Inteligentné hodinky Garmin Forerunner 255S (010-02641-13) ružové

Výrobca: Garmin , Kategória: Chytré hodinky
Kód tovaru: GAR100264113

Modelová rada: Forerunner
Obsah balenia: používateľská príručka
Obsah balenia: zariadenie s remienkom
Obsah balenia: nabíjací kábel
Značky: Garmin
Notifikácia: áno
S reproduktorom: Nie
Funkcie a monitoring aktivít: krokomer

Zistiť dostupnosť

Garmin Forerunner 255S, ružová


Kompaktné a ľahké športové hodinky Garmin Forerunner 255S Music na ruke ani nepocítite. Napriek tomu sa na ne môžete vždy spoľahnúť, či už sa chystáte na tréning, alebo chcete merať kroky a spálené kalórie v priebehu celého dňa. Hodinky majú 1,1" farebný displej a ovládate ich pomocou praktických tlačidiel. Pokročilé technológie GPS, GLONASS a Galileo pomáhajú presne merať vašu vzdialenosť aj rýchlosť pri tréningu. Okrem informácií o vašej dennej aktivite a zdraví máte k dispozícii aj funkciu Garmin Pay na pohodlné bezkontaktné platby v obchodoch. S vodotesnosťou podľa 50 m je možné hodinky bez obáv používať aj pri plávaní alebo sprchovaní.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Kompaktná veľkosť a odľahčené vyhotovenie vhodné aj pre menšie zápästie
  • Prehľadný displej so základnými informáciami o dennej aktivite
  • Bohatá ponuka senzorov na meranie cvičení
  • Odolné vyhotovenie vhodné aj do vody podľa 50 m (5 ATM)
  • Viac ako 30 športových režimov na presné meranie aktivity

 


Hodinky sú ideálne pre bežcov, avšak s ponukou viac ako 30 športov ich využijú všetci milovníci aktívneho životného štýlu.

 


Váš osobný trenér


Hodinky vám nielenže merajú výkon pri aktivite, ale taktiež suplujú funkciu osobného trénera. Dokážu vám automaticky vytvoriť ideálny tréningový plán tak, aby ste v deň pretekov boli plne pripravení a mohli podať svoj životný výkon.


 
 


Integrované merače


Príslušenstvo je vybavené modernými inteligentnými meračmi, ktoré snímajú celý rad informácií. Nechýba merač tepu alebo snímač pulzného oxymetra. Hodinky ďalej vyhodnotia mieru zaťaženia a regenerácie organizmu s funkciou Body Battery. V noci kontrolujú kvalitu a dĺžku spánku a ženám udržia poriadok v menštruačnom či tehotenskom cykle.


 
 


Upozornenie z telefónu


Spárujte hodinky so svojím inteligentným telefónom a udržujte sa v kontakte s okolím bez toho, aby ste smartfón museli mať neustále pred sebou. Priamo na hodinkách sa vám zobrazia informácie z aplikácií aj notifikácia o prichádzajúcich hovoroch a správach. Telefón vás preto nebude rozptyľovať, aby ste sa mohli plne sústrediť na výkon, prácu alebo štúdium.


 
 


Aplikácia v telefóne


Majte prehľad o svojej každodennej aktivite a zobrazujte si záznamy cvičení aj spätne. Na zabezpečenie všetkých potrebných informácií poslúži aplikácia Garmin Connect, ktorú si môžete zadarmo stiahnuť do svojho telefónu. Hodinky sa s aplikáciou pravidelne synchronizujú a ukladajú v nej všetky namerané dáta, ku ktorým sa môžete kedykoľvek vrátiť aj spätne.


 
  


Ranná správa


Vstávajte každé ráno s aktuálnymi informáciami o svojom odpočinku. Hodinky vám pripravia každý deň rannú správu, kde sa dočítate, aký kvalitný bol váš spánok alebo aký bol stav variability srdcového tepu. V aplikácii si navyše môžete nastaviť konkrétne údaje, ktoré sa chcete každé ráno v správe dočítať.


  


Dlhá výdrž batérie


Od toho, ako konkrétne hodinky používate, sa líši výdrž batérie. V režime klasických inteligentných hodiniek sa môžete spoľahnúť až na 12 dní prevádzky, aby ste nemuseli hodinky každý deň nabíjať. Ak máte aktívny režim GNSS s GPS, výdrž dosahuje na 26 hodín. V režime GNSS so všetkými dostupnými systémami je výdrž uvádzaná na 20 hodín. V prípade voľby GNSS so všetkými systémami a viacerými pásmami sa dočkáte až 13 hodín prevádzky. 


  


30+ režimov aktivity


Kapacita hodiniek v sebe ukrýva viac ako 30 integrovaných športových profilov. Na displeji hodiniek si vyberiete aktivitu, ktorú chcete vykonávať, aby hodinky merali váš výkon s ešte lepšou presnosťou. Problém nie je ani zmena športovej disciplíny počas tréningu, pokiaľ prechádzate od jednej aktivity plynulo k druhej.


  


Race Widget na podrobnú tréningovú stratégiu


Nastavte si do hodiniek informácie o termíne a povahe závodu, ktorý vás čaká. Funkcia Race widget vám následne pripraví tréningový plán, ktorý vás na preteky perfektne pripraví. Dočkáte sa tiež podrobného vysvetlenia jednotlivých fáz prípravy, aby ste presne vedeli, čo a prečo robíte.


  


Pokročilé meranie


Okrem základných údajov, ako sú kroky, kalórie či vzdialenosť, hodinky ponúkajú aj pokročilé merania. Dozviete sa viac podrobností o svojom bežeckom výkone, zistíte, akú dlhú potrebujete regeneráciu, pri závode si môžete naplánovať správne tempo pomocou funkcie Pacepro. Nechýba ani možnosť testu tréningového efektu aj s vyhodnotením, rovnako ako zhodnotenie bežeckého výkonu.


  


Garmin Pay


Zabudnite na platobné karty či hotovosť. Teraz máte možnosť v obchode platiť bezkontaktne svojimi hodinkami. Funkcia Garmin Pay vám umožní do pamäte hodiniek nahrať informácie o platobnej karte.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 010-02641-13
Typ zariadenia múdre hodinky
1,1
Ovládanie tlačidlové
Typ krycieho skla Gorilla Glass
Tvar ciferníka guľatý
MIP (Memory-In-Pixel)
218 × 218
Konštrukcia a hardware
áno
áno
Operačný systém
Vlastní OS
Android, iOS
Funkcia
Funkcie a monitoring aktivít meranie rýchlosti, krokomer, meranie okysličenia krvi, monitor stresu, čas, doba regenerácie, body battery , spánok, odhad VO2 max, upozornenie na nečinnosť, meranie tepovej frekvencie, výpočet spálených kalórií, intervalový tréning, pitný režim, sledovanie menštruačného cyklu, budík, meranie vzdialenosti, meranie dychu
Nie
áno
Vhodné pre aktivity fitness, triatlon, cyklistika, joga, lyžovanie, lezenie, turistika, beh, plávanie, multisport
Konektivita
Áno
Áno
Nie
Áno
áno
Senzory spálené kalórie, výškomer, barometer, akcelerometer, gyroskop, krokomer, senzor srdcového tepu, kompas
nie
Podpora priameho volania z hodiniek Nie
Batéria
12 dní
Materiál
vodotěsné dle 50 m (5 ATM)
Určenie športové, dámske
Veľkosť velikost pro obvod zápěstí 110-175 mm
Materiál náramku silikón
Farba remienka růžová
Materiál puzdra tvrdený polymér
Farba puzdra černá
Áno
Ďalšie parametre
zariadenie s remienkom, používateľská príručka, nabíjací kábel
Modelová rada Forerunner
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 7.0 cm
Výška balenia 7.0 cm
Hĺbka balenia 16.5 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací