IP kamera Ubiquiti UVC-G3-FLEX (UVC-G3-FLEX) biela

Výrobca: Ubiquiti , Kategória: IP kamery
Kód tovaru: UBQUVCG3FLEX

Atrapa: Nie
Motorizované otáčanie: Áno
Nočné videnie: Áno
Wi-Fi: Nie
Vstavaný mikrofón: Áno
Zorný uhol: 60 °
Typ záznamu: HDD
Max. rozlíšenie: 1920 x 1080 DPI

Zistiť dostupnosť

Ubiquiti UVC-G3-FLEX, biela


Flexibilnú kameru Ubiquiti UVC-G3-FLEX môžete podľa vlastných potrieb využiť ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Je odolná vplyvom počasia, takže ju možno používať aj za dažďa, vetra alebo silného slnečného žiarenia. Svojím kompaktným a moderným vyhotovením však rovnako dobre zapadne aj do miestností, kde nebude pôsobiť rušivo a nebude na seba zbytočne pútať pozornosť. Vyberte si z ponuky upevnenia; kameru možno pripevniť na stenu, na strop, alebo napríklad postaviť na stôl či poličku.


Full HD rozlíšenie


Prístroj naplno využíva funkcie produktového radu G3 FLEX. Nechýba mu široký uhol záberu pre spoľahlivé pokrytie takmer celej miestnosti či priestoru pred domom, aby nevítaní hostia nemali kadiaľ dovnútra nepozorovane vniknúť. Pri detekcii pohybu začne kamera nahrávať vo vysokom Full HD rozlíšení. Obraz je kvalitný a detailný, bez ťažkostí na ňom rozoznáte tváre aj predmety. Navyše sa nemusíte spoliehať iba na denné monitorovanie priestoru. Integrované LED osvetlenie a automatický IR filter zaisťujú vysokú kvalitu záznamu vo dne aj v noci, a to s automatickou aktualizáciou svetelnosti videa.


Správa z rôznych zariadení


Pre skutočne dôkladné stráženie aj veľkých objektov (napr. priemyselných stavieb) si kúpte viac kamier a rozmiestnite ich do všetkých svetových strán. Stiahnite si do svojho smart zariadenia aplikáciu a majte vo svojich rukách úplnú kontrolu až nad dvadsiatimi kamerami súčasne. Pre chod aplikácie či softvéru nie je potrebný žiadny licenčný poplatok ani predplatné. Počas streamovania videa je prenos šifrovaný, preto nehrozí, že by mohol byť záznam zneužitý treťou stranou.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber UVC-G3-FLEX
Ďalšie parametre
vnútorné, vonkajšie
Napájane PoE
Max. rozlíšenie 1920 x 1080 DPI
Typ záznamu HDD
Zorný uhol 60 °
Vstavaný mikrofón Áno
Nie
Nočné videnie Áno
Áno
Atrapa Nie
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 15.3 cm
Výška balenia 10.0 cm
Hĺbka balenia 11.3 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací