 hodin
  • přirozené zobrazení výpočtu
  • barva: černá

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ kalkulačky vedecká
Napájanie 3 batériové
Počet číslic na displeji 10
Grafické funkcie Áno
Ochranné puzdro Áno
Programovanie Nie
Riešenie rovníc Áno
čierna
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 16.1 cm
Hĺbka výrobku 1.4 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 14.6 cm
Výška balenia 3.5 cm
Hĺbka balenia 22.9 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací