Inteligentné hodinky Garmin fenix 7 Sapphire Solar - Titan Carbon Gray/Black Silicone Band (010-02540-21)

výpredaj
Výrobca: Garmin , Kategória: Chytré hodinky
Kód tovaru: GAR100254021

GPS hodinky 1.3" TFT LCD 260 x 260, akcelerometer,gyroskop,kompas,krokomer,Senzor okolitého svetla,Senzor srdcového tepu,spálené kalórie,Teplotný senzor,výškomer,budík, čas, hudobný prehrávač,...

Zistiť dostupnosť

Garmin fenix 7 Sapphire Solar, karbónovo sivá, čierny silikónový náramok


Kto to myslí so športom vážne, ten by rozhodne mal do svojho hľadáčika pridať športové inteligentné hodinky radu Garmin fenix 7. Oproti obyčajným inteligentným hodinkám totiž excelujú takmer vo všetkom – počnúc výdržou až 22 dní na nabitie cez armádnu odolnosť až po neskutočne presné metriky merania športuzdravia aj regenerácie.


Navyše podporujú aj bezkontaktné platenie s Garmin Pay a ponúkajú množstvo šikovných funkcií, ako sú notifikácie z mobilov (Android a iOS) alebo sťahovateľné ciferníky aj aplikácie atď. Novinou je potom u Garminu praktická kombinácia dotykového a tlačidlového ovládania! Najvyššia verzia Sapphire Solar navyše okrem ešte precíznejšieho spracovania s rámikom z titánu a zafírovým sklíčkom prináša aj dvojnásobné úložisko na hudbu a pod. (32 GB).


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Návyková kombinácia dotykového ovládania s tlačidlami
  • Prémiové spracovanie z najlepších materiálov (rámik z titánu, zafírové sklíčko) a armádna odolnosť
  • Bezkonkurenčná kvalita merania vašich výkonov
  • Mimoriadne presné satelitné systémy
  • Vynikajúca výdrž až 22 dní vďaka špeciálnemu solárnemu sklíčku
  • Pokročilé inteligentné funkcie vrátane notifikáciísťahovania aplikácií a pod.
  • Bezkontaktné platenie s Garmin Pay

Inteligentné športové hodinky s výbavou snov a výdrž až 22 dní!

  


Titanový rámik


Modely radu Garmin fenix 7 spoliehajú na robustnú konštrukciu s odolným displejom v kombinácii s puzdrom z vysokopevnostného polyméru a titánovým rámikom. Plnia tak aj americké armádne normy odolnosti voči extrémnym teplotám, nárazom a vode. Garmin tu navyše prináša nový koncept ovládania tlačidlami aj dotykovým displejom.

 


Bezkonkurenčná kvalita merania vašich výkonov


Ponúka sa obrovské množstvo profesionálnych profilov pre aktivity, ako je beh, jazda na bicykli, plávanie, lyžovanie, golf, turistika, veslovanie, lezenie na stene a mnoho ďalších. Pri jednotlivých športových aktivitách sú pritom k dispozícii špeciálne funkcie, ako je PacePro, RacePredictor či ClimbPro pre bežcov.


 


Metriky výkonu


Prostredníctvom rozboru dynamiky behu, VO2 Max, aklimatizácie podľa teploty a nadmorskej výšky, tréningového efektu a ďalších faktorov máte na ruke všetko potrebné na detailné analýzy vašich výkonov i zdravia, aby ste sa mohli neustále zlepšovať. 


Regeneračný asistent


K dispozícii je aj špeciálny regeneračný asistent, ktorý vám presne povie, koľko času na regeneráciu potrebujete na to, aby ste opäť mohli podať špičkový výkon. Zohľadní pritom nielen náročnosť posledného tréningu, ale aj úroveň stresu, dennú aktivitu či kvalitu spánku.


 
 


 


Špičkové satelitné funkcie


Na presné zaznamenanie vašich výkonov má k dispozícii rad fenix 7 precízny satelitný systém GPS/GLONASS/Galileo. Rovnako tak s orientáciou hodinkám napomáha výškomer, barometer a trojosí kompas. V repertoári hodiniek sú potom aj špeciality ako golfové mapy z celého sveta, lyžiarske mapy SkiView alebo topografické mapy TopoActive.


 


Inteligentná správa spotreby


Na základe využitia hodiniek máte vždy prehľad o predpokladanej výdrži s ohľadom na využitie rôznych snímačov, režimov či intenzity podsvietenia.


  


 


Až 22-dňová výdrž na nabitie


Tento model má integrovanú dobíjaciu batériu so štandardnou výdržou až 22 dní vďaka špeciálnemu solárnemu sklíčku! V režime s neustále aktivovanou GPS je to 57 hodín, pričom režim úspory znamená predĺženie výdrže až na 173 dní!


 


 
 


Monitoring zdravotných funkcií


Hodinky merajú všetko, na čo len pomyslíte. Od celodenného sledovania srdcového tepu a jeho variability cez okysličenie krvi, zaťaženie organizmu až po kvalitu spánku.


 


Analýza spánku


Okrem sledovania športových a zdravotných atribútov poslúžia hodinky perfektne aj na pokročilý monitoring spánku vrátane rozpoznania jeho fázy. Po prebudení môžete spánok analyzovať a osvojiť si tak lepšie návyky pre efektívnejšiu regeneráciu.


  


Body Battery


Výborným nástrojom, ktorý vám poskytne okamžitú spätnú väzbu o vašej únave, je ukazovateľ Body Battery – zvládne to jediným číslom, ktoré sa pri odpočinku zvyšuje a pri záťaži naopak znižuje. Berie pritom do úvahy zaťaženie organizmu, kvalitu spánku, odchýlky srdcového tepu aj ďalšie údaje. Hodnotu telesnej energie potom vyjadruje pomocou hodnotenia 0 až 100.


 
 


Inteligentné funkcie


Hodinky ponúkajú intligentné funkcie, ako je upozornenie na volanie, e-maily, SMS a ďalšie notifikácie z mobilu. Podporované sú pritom systémy Android aj iOS. Tento model umožňuje taktiež stiahnuť si skladby zo Spotify i ďalších služieb, ako je Deezer alebo Amazon Music, a potom z nich rovno prehrávať hudbu. Sťahovať môžete aj užívateľské ciferníky, upravovať dátové polia aj inštalovať nové aplikácie a ďalšie doplnky z obchodu Connect IQ.


 


Garmin Pay


Integrovaná technológia Garmin Pay vám umožní bezdrôtové platby cez hodinky. Služba Garmin Pay počíta s podporou najrozšírenejších platobných kariet typu VISA alebo MasterCard. V súčasnej dobe navyše službu Garmin Pay podporuje už väčšina bánk v ČR.


  


Dokážu zachraňovať životy


Po spárovaní so smartfónom môžete vašu polohu zdieľať so svojimi kontaktmi – manuálne aj automaticky počas vonkajších aktivít, a to vrátane funkcie detekcie nehôd.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 010-02540-21
Typ zariadenia múdre hodinky, športtestery
1,3
Ovládanie tlačidlové, dotykové
Typ krycieho skla zafírové
Tvar ciferníka guľatý
MIP (Memory-In-Pixel)
260 × 260
Konštrukcia a hardware
32 GB
Operačný systém
Vlastní OS
Android, iOS
Menu v češtine Áno
Funkcia
Funkcie a monitoring aktivít meranie okysličenia krvi, intervalový tréning, čas, meranie rýchlosti, krokomer, výpočet spálených kalórií, spánok, upozornenie na nečinnosť, sledovanie menštruačného cyklu, pitný režim, monitor stresu, odhad VO2 max, body battery , meranie vzdialenosti, meranie tepovej frekvencie, budík, doba regenerácie, meranie dychu
áno
Áno
Vhodné pre aktivity fitness, triatlon, turistika, golf, cyklistika, lyžovanie, lezenie, joga, beh, plávanie, outdoor, multisport
Konektivita
Áno
Áno
Áno
Áno
áno
Senzory gyroskop, akcelerometer, teplotný senzor, krokomer, kompas, senzor okolitého svetla, spálené kalórie, senzor srdcového tepu, výškomer
nie
Podpora priameho volania z hodiniek Nie
Batéria
528 hod.
173 dní
Možnosť nabíjania – konektor dokovacie
Materiál
vodotěsné dle 100 m (10 ATM)
Určenie unisex, dámske, športové, pánske
Veľkosť Vhodné pro zápěstí s obvodem: Silikonový řemínek: 125-208 mm
Materiál náramku silikón
Farba remienka černá
Materiál puzdra tvrdený polymér, titán
Farba puzdra černá
Áno
Ďalšie parametre
zariadenie s remienkom, neobsahuje Topo Czech Pro Voucher, nabíjací kábel
Áno
Určené pre model Garmin Fenix 7
Modelová rada fēnix 7
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 4.7 cm
Výška výrobku 4.7 cm
Hĺbka výrobku 1.4 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 10.4 cm
Výška balenia 11.6 cm
Hĺbka balenia 10.5 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu