Inteligentné hodinky Garmin fenix 7X Pro Sapphire Solar - Titan Carbon Grey / Black Silicone Band (010-02778-11)

Výrobca: Garmin , Kategória: Chytré hodinky
Kód tovaru: GAR100277811

Modelová rada: fénix 7X
Obsah balenia: používateľská príručka
Obsah balenia: zariadenie s remienkom
Obsah balenia: neobsahuje Topo Czech Pro Voucher
Obsah balenia: nabíjací kábel
Značky: Garmin
Notifikácia: áno
S reproduktorom: Nie

Zistiť dostupnosť

Garmin fenix 7X Pro Sapphire Solar – Titan Carbon Grey / Black Silicone Band


Kto to myslí so športom vážne, ten by rozhodne mal do svojho hľadáčika pridať športové inteligentné hodinky rady Garmin fenix 7X Pro s integrovaným svietidlom a ešte presnejším meraním srdcového tepu. Oproti obyčajným inteligentným hodinkám ale excelujú takmer vo všetkom – počnúc výdržou až 37 dní na nabitie vďaka špeciálnemu solárnemu sklíčku cez armádnu odolnosť až po neskutočne presné metriky merania športu, zdravia aj regenerácie.


Navyše podporujú aj bezkontaktné platenie s Garmin Pay a ponúkajú množstvo inteligentných funkcií, ako sú notifikácie z mobilov (Android a iOS) alebo sťahovateľné ciferníky aj aplikácie atď. Novinkou je potom pri Garmine praktická kombinácia dotykového a tlačidlového ovládania! Oprieť sa môžete o najlepšie spracovanie s rámčekom z titánu a zafírovým sklíčkom.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Návyková kombinácia dotykového ovládania s tlačidlami
  • Prémiové spracovanie z najlepších materiálov (rámček z titánu, zafírové sklíčko) a armádna odolnosť
  • Bezkonkurenčná kvalita merania vašich výkonov
  • Mimoriadne presné satelitné systémy – vrátane dvojfrekvenčnej GNSS
  • Vynikajúca výdrž až 37 dní vďaka špeciálnemu solárnemu sklíčku
  • Integrované svietidlo
  • Pokročilé inteligentné funkcie, vrátane notifikácií, sťahovania aplikácií atp.
  • Bezkontaktné platenie s Garmin Pay

 


Inteligentné športové hodinky so snovou výbavou a výdržou počítanou na týždne, nie hodiny!

 


Titánový rámček


Modely rady Garmin fenix 7X Pro spoliehajú na robustnú konštrukciu s odolným displejom v kombinácii s puzdrom z vysokopevnostného polyméru a titánovým rámčekom. Plnia tak aj americké armádne normy odolnosti voči extrémnym teplotám, nárazom a vode. Garmin tu navyše prináša kombináciu ovládania tlačidlami + dotykovým displejom.

 


Bezkonkurenčná kvalita merania vašich výkonov


Ponúka sa obrovské množstvo profesionálnych profilov pre aktivity, ako je beh, jazda na bicykli, plávanie, lyžovanie, golf, turistika, veslovanie, lezenie na stene a mnoho ďalších. Pri jednotlivých športových aktivitách sú pritom k dispozícii špeciálne funkcie, ako je PacePro, RacePredictor či ClimbPro pre bežcov.


 


Metriky výkonu


Prostredníctvom rozboru dynamiky behu, VO2 Max, aklimatizácie podľa teploty a nadmorskej výšky, tréningového efektu a ďalších faktorov máte na ruke všetko potrebné na detailné analýzy vašich výkonov aj zdravia, aby ste sa mohli neustále zlepšovať. 


Regeneračný asistent


K dispozícii je aj špeciálny regeneračný asistent, ktorý vám presne povie, koľko času na regeneráciu potrebujete na to, aby ste opäť mohli podať špičkový výkon. Zohľadní pritom nielen náročnosť posledného tréningu, ale aj úroveň stresu, dennú aktivitu či kvalitu spánku.


 
 


Špičkové satelitné funkcie


Pre presné zaznamenanie vašich výkonov má k dispozícii rad fenix 7X Pro precízny satelitný systém GPS/GLONASS/Galileo (vrátane dvojfrekvenčnej GNSS). Rovnako tak s orientáciou hodinkám napomáha výškomer, barometer a trojosový kompas. V repertoári hodiniek sú potom aj špeciality, ako golfové mapy z celého sveta, lyžiarske mapy SkiView alebo topografické mapy TopoActive.


 


Inteligentná správa spotreby


Na základe využitia hodiniek máte vždy prehľad o predpokladanej výdrži s ohľadom na využitie rôznych snímačov, režimov či intenzity podsvietenia.


  


Až 37-dňová výdrž na nabitie


Tento model má integrovanú dobíjaciu batériu so štandardnou výdržou až 37 dní vďaka špeciálnemu solárnemu sklíčku! V režime s neustále aktivovanou GPS je to 22 hodín, naopak režim úspory znamená predĺženie výdrže na 1+ rok!


 


 
 


Monitoring zdravotných funkcií


Hodinky merajú všetko, na čo len pomyslíte. Od celodenného sledovania srdcového tepu a jeho variability cez okysličenie krvi, zaťaženie organizmu až po kvalitu spánku.


 


Analýza spánku


Okrem sledovania športových a zdravotných atribútov poslúžia hodinky perfektne aj k pokročilému monitoringu spánku, vrátane rozpoznania jeho fázy. Po prebudení môžete spánok analyzovať a osvojiť si tak lepšie návyky pre efektívnejšiu regeneráciu.


  


Body Battery


Výborným nástrojom, ktorý vám poskytne okamžitú spätnú väzbu o vašej únave, je ukazovateľ Body Battery –⁠ zvládne to jediným číslom, ktoré sa pri odpočinku zvyšuje a pri záťaži naopak znižuje. Berie pritom do úvahy zaťaženie organizmu, kvalitu spánku, odchýlky srdcového tepu aj ďalšie údaje. Hodnotu telesnej energie potom vyjadruje pomocou hodnotenia 0 až 100.


 
 


Inteligentné funkcie


Hodinky ponúkajú inteligentné funkcie, ako je upozornenie na volanie, e-maily, SMS a ďalšie notifikácie z mobilu. Podporované sú pritom systémy Android aj iOS. Tento model umožňuje tiež stiahnuť si skladby zo Spotify aj ďalších služieb, ako je Deezer alebo Amazon Music, a potom z nich rovno prehrávať hudbu. Sťahovať môžete aj užívateľské ciferníky, upravovať dátové polia aj inštalovať nové aplikácie a ďalšie doplnky z obchodu Connect IQ.


 


Garmin Pay


Integrovaná technológia Garmin Pay vám umožní bezdrôtové platby cez hodinky. Služba Garmin Pay počíta s podporou najrozšírenejších platobných kariet typu VISA alebo MasterCard. V súčasnej dobe navyše službu Garmin Pay podporuje už väčšina bánk v SR.


  


Dokážu zachraňovať životy


Po spárovaní s inteligentným telefónom môžete vašu polohu zdieľať so svojimi kontaktmi – manuálne aj automaticky počas vonkajších aktivít, a to vrátane funkcie detekcie nehôd.
 


Vstavané LED svietidlo


Modely fénix 7X Pro majú v puzdre hodiniek vstavanú unikátnu LED baterku, ktorá je praktickou a bezpečnostnou funkciou hodiniek. Svietidlo má vysokú výkonnosť a dlhú výdrž s možnosťou nastavenia farieb, intenzity svetla či režimu svietenia.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber 010-02778-11
Typ zariadenia múdre hodinky, športtestery
1,4
Ovládanie dotykové, tlačidlové
Typ krycieho skla zafírové
Tvar ciferníka guľatý
MIP (Memory-In-Pixel)
280 × 280
Konštrukcia a hardware
32 GB
Operačný systém
Vlastní OS
iOS, Android
Menu v češtine Áno
Funkcia
Funkcie a monitoring aktivít budík, krokomer, meranie tepovej frekvencie, body battery , čas, meranie rýchlosti, monitor stresu, meranie dychu, odhad VO2 max, sledovanie menštruačného cyklu, meranie okysličenia krvi, pitný režim, meranie vzdialenosti, výpočet spálených kalórií, spánok, intervalový tréning, upozornenie na nečinnosť, doba regenerácie
Nie
áno
Áno
Vhodné pre aktivity fitness, cyklistika, triatlon, lezenie, lyžovanie, joga, beh, multisport, golf, turistika, surfovanie , outdoor, plávanie
Konektivita
Áno
Áno
Áno
Áno
áno
Senzory akcelerometer, gyroskop, teplotný senzor, barometer, kompas, krokomer, senzor okolitého svetla, senzor srdcového tepu, výškomer, spálené kalórie
nie
Podpora priameho volania z hodiniek Nie
Batéria
672 hod.
90 dní
Možnosť nabíjania – konektor solárne nabíjanie, dokovacie
Materiál
vodotěsné dle 100 m (10 ATM)
Určenie pánske, dámske, unisex, športové
Veľkosť Vhodné pro zápěstí s obvodem: Silikonový řemínek 127 - 210 mm
Materiál náramku silikón
Farba remienka černá
Materiál puzdra tvrdený polymér, titán
Farba puzdra černá
Áno
Ďalšie parametre
zariadenie s remienkom, používateľská príručka, nabíjací kábel, neobsahuje Topo Czech Pro Voucher
Modelová rada fénix 7X
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 5.1 cm
Výška výrobku 5.1 cm
Hĺbka výrobku 1.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 17.6 cm
Výška balenia 7.1 cm
Hĺbka balenia 7.1 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací