IP kamera Anker Eufy EufyCam 2 Kit (T8841)

Výrobca: Anker , Kategória: IP kamery
Kód tovaru: ANRT8841

Atrapa: Nie
Aplikácia v češtine: Nie
IP ochrana: IP67
Motorizované otáčanie: Nie
Pohybový senzor: Áno
Nočné videnie: Áno
Kompatibilné operačné systémy: Android
Kompatibilné operačné systémy: iOS

Zistiť dostupnosť

Anker Eufy EufyCam 2 Kit Anker Eufy EufyCam 2 Kit, biela


Sada dvoch bezdrôtových IP kamier EufyCam 2 a riadiacej jednotky Home Base 2, s ktorou sa už nikdy nebudete musieť báť o bezpečnosť vášho domu, garáže či firiem. Sú určené do vonkajších i vnútorných priestorov a zaujmú špičkovým senzorom Sony s nočným videním a kvalitným obrazom v rozlíšení Full HD. Sú úplne bezdrôtové a plne kompatibilné so svojím priamym predchodcom EufyCam 1.


Kamery sú vybavené batériami s dlhou životnosťou, ktoré môžu byť až 1 rok v aktívnej prevádzke a 3 roky v pohotovostnom režime. Potom možno batérie opäť nabiť a kamery budú na ďalšie roky spoľahlivo pripravené. K systéme je možné pripojiť až 16 kamier a 34 okenných senzorov, vďaka čomu si budete môcť vytvoriť skutočne dokonalú ochranu či už súkromného alebo komerčného objektu.


Prikáže vetru, dažďu


Keďže je každá z kamier priamo určená na vonkajšie použitie, nezľakne sa ani zlých poveternostných podmienok. Či už ide o poriadne silný vietor či dážď, so stupňom krytia IP67 sa dokáže ľahko vysporiadať s živlami a sledovať váš domov bez prerušenia. Kamera je následne schopná snímať zorný uhol až 140°, pričom je možné nastaviť detegovanú oblasť pre optimalizáciu notifikačných upozornení, ktoré vám tak nebudú zahlcovať mobilný telefón. Proti odcudzeniu je chránená sirénou s hlasitosťou 100 dB, ktorá sa aktivuje ak zariadenie zaznamená pokus o násilnú manipuláciu.


Veľmi intuitívne nastavenie a ovládanie


Kamery komunikujú s mobilnou aplikáciou Eufy Security, bezplatne dostupnou pre operačné systémy Android a iOS. Tá okrem nastavenia užívateľského konta tiež umožní sledovanie monitorovaného priestoru v reálnom čase, prezeranie skôr zhotovených záznamov alebo prístup k ďalším kamerám pripojeným k domácej sieti. Systém je tiež kompatibilný so službami Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa.
Anker Eufy EufyCam 2 Kit


 


Kľúčové vlastnosti:


 • Snímač Sony Starvis
 • Nahrávanie videa v rozlíšení Full HD (1920 × 1080 px)
 • Každá kamera monitoruje pohyb v uhle záberu 140°
 • Vstavaný reproduktor a mikrofón je možné použiť na obojsmernú komunikáciu
 • Nastavenie i ovládanie kamier pomocou aplikácie Eufy Security
 • Bezdrôtové pripojenie pomocou Wi-Fi
 • Vstavaný nočný režim na záznam v horších svetelných podmienkach
 • Odolnosť proti poveternostným vplyvom IP67

 


Sada dvoch Full HD IP kamier určených do interiérov i exteriérov, s ktorých pomocou zabezpečíte svoju domácnosť proti vniknutiu a zároveň budete vždy vedieť, kde sa nachádzajú vaši najbližší či čo práve robia domáci miláčikovia.

 


Anker Eufy EufyCam 2 Kit


 


Vylepšená obrazová kvalita vďaka sile umelej inteligencie


Získajte čistejšiu obrazovú kvalitu všetkých ľudí v zábere s umelou inteligenciou, ktorá sa zameria na postavu na obraze. Vďaka tomu tak vyniknú črty tváre a ďalšie detaily.


 


Anker Eufy EufyCam 2 Kit


 


Bezpečne rozozná zviera od človeka


Oddeľte planý poplach od toho skutočného. Inteligentné kamery ľahko rozoznajú domáceho maznáčika od človeka a vy tak budete vedieť, že je potrebné venovať vašu pozornosť pohybu okolo vášho domu či vnútri.


 


Anker Eufy EufyCam 2 Kit


 


Instantná mobilná notifikácia


V prípade, že je zaznamenaný pohyb vám kamery okamžite pošlú notifikáciu na vaše mobilné zariadenie a vy budete môcť na situáciu adekvátne reagovať – napríklad privolaním polície.


 


Anker Eufy EufyCam 2 Kit


 


Nastavte si sledovacie zóny


Venujte svoju pozornosť len skutočne dôležitým veciam. Nastavte si zóny sledovania, ktoré sa prispôsobia na mieru vašej domácnosti. Budete tak môcť sledovať napríklad vstupné či záhradné dvere, alebo príjazdovú cestu k vašej garáži.


 


Anker Eufy EufyCam 2 Kit


 


Dvojcestná komunikácia


Hovorte v reálnom čase ku každému, kto sa práve nachádza pri kamerách pomocou vstavaného mikrofónu a reproduktora. Vďaka tomu tak budete môcť napríklad povedať poštárovi, nech nechá balíček za dverami, či zvolať hrajúce sa deti k jedlu.


 


Anker Eufy EufyCam 2 Kit


 


Integrácia s inteligentnými zariadeniami


Pripojte kamery k službám ako sú Apple HomeKit, Google Assistant či Amazon Alexa a získajte plnú kontrolu nad sledovaním vašej domácnosti. Navyše môžete využiť aj služby aplikácie, bezplatne dostupné pre operačné systémy Android a iOS na jednoduché nastavenie a správu vášho zariadenia.


 


Anker Eufy EufyCam 2 Kit


 


Šifrovanie dát pre dokonalé bezpečie


Všetky dáta, ktoré bezdrôtové kamery zaznamenajú, sú bezpečne chránené 256-bitovým šifrovaním a tak sa k nim budete môcť dostať len vy či vybraní členovia domácnosti, ktorým udelíte prístup.


 


Anker Eufy EufyCam 2 Kit


 


 


Rozšíri vašu Wi-Fi sieť na prístup ďalších kamier


Základňa slúži ako Wi-Fi repeater a rozšíri signál vašej Wi-Fi siete, aby ste mohli pripojiť ďalšie kamery a vytvoriť dokonale strážený priestor, ktorým žiadny nepozvaný návštevník neprenikne.


 
 


Obsah balenia:


 • 2× bezpečnostná IP kamera Anker Eufy EufyCam 2
 • Základňa HomeBase 2
 • Napájací kábel
 • Príslušenstvo na pripevnenie kamier

Záruka 24 mesiacov
Partnumber T8841
Funkcia Smart Home
Áno
Áno
Áno
Áno
Ďalšie parametre
vonkajšie
Napájane Batériové
Max. rozlíšenie 1920 x 1080 DPI
Typ záznamu Cloudové úložisko, Interná pamäť
Zorný uhol 140 °
Vstavaný mikrofón Áno
Áno
Pripojenie Wi-Fi
Kompatibilné operačné systémy iOS, Android
Nočné videnie Áno
Pohybový senzor Áno
Nie
IP ochrana IP67
Aplikácia v češtine Nie
Atrapa Nie
Funkcia kamera
Základná sada Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 5.7 cm
Výška výrobku 5.7 cm
Hĺbka výrobku 10.7 cm
Hmotnosť výrobku 1.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 18.3 cm
Výška balenia 17.4 cm
Hĺbka balenia 22.8 cm
Váha balenia 1.9 kg
Více informací Méně informací