Inteligentné hodinky Garmin Venu 2 Plus - Slate/Black Silicone Band (010-02496-11)

výpredaj
Výrobca: Garmin , Kategória: Chytré hodinky
Kód tovaru: GAR0100249611

Modelová rada: Venu 2
Obsah balenia: zariadenie s remienkom
Obsah balenia: nabíjací kábel
Párovať ako príslušenstvo: Áno
výpredaj: Áno
Značky: Garmin
Notifikácia: sociálne siete
Notifikácia: hovor

Zistiť dostupnosť

Garmin Venu 2 Plus, čierna, čierny silikónový náramok


Inteligentné hodinky Garmin Venu 2 Plus sú perfektným spojením precízneho merania športových výkonov, monitoringu zdravia a pritom elegantného dizajnu vhodného aj do spoločnosti. Ponúka krásny AMOLED displej, 25+ športových režimov, z ktorých si vyberie každý (a ďalšie je možné stiahnuť), aj nadštandardnú výbavu, ako je napríklad prehrávanie stiahnutej hudby, aby ste pri športe nemuseli so sebou brať telefón, ale pritom sa mohli nechať motivovať obľúbenou hudbou .


Rovno z nich dokonca vybavíte hovory aj bezkontaktne zaplatíte v obchode s technológiou Garmin Pay. Pozornosť na seba však strhávajú aj výdržou až 9 dní na nabitie!


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Nádherný 1,3" AMOLED displej so špičkovým zobrazením
  • Podpora telefonovania z hodiniek
  • Výdrž až 9 dní na nabitie
  • Precízna analýza zdravia, spánku a športových výkonov
  • 25+ športových profilov
  • Integrovaný hudobný prehrávač
  • Bezkontaktné platenie s Garmin Pay


Perfektné na šport aj do spoločnosti!

 


AMOLED displej


O perfektné zobrazenie za každej situácie sa stará luxusne čitateľný AMOLED displej s možnosťou neustálej aktivácie aj zhasínania v dobe nečinnosti. Pred poškodením potom zobrazovač chráni vysoko odolné sklo Corning Gorilla Glass 3.

 


Telefonovanie zo zápästia


Stačí spárovať telefón s hodinkami a prostredníctvom nich potom môžete vybavovať hovory bez toho, aby ste museli mobil vyťahovať z vrecka. K dispozícii je aj hlasový asistent.

 


Pokročilé sledovanie zdravia


Hodinky merajú všetko, na čo len pomyslíte. Od celodenného sledovania srdcového tepu, cez okysličenie krvi, zaťaženie organizmu, až po kvalitu spánku a monitoring ženského zdravia.

 


Body Battery


Výborným nástrojom, ktorý vám poskytne okamžitú spätnú väzbu o vašej únave, je ukazovateľ Body Battery – zvládne to jediným číslom, ktoré sa pri odpočinku zvyšuje a pri záťaži naopak znižuje. Berie pritom do úvahy zaťaženie organizmu, kvalitu spánku, odchýlky srdcového tepu aj ďalšie údaje. Hodnotu telesnej energie potom vyjadruje pomocou hodnotenia 0 až 100.


 


Analýza spánku


Okrem sledovania športových a zdravotných atribútov poslúžia hodinky perfektne aj na pokročilý monitoring spánku, vrátane rozpoznania jeho fázy. Po prebudení môžete spánok analyzovať a osvojiť si tak lepšie návyky pre efektívnejšiu regeneráciu.


 


 
 


Monitoring aktivity


Hodinky sú vybavené bohatou sadou funkcií, vďaka ktorým sú perfektným doplnkom pre každý váš tréning. Nechýba tak funkcia Garmin Coach, vek podľa kondície zobrazenia aktívneho času aj výpočty spálených kalórií a ďalších údajov.

  


Animované cvičenie na displeji


Garmin Venu 2 Plus poteší aj tým, že majú predinštalované animované tréningy pre kardio a silovú prípravu, jogu aj pilates a intervalové tréningy (HIIT). Ďalšie si potom môžete stiahnuť prostredníctvom aplikácie Garmin Connect.


  


25+ športových profilov


K dispozícii je cez 25 športových profilov, ako sú chôdza, beh, jazda na bicykli, plávanie v bazéne, lyžovanie, golf, joga atď. Ďalšie je možné navyše jednoducho stiahnuť z platformy Connect IQ.


 
 


Inteligentné funkcie


Hodinky ponúkajú inteligentné funkcie, ako sú upozornenia na volanie, e-maily, SMS a ďalšie notifikácie z mobilu či detekcie nehody a upozornenia na vybraný kontakt. Hodinky podporujú Android aj iOS a taktiež môžete sťahovať užívateľské ciferníky, upravovať dátové polia aj inštalovať nové aplikácie a ďalšie doplnky z obchodu Connect IQ.

  


Streamovanie hudby


Tento model umožňuje taktiež stiahnuť si skladby zo Spotify aj ďalších služieb, ako je napríklad Deezer alebo Amazon Music, a potom z nich rovno prehrávať hudbu.


 


Garmin Pay


Integrovaná technológia Garmin Pay vám umožní bezdrôtové platby cez hodinky. Služba Garmin Pay počíta s podporou najrozšírenejších platobných kariet typu VISA alebo MasterCard. V súčasnej dobe navyše službu Garmin Pay podporuje už väčšina bánk v SR.


 


 
 


Výdrž až 9 dní


Venu 2 Plus majú integrovanú dobíjaciu batériu so štandardnou výdržou až 9 dní! V režime s neustále aktivovanou GPS je to 24 hodín. Navyše stačí 15 minút na nabíjačke na nabitie hodiniek pre fungovanie po celý deň.

  


Úsporný režim


Výdrž ešte predĺži špeciálny úsporný režim, keď už máte napríklad málo percent energie, ale potrebujete výdrž maximálne pretiahnuť.


  


Vysoká odolnosť


Vzhľadom na vodotesnosť podľa 50 m (5 ATM) môžete ísť s hodinkami pokojne aj plávať. Ich ovládanie pritom uľahčia tlačidlá aj možnosť deaktivovať dotykový panel.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 010-02496-11
Typ zariadenia športtestery, múdre hodinky
1,3
Ovládanie tlačidlové, dotykové
Typ krycieho skla Gorilla Glass
Tvar ciferníka guľatý
AMOLED
416 × 416
Konštrukcia a hardware
áno
áno
Operačný systém
Vlastní OS
Android, iOS
Menu v češtine Áno
Funkcia
Funkcie a monitoring aktivít monitor stresu, meranie okysličenia krvi, výpočet spálených kalórií, meranie dychu, meranie vzdialenosti, čas, sledovanie menštruačného cyklu, budík, meranie rýchlosti, body battery , meranie tepovej frekvencie, krokomer, spánok, pitný režim, intervalový tréning
Nie
e-mail, sociálne siete, hovor, SMS
Áno
Vhodné pre aktivity lezenie, fitness, lyžovanie, outdoor, plávanie, cyklistika, turistika, golf, joga, beh
Konektivita
Áno
Áno
Áno
Áno
áno
Senzory krokomer, kompas, výškomer, akcelerometer, gyroskop, senzor srdcového tepu, senzor okolitého svetla, spálené kalórie
nie
Podpora priameho volania z hodiniek Nie
Batéria
24 hod.
10 dní
Možnosť nabíjania – konektor dokovacie
Materiál
vodotěsné dle 50 m (5 ATM)
Určenie spoločenské, unisex, dámske, športové, pánske
Veľkosť pro obvod zápěstí 125 až 190 mm
Materiál náramku silikón
Farba remienka černá
Materiál puzdra nerezová oceľ
Farba puzdra černá
Áno
Ďalšie parametre
zariadenie s remienkom, nabíjací kábel
Áno
Modelová rada Venu 2
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 4.4 cm
Výška výrobku 4.4 cm
Hĺbka výrobku 1.3 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 10.0 cm
Výška balenia 10.0 cm
Hĺbka balenia 9.8 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací