Inteligentné hodinky Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire - 51 mm - Titan Carbon Grey / Black Silicone Band (010-02804-01)

Výrobca: Garmin , Kategória: Chytré hodinky
Kód tovaru: GAR100280401

Modelová rada: epix
Obsah balenia: nabíjací kábel
Obsah balenia: neobsahuje Topo Czech Pro Voucher
Obsah balenia: používateľská príručka
Obsah balenia: zariadenie s remienkom
Značky: Garmin
Notifikácia: SMS
Notifikácia: e-mail

Zistiť dostupnosť

Otestovali sme pre vás. Recenzia tu.


Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire - 51 mm – Titan Carbon Grey / Black Silicone Band


Inteligentné športové hodinky Garmin epix Pro sú splneným snom najnáročnejších športovcov, ktorí chcú mať dokonalý prehľad o všetkých merateľných atribútoch a nechcú dovoliť kompromisy ani v iných oblastiach. Novo navyše prichádza s integrovaným svietidlom a ešte presnejším meraním srdcového tepu. Oproti obyčajným šikovným hodinkám ale excelujú takmer vo všetkom – počnúc výdržou až 31 dní na nabitie, cez mimoriadnu odolnosť (titánový rámček, zafírové sklíčko), až po neskutočne presné metriky merania športu, zdravia aj regenerácie. Navyše prichádza s luxusným AMOLED displejom, ktorý zaistí nekompromisné zobrazenie aj na priamom slnku a má aj ďalšie výhody, ako je napríklad vysoké rozlíšenie alebo možnosť trvalého zapnutia!


Navyše Garmin epix Pro podporujú aj bezkontaktné platenie s Garmin Pay a ponúka množstvo šikovných funkcií, ako sú notifikácie z mobilov (Android a iOS) alebo sťahovateľné ciferníky aj aplikácie atď. Garminu navyše využíva praktickú kombináciu dotykového a tlačidlového ovládania! Oprieť sa môžete ale aj o najlepšie spracovanie s rámčekom z titánu a zafírovým sklíčkom.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Najvyššia kvalita zobrazenia vďaka 1,4" AMOLED displeju
  • Prémiové spracovanie z najlepších materiálov (zafírové sklíčko, titánový rámček)
  • Bezkonkurenčná kvalita merania vašich výkonov
  • Mimoriadne presné satelitné systémy
  • Vynikajúca výdrž až 31 dní
  • Integrované svietidlo
  • Pokročilé inteligentné funkcie, vrátane notifikáciísťahovania aplikácií atp.
  • Bezkontaktné platenie s Garmin Pay

 


Keď sa uspokojíte len s tým najlepším – luxusným AMOLED displejom, bezkonkurenčným meraním aj výdržou až 31 dní!

 


Neprekonateľný AMOLED displej


Obrovskou prednosťou modelu epix Pro je displej. Garmin totiž nasadil nekompromisný AMOLED panel so skvelým zobrazením aj na priamom slnku a podporou režimu trvalého zapnutia. Tento model sa ale spolieha tiež na robustnú konštrukciu s displejom krytým zafírom v kombinácii s puzdrom z vysokopevnostného polyméru a titánovým rámčekom. Garmin navyše využíva obľúbený koncept ovládania tlačidlami + dotykovým displejom.

 


Bezkonkurenčná kvalita merania vašich výkonov


Ponúka sa obrovské množstvo profesionálnych profilov pre aktivity, ako sú beh, jazda na bicykli, plávanie, lyžovanie, golf, turistika, veslovanie, lezenie na stene a mnoho ďalších. Pri jednotlivých športových aktivitách sú pritom k dispozícii špeciálne funkcie, ako je napríklad PacePro, RacePredictor či ClimbPro pre bežcov.


 


Metriky výkonu


Prostredníctvom rozboru dynamiky behu, VO2 Max, aklimatizácie podľa teploty a nadmorskej výšky, tréningového efektu a ďalších faktorov máte na ruke všetko potrebné na detailné analýzy vašich výkonov aj zdravia, aby ste sa mohli neustále zlepšovať. 


Regeneračný asistent


K dispozícii je aj špeciálny regeneračný asistent, ktorý vám presne povie, koľko času na regeneráciu potrebujete na to, aby ste opäť mohli podať špičkový výkon. Zohľadní pritom nielen náročnosť posledného tréningu, ale aj úroveň stresu, dennú aktivitu či kvalitu spánku.


 
 


Špičkové satelitné funkcie


Pre presné zaznamenanie vašich výkonov má k dispozícii rad Garmin epix Pro precízny satelitný systém GPS/GLONASS/Galileo. Rovnako tak s orientáciou hodinkám napomáha výškomerbarometer a trojosový kompas a ponúka aj doplnok informujúci o aktuálnej nadmorskej výške a aklimatizovanej nadmorskej výške. V repertoári hodiniek sú potom aj špeciality, ako golfové mapy z celého sveta, lyžiarske mapy SkiView alebo topografické mapy TopoActive.


 


 


Inteligentná správa spotreby


Na základe využitia hodiniek máte vždy prehľad o predpokladanej výdrži s ohľadom na využitie rôznych snímačov či režimov atď.


  


 


Až 31-dňová výdrž na nabitie


Tento model má integrovanú dobíjaciu batériu so štandardnou výdržou až 31 dní! V režime s neustále aktivovanou GPS je to 82 hodín, naopak režim úspory znamená predĺženie výdrže až na 41 dní!


 


 
 


Monitoring zdravotných funkcií


Hodinky merajú všetko, na čo len pomyslíte. Od celodenného sledovania srdcového tepu a jeho variability, cez okysličenie krvizaťaženie organizmu, až po kvalitu spánku.


 


Analýza spánku


Okrem sledovania športových a zdravotných atribútov poslúžia hodinky perfektne aj k pokročilému monitoringu spánku, vrátane rozpoznania jeho fázy. Po prebudení môžete spánok analyzovať a osvojiť si tak lepšie návyky pre efektívnejšiu regeneráciu.


  


Body Battery


Výborným nástrojom, ktorý vám poskytne okamžitú spätnú väzbu o vašej únave, je ukazovateľ Body Battery –⁠ zvládne to jediným číslom, ktoré sa pri odpočinku zvyšuje a pri záťaži naopak znižuje. Berie pritom do úvahy zaťaženie organizmu, kvalitu spánku, odchýlky srdcového tepu aj ďalšie údaje. Hodnotu telesnej energie potom vyjadruje pomocou hodnotenia 0 až 100.


 
 


Inteligentné funkcie


Hodinky ponúkajú inteligentné funkcie, ako sú upozornenia na volanie, e-maily, SMS a ďalšie notifikácie z mobilu. Podporované sú pritom systémy Android aj iOS. Tento model umožňuje tiež stiahnuť si skladby zo Spotify aj ďalších služieb, ako je napríklad Deezer alebo Amazon Music, a potom z nich rovno prehrávať hudbu. Sťahovať môžete aj užívateľské ciferníky, upravovať dátové polia aj inštalovať nové aplikácie a ďalšie doplnky z obchodu Connect IQ.


 


Garmin Pay


Integrovaná technológia Garmin Pay vám umožní bezdrôtové platby cez hodinky. Služba Garmin Pay počíta s podporou najrozšírenejších platobných kariet typu VISA alebo MasterCard. V súčasnej dobe navyše službu Garmin Pay podporuje už väčšina bánk v SR.


  


Dokážu zachraňovať životy


Po spárovaní so smartfónom môžete vašu polohu zdieľať so svojimi kontaktmi – manuálne aj automaticky počas vonkajších aktivít, a to vrátane funkcie detekcie nehôd.
 


Vstavané LED svietidlo


Modely epix Pro majú v puzdre hodiniek vstavanú unikátnu LED baterku, ktorá je praktickou a bezpečnostnou funkciou hodiniek. Svietidlo má vysokú výkonnosť a dlhú výdrž s možnosťou nastavenia farieb, intenzity svetla či režimu svietenia.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber 010-02804-01
Typ zariadenia múdre hodinky
1,4
Ovládanie dotykové, tlačidlové
Typ krycieho skla zafírové
Tvar ciferníka guľatý
AMOLED
454 × 454
Konštrukcia a hardware
32 GB
Operačný systém
Vlastní OS
Android, iOS
Menu v češtine Áno
Funkcia
Funkcie a monitoring aktivít meranie rýchlosti, meranie okysličenia krvi, krokomer, intervalový tréning, čas, budík, meranie vzdialenosti, sledovanie menštruačného cyklu, odhad VO2 max, doba regenerácie, pitný režim, body battery , upozornenie na nečinnosť, meranie dychu, monitor stresu, meranie tepovej frekvencie, spánok, výpočet spálených kalórií
Nie
hovor, sociálne siete, SMS, e-mail
Áno
Vhodné pre aktivity turistika, golf, lezenie, lyžovanie, surfovanie , triatlon, joga, plávanie, outdoor, multisport, fitness, cyklistika, beh
Konektivita
Áno
Áno
Áno
Áno
áno
Senzory akcelerometer, gyroskop, teplotný senzor, barometer, kompas, krokomer, senzor srdcového tepu, senzor okolitého svetla, výškomer, spálené kalórie
nie
Podpora priameho volania z hodiniek Nie
Batéria
744 hod.
41 dní
Možnosť nabíjania – konektor dokovacie
Materiál
vodotěsné dle 100 m (10 ATM)
Určenie unisex, športové, pánske, dámske
Veľkosť Vhodné pro zápěstí s obvodem: Silikonový řemínek 127 - 210 mm
Materiál náramku silikón
Farba remienka černá
Materiál puzdra titán, tvrdený polymér
Farba puzdra černá
Áno
Ďalšie parametre
zariadenie s remienkom, neobsahuje Topo Czech Pro Voucher, nabíjací kábel, používateľská príručka
Modelová rada epix
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 5.1 cm
Výška výrobku 5.1 cm
Hĺbka výrobku 1.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 17.6 cm
Výška balenia 7.1 cm
Hĺbka balenia 7.1 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací