Kábel GND USB / lightning MFI, 2m, opletený (LIGHTN200MM09) ružový

Výrobca: GND , Kategória: Káble a redukcie
Kód tovaru: GNDLIGHTN200MM09

Dátový a napájací Lightning kábel s certifikáciou MFI pre Apple, dĺžka 2 metre, farba ružová

Zistiť dostupnosť

Kábel GND USB / lightning MFI, ružová


Zverte svoje mobilné zariadenie do starostlivosti skutočného odborníka. Značka GND sa zameriava na príslušenstvo pre nositeľnú elektroniku: mobilné telefóny, tablety, MP3 prehrávače, prenosné reproduktory apod. Vďaka svojej úzkej špecializácii tak ponúka kvalitné a odolné produkty pre komfortné používanie vášho mobilného zariadenia. Nemusíte sa uspokojiť s priemerným výrobkom, doprajte si produkt prémiovej kvality – GND.


Made For iPhone – MFI certifikácia


Dátový a nabíjací lightning kábel GND sa môže pýšiť certifikáciou MFI, alebo tiež „Made for iPhone“. Pre získanie tejto licencie je nevyhnutné, aby produkt splňoval prísne kritériá. Produkty s certifikáciou MFI tak zaručujú plnohodnotný výkon a kompatibilitu s výrobkami spoločnosti Apple. Vlastníkom mobilných zariadení tejto renomovanej značky odporúčame používať výhradne produkty s označením MFI.


Prémiová kvalita i dizajn


Prepojovací lightning kábel GND zaujme na prvý pohľad svojím dizajnom a výrobným spracovaním. Kovové konektory a vnútorné tienenie zaručujú maximálnu možnú rýchlosť prenosu dát alebo elektrickej energie. Celkový dojem podtrháva textilné vonkajšie opletenie v titánovej farbe. Dĺžka kábla je 2 metre. Samozrejmosťou je i podpora rýchleho nabíjania. 

GND – špecialista na príslušenstvo
Zverte svoje mobilné zariadenie do starostlivosti skutočného odborníka. Značka GND sa zameriava na príslušenstvo pre nositeľnú elektroniku: mobilné telefóny, tablety, MP3 prehrávače, prenosné reproduktory apod. Vďaka svojej úzkej špecializácii tak ponúka kvalitné a odolné produkty pre komfortné používanie vášho mobilného zariadenia. Nemusíte sa uspokojiť s priemerným výrobkom, doprajte si produkt prémiovej kvality – GND.

Made For iPhone – MFI certifikácia
Dátový a nabíjací lightning kábel GND sa môže pýšiť certifikáciou MFI, tiež nazývanou Made for iPhone. K získaniu tejto licencie je nevyhnutné, aby produkt spĺňal prísne kritéria. Produkty s certifikáciou MFI tak zaručujú plnohodnotný výkon a kompatibilitu s výrobkami spoločnosti Apple. Vlastníkom mobilných
zariadení tejto renomovanej značky odporúčame používať výhradne produkty s označením MFI.

Prémiová kvalita aj design
Prepojovací lightning kábel GND zaujme na prvý pohľad svojim designom a spracovaním. Kovové konektory a vnútorné tienenie zaručujú maximálnu možnú rýchlosť prenosu dát alebo elektrické energie. Celkový dojem podtrhuje ružové textilné vonkajšie
opletenie. Dĺžka káblu jsou 2 metre. Samozrejmosťou je aj podpora rýchleho nabíjania.

Prepojovací Lightning kábel – MFI licencia

  • USB A vidlica (M) - Lightning vidlica (M)
  • USB 2.0
  • Dĺžka 2 m
  • Farba – Ružová

Záruka 24 mesiacov
Partnumber LIGHTN200MM09
Ďalšie parametre
Typ kábla GSM
Z konektora USB
Do konektora Lightning
Dĺžka kábla 2 m
Použitie kábla PC , tablet, mobilný telefón
ružová
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 1.5 cm
Výška výrobku 0.5 cm
Hĺbka výrobku 200.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 7.0 cm
Výška balenia 2.0 cm
Hĺbka balenia 19.7 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací