Inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch5 44mm (SM-R910NZAAEUE) sivý

Výrobca: Samsung , Kategória: Chytré hodinky
Kód tovaru: SAMSMR910NZAAEUE

Obsah balenia: nabíjací kábel USB-C
Obsah balenia: používateľská príručka
Obsah balenia: zariadenie s remienkom
Určené pre model: Samsung Galaxy Watch5 44mm
Značky: Samsung
Notifikácia: e-mail
Notifikácia: SMS
Notifikácia: sociálne siete

Zistiť dostupnosť

Samsung Galaxy Watch5 44mm, grafitová


Samsung Galaxy Watch5 ťažia z pozitív minulej generácie, ktorá sa tešila veľkej obľube, a posúva výbavu ešte o úroveň vyššie napríklad nasadením vysoko odolného zafírového skla. Oceňované funkcie, ako je bezkontaktné platenie s Google Pay, pritom prináša Wear OS Powered by Samsung. Môžete sa tešiť aj na 1,39" Super AMOLED displej s Always-On alebo bohatú senzorovú výbavu. Hodinky nielenže majú optický snímač srdcového tepu, ale merajú aj EKG a krvný tlak, rovnako ako okysličenie krvi a disponujú aj senzorom bioelektrickej impedancie na meranie zloženie tela (BIA).


Navyše nadchnú aj presným monitoringom športu s GPS, rovnako ako veľmi slušnou výdržou 40 hodín a intuitívnym ovládaním, kedy využijete okrem dotykového displeja aj dve tlačidlá a digitálnu lunetu. Umožnia ale aj telefonovať vďaka mikrofónu a reproduktoru.


Kompatibilita hodiniek s Android 8.0 alebo vyšším (s výnimkou Go edície a telefónov bez Obchodu Play), RAM 1,5 GB a vyššia, vyžaduje telefón s podporou Google Mobile Service, iOS nie je podporovaný.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Nádherný 1,36" Super AMOLED displej s Always-On
  • Zafírové sklíčko vysoko odolné proti poškriabaniu
  • Obecne vysoká odolnosť: 5 ATM + IP68 + MIL-STD-810G
  • Presná GPS na monitorovanie športu
  • Bezkontaktné platenie s Google Pay
  • Veľké množstvo meraných údajov, vrátane BIA či EKG

 


Galaxy Watch5: Spoločník na dlhé cesty a váš osobný tréner.

 


Dohliadnu na kvalitu vášho spánku


Cítite sa ráno unavení a nevyspatí? Galaxy Watch5 vám pomôžu pochopiť prečo. Vylepšená technológia sledovania spánkovej aktivity vás oboznámi s tým, ako prebiehala vaša noc po jednotlivých fázach, zatiaľ čo osem zábavných symbolov naznačí, akému zástupcovi zvieracej ríše sa váš odpočinok podobá.

 


Čo na srdci, to na hodinkách


Počúvajte, čo vám chce vaše srdce povedať. So senzorom Samsung BioActive 3 v 1 budete mať všetky informácie na jednom mieste. Galaxy Watch5 vám spracuje bioelektrickú impedančnú analýzu, takže pohodlne zistíte zloženie vášho tela. Senzor pre meranie EKG a optický snímač srdcového tepu následne sprostredkuje detailné informácie o funkcii kardiovaskulárneho systému. Okrem tepu totiž zaznamenávajú tiež rytmus alebo krvný tlak.

 


Krok v ústrety zdravšiemu ja


S Galaxy Watch5 sa počíta doslova každý krok. Nech už vyrazíte na horskú túru alebo navštívite posilňovňu, s novými inteligentnými hodinkami od spoločnosti Samsung sa môžete naplno oddať zvolenej fyzickej aktivite a uložiť si ju do vášho osobného fitness denníka. Vyberte si z viac ako 90 športových činností a sledujte, koľko kalórií v ich priebehu spálite.

 


Batéria, na ktorú sa môžete spoľahnúť


Dlho vydrží a rýchlo sa nabíja. Sen každého majiteľa inteligentných hodiniek sa splní s Galaxy Watch5, ktoré majú v porovnaní so svojimi predchodcami omnoho väčšiu kapacitu batérie a nabíjajú sa behom chvíľky. Nemusíte sa tak báť, že by ste medzi ľuďmi chodili s temným ciferníkom vybitých hodiniek. Stačí 30 minút a hodinky vás vrátia späť do hry s až 45 % energie.

 


Tvrdé ako zafír


Inteligentné hodinky Galaxy Watch5 vyzrejú na škrabance. Vďaka prémiovému zafírovému sklu, ktoré chráni displej v porovnaní s minulými modelmi s až 1,6-násobnou účinnosťou, sú omnoho odolnejšie – ak vás v priebehu dňa čaká čokoľvek, Galaxy Watch5 vás v tom nenechajú.

 


Známe aplikácie na vašom zápästí


Odpisujte na správy, volajte, surfujte na internete alebo streamujte YouTube videá. Stále je reč o inteligentných hodinkách Galaxy Watch5, vďaka ktorým nebudete musieť vyťahovať mobil z vrecka. Dobrodruhovia a hľadači správnych ciest iste ocenia možnosť zobraziť si mapy prostredníctvom Google Maps, zatiaľ čo tým, ktorí si nevedia rady, pomôže Bixby alebo Google Assistant. A keď nechcete prísť o svoje predchádzajúce záznamy, funkcia Smart Switch prevedie všetky dáta z vašich starých hodiniek, takže si ich budete môcť zobraziť aj na tých nových.

 


Prispôsobia sa vášmu štýlu


Nezáleží na tom, či ste vyznávačom retro módy alebo tej minimalistickej. Hodinky Galaxy Watch5 vám ponúknu pestrú paletu dizajnov pre analógový i digitálny ciferník, ktorými sa budete môcť skrášliť. Výsledkom je zariadenie, ktoré je tak inteligentné, že sa prispôsobí nielen vášmu vkusu, ale i súčasným módnym trendom.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber SM-R910NZAAEUE
Typ zariadenia múdre hodinky
1,36
Ovládanie tlačidlové, dotykové
Typ krycieho skla zafírové
Tvar ciferníka guľatý
AMOLED
450 × 450
Konštrukcia a hardware
16 GB
1,5 GB
Operačný systém
Wear OS by Google
Android
Menu v češtine Áno
Funkcia
Funkcie a monitoring aktivít meranie tepovej frekvencie, krokomer, meranie rýchlosti, sledovanie menštruačného cyklu, meranie EKG, meranie krvného tlaku, upozornenie na nečinnosť, spánok, výpočet spálených kalórií, vibrácie, meranie vzdialenosti, meranie okysličenia krvi, budík, čas
Áno
SMS, sociálne siete, hovor, e-mail
Áno
Vhodné pre aktivity turistika, golf, beh, cyklistika, outdoor, plávanie
Konektivita
Áno
Áno
Áno
Áno
5.2
Senzory akcelerometer, barometer, krokomer, senzor okolitého svetla, senzor srdcového tepu, gyroskop, spálené kalórie
nie
Podpora priameho volania z hodiniek Nie
Batéria
410 mAh
Možnosť nabíjania – konektor dokovacie
Materiál
voděodolné dle IP68 + MIL-STD-810G
Určenie unisex, elegantné, pánske, športové, spoločenské, dámske
Materiál náramku silikón
Farba remienka šedá
Materiál puzdra hliník
Farba puzdra černá
Áno
Ďalšie parametre
zariadenie s remienkom, nabíjací kábel USB-C, používateľská príručka
Určené pre model Samsung Galaxy Watch5 44mm
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 4.3 cm
Výška výrobku 4.4 cm
Hĺbka výrobku 1.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 29.9 cm
Výška balenia 3.5 cm
Hĺbka balenia 6.4 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu