Kábel predlžovací Powercube Extended USB, 4x zásuvka, 2x USB, 1,5m sivý/biely

Výrobca: Powercube , Kategória: Predlžovačky
Kód tovaru: PWCEXTENDEDUSB

Farba: sivá
Farba: biela
Počet zásuviek: 4
Dĺžka kábla: 1.5 m
Do konektora: USB
Do konektora: 230V
Z konektora: 230V
Typ: Kancelárske

Zistiť dostupnosť

POWERCUBE 4x + USB 2x predlžovačka 


Hľadáte efektívny spôsob ako vyriešiť problém s nedostatočným počtom zásuviek? Stalo sa vám niekedy, že ste pri zapájaní zásuviek zablokovali niektorý z prístupov? Radi by ste sa zbavili nevzhľadných rozdeľovač s tromi zásuvkami či predlžovacích káblov? Riešením je PowerCube – najmenší multi-zásuvkový systém na svete. Ideálny tvar a rozloženie PowerCube eliminuje možnosť blokovania jednotlivých zásuviek.


Tento typ PowerCube ponúka 4 výstupné zásuvky, dva USB porty s nabíjacím napätím 5 V a predlžovací kábel so zástrčkou s dĺžkou 1,5 m. Možno ho zapojiť samostatne alebo ľubovoľne kombinovať s ďalšími verziami. Balenie obsahuje tiež patentovaný montážny dok (vrátane obojstrannej lepiacej pásky) pre ukotvenie na zvolenom mieste.


PowerCube má moderný nadčasový dizajn, ktorý sa skvele hodí do akéhokoľvek interiéru. Každá z variantov ponúka jedinečnú funkciu a farebnosť. Na výrobu PowerCube sú použité kvalitné a pevné materiály. Všetky zásuvky PowerCube obsahujú detskú poistku a uzemnenie. PowerCube je testovaná do 16A. Jednotlivé typy rozdeľovačov PowerCube je možné kombinovať a dosiahnuť tak potrebného počtu zásuviek.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ Kancelárske
Z konektora 230V
Do konektora USB, 230V
Dĺžka kábla 1.5 m
Počet zásuviek 4
sivá, biela
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 7.7 cm
Výška výrobku 23.3 cm
Hĺbka výrobku 7.7 cm
Hmotnosť výrobku 0.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 13.8 cm
Výška balenia 8.5 cm
Hĺbka balenia 14.6 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací