Inteligentné hodinky Apple Watch Series 4 GPS 40mm pouzdro z vesmírně šedého hliníku - černý sportovní řemínek SK verze (MU662VR/A)

Výrobca: Apple , Kategória: Chytré hodinky
Kód tovaru: APPMU662VRA

Inteligentné hodinky 1.57" OLED 394 x 324, akcelerometer,barometer,gyroskop,krokomer,Senzor okolitého svetla,Senzor srdcového tepu,spálené kalórie,výškomer,  čas, detekce pádu,   hudobný prehrávač,...

Zistiť dostupnosť

Apple Watch Series 4


Značka Apple patrí už dlhé roky k priekopníkom moderných technológií. Smart hodinky Apple Watch prichádzajú so sériou 4 a oproti predchádzajúcim verziám ponúkajú úplne nový moderný dizajn a o 30 % väčší displej, aby ste všetky svoje štatistiky videli prehľadne obyčajným mrknutím oka. Hodinky merajú po celý deň vašu tepovú frekvenciu s pomocou optického snímača a počas cvičenia vám pomôžu udržať sa v aerobnom pásme, aby ste spaľovali tuky a posilňovali svaly. Na displeji si môžete zobraziť až päť ukazovateľov tréningu naraz.


Cvičenie s priateľmi


Zdieľajte svoje úspechy a výzvy s priateľmi a spoločne sa motivujte k ešte lepším výkonom. Hodinky prinášajú mesačné výzvy, možnosť súperenia s ostatnými a zdieľanie výsledkov na sociálnych sieťach. Za svoje úspechy dostanete odznaky, aby ste ďalší deň šli do akcie s ešte väčším odhodlaním. Na jedno nabitie hodinky vydržia aktívne až po dobu 18 hodín, budete ich teda môcť využívať od rána až do večera. Okrem samotných športových funkcií vám po prepojení s telefónom zobrazia prichádzajúce hovory či správy a umožnia počúvať hudbu alebo podcasty.


 


Väčší displej, vysoká výdrž a nový dizajn. Hodinky Apple Watch vám pomôžu dosiahnuť športové ciele štýlovo!

 


Sleduje svoje zdravie


Vykročte v ústrety svojmu zdraviu. Využite pokročilé funkcie hodiniek vrátane merania tepu, aplikácií na podporu dýchania, relaxácie, ale aj rôznych športov. Posúvajte svoje hranice na úroveň, o ktorej sa vám nikdy ani nesnívalo. Dovoľte Apple Watch, nech vám chránia zdravie.

Cvičenie s maximálnou efektivitou


Apple Watch dokážu automaticky rozoznať vašu aktivitu pre presné meranie. Pokiaľ beháte, oceníte pokročilé funkcie, napr. upozornenie na tempo alebo meranie kadencie. Na displeji sa dá zobraziť až päť ukazovateľov tréningu, aby ste mali o všetkých aspektoch prehľad bez nutnosti prepínania displeja.


 
Odmeny a motivácia


Súťažte s priateľmi, zdieľajte svoju aktivitu a vzájomne sa motivujte k ešte lepším výkonom, pretože vo väčšej skupine to ide vždy lepšie. Samotné hodinky vám predstavia nové súťaže či mesačné výzvy a budú vás odmeňovať jedinečnými odznakmi, s ktorými sa následne pochválite na sociálnych sieťach. Uzatváranie krúžku nikdy nebolo jednoduchšie, keď máte po ruke toľko motivácie!


 
Smart funkcie na zápästí


Nielen športom je človek živý. Smart hodinky vám zaistia taktiež pohodlné používanie v kombinácii s telefónom. Poslúži vám ako vysielačka, zobrazí prichádzajúce volania či SMS správy. Navyše si môžete pustiť hudbu alebo vysielanie cez aplikácie Apple Music či Apple Podcasty.


 
Väčší displej


Doposiaľ najväčší displej v rámci Apple Watch ponúka o 30 % viacej priestoru pre detailné zobrazenie všetkých štatistík, bez toho, aby pritom dochádzalo ku zvýšenej spotrebe batérie. Technológia LTPO šetrí energiu, aby ste nemuseli robiť žiadne kompromisy!


 
Nový dizajn


Elegantný dizajn podtrhuje nielen veľký displej, ale tiež zaoblené rohy obrazovky. Dotykový displej reagujúci i na letmý dotyk siaha až k samotným okrajom hodiniek pre váš maximálny komfort.


 
Viacej informácií


Veľký displej umožní zobraziť viacej informácií naraz. Na ciferník Infograf sa vojde až osem kompilácií, takže stačí letmý pohľad a budete ihneď vedieť všetko, čo potrebujete.


 
Vylepšená korunka s haptickou odozvou


Hodinky jednoducho ovládate bez toho, aby ste si prstom prekrývali displej. Pomôže vám s tým zdokonalená korunka Digital Crown vybavená haptickou (dotykovou) odozvou, takže pri otáčaní precízne cvaká. Celý mechanizmus má o 21 % súčiastok viac, napriek tomu je o 30 % menší a dokonale ladí s moderným vzhľadom hodiniek.


 
Snímač tepovej frekvencie


Cvičte efektívne. Udržujte svoj tep v ideálnych hodnotách a spaľujte tuky namiesto svalov. S udržaním prehľadu vám pomôže optický snímač tepovej frekvencie. Nový snímač dokáže tiež upozorniť, pokiaľ tep klesne na viac než 10 minút pod určitú hranicu a hrozí bradykardia.


 
Výdrž po celý deň


Na jediné nabitie hodinky vydržia v prevádzke až 18 hodín. Môžete sa na ne teda spoľahnúť od momentu, kedy sa ráno prebudíte, až do chvíle, než pôjdete večer spať. Budú s vami na každom kroku pri bežných pracovných činnostiach i počas športom nabitých poobedných hodín, kedy svoje telo udržujete v kondícii.


Nové. Pro tvé nové já.
Představujeme Apple Watch Series 4. V novém designu. A od základu předělané. Každou vteřinu ti pomůžou být aktivnější, zdravější a víc v kontaktu s ostatními.

Ne obměna. Zásadní proměna.
Největší displej na Apple Watch. Nový elektrický snímač tepové frekvence. A nově zkonstruovaná korunka Digital Crown s haptickou odezvou. Dobře známé, a přitom úplně jiné Apple Watch Series 4 nastavují nová měřítka toho, jak mají hodinky vypadat.

Napůl strážce, napůl rádce.
Upozornění na nízký a vysoký tep. Detekce pádu a tísňové volání. Nové ciferníky s aplikací Dýchání. Apple Watch ti pomůžou udělat každý den něco pro tvé zdraví. A zároveň ho budou chránit.

Vymakanější tréninky.
Automatické rozpo­znávání cvičení. Nová cvičení Jóga a Turistika. Pokročilejší běžecké funkce jako měření kadence nebo upozornění na tempo. A možnost přesně sledovat trénink až na pěti ukazatelích současně.

Motivace po ruce.
Nové soutěže „jeden na jednoho“. Sdílení aktivity s přáteli. Personalizované koučování. Měsíční výzvy. Odznaky za úspěchy. To je tolik motivace, že všechny kroužky Aktivity s přehledem uzavřeš každý den.

Co tě baví, máš na dosah.
Vysílačka, volání a zprávy. Apple Music a Apple Podcasty.* Všechno rovnou na zápěstí.

Zásadní proměna.
Series 4 přichází se zásadně vylepšeným designem i technickým řešením Apple Watch. Všechny důležité prvky jsou promyšleně přepracované. Od zaoblených rohů většího displeje až po architekturu čipu S4. Apple Watch jsou od začátku výjimečně osobní produkt. A teď toho umí ještě víc.

Apple Watch s dosud největším displejem. Velká věc.
Displej je na Apple Watch to nejdůležitější. A proto Series 4 posouvá jeho hranice mnohem dál. Chtěli jsme ho zvětšit, aniž by se znatelně změnila velikost pouzdra, a přitom zachovat výdrž baterie. Díky užším okrajům je teď obrazovka o víc než 30 % větší. Nová technologie displeje LTPO šetří energii, takže hodinky vydrží na jedno nabití celý den.

Lepší dojem. Na každý pohled.
Zaoblené rohy obrazovky přesně kopírují tvar pouzdra, a tak vytvářejí příjemnější dojem. Obraz i dotykový povrch sahají až k okrajům displeje.

Víc informací na každém milimetru.
Nově navržené rozhraní naplno využívá větší displej. Zobrazuje víc informací s většími detaily. A protože se na nový ciferník Infograf vejde až osm komplikací, hned toho uvidíš a uděláš mnohem víc.

Digital Crown. Doteď chytrá, odteď geniální.
Aby se Apple Watch ovládaly snadno a bez zakrývání displeje, vymysleli jsme korunku Digital Crown. V Apple Watch Series 4 jsme její mechanismus od základu přestavěli. Teď má i haptickou odezvu, takže při otáčení precizně cvaká.

Obrovská maličkost.
Digital Crown patří k nejdůmyslnějším systémům, jaké kdy Apple vytvořil. A korunka v Apple Watch Series 4 toho umí ještě víc, i když je její mechanismus miniaturnější. Celá sestava je o 30 % menší, přestože má o 21 % víc součástek.

Srdce stále na očích.
Apple Watch mají od začátku optický snímač na měření tepové frekvence. Nově umí upozorňovat na nízký tep, když nejsi aktivní a tep ti na víc než 10 minut klesne pod určitou hranici. Může jít o příznak bradykardie, nebezpečného zpomalení tepu, kdy srdce nerozvádí po těle dost okysličené krve.

Čím míň místa, tím větší nápady.
Nové Apple Watch jsou v každém detailu optimalizované, schopnější, a přitom ještě tenčí než dřív. A na jedno nabití vydrží až 18 hodin.

  • Úplně nový čip S4. Není to jenom procesor. Je to celý systém v jediné křemíkové součástce – SiP (Silicon in Package). Její architektura nám umožnila vměstnat ohromné možnosti do miniaturního prostoru. Apple Watch jsou dokonce jediné zařízení na světě, které celé běží jen na SiP.
  • Až 2x rychlejší. Procesor čtvrté generace pracuje rychleji než kdy předtím.2 Otvírání aplikací je svižnější a celý systém těží z lepšího výkonu.
  • O 50 procent hlasitější reproduktor. Z většího a ještě výkonnějšího reproduktoru Apple Watch Series 4 zní všechno o poznání líp. A mikrofon je teď na opačné straně, aby se při telefonování zamezilo ozvěnám.

Video

Záruka 24 mesiacov
Partnumber MU662VR/A
Uhlopriečka displeja (palce) 1.57
Ovládanie tlačidlové, dotykové
OLED
Rozlíšenie displeja 394 x 324
Konštrukcia a hardware
16 GB
Veľkosť Pamäte RAM áno
Operačný systém
watchOS 5
Kompatibilné operačné systémy iOS
Menu v češtine Áno
Funkcia
Funkcie a monitoring aktivít čas, vibracie, meranie tepovej frekvencie, krokomer, detekcia pádu, spánok, Výpočet spálených kalórií, meranie vzdialenosti, hudobný prehrávač, ovladanie hlasom
Notifikácia SMS, sociálne siete, e-mail, hovor
Ovládanie telefónu Áno
Aktivity beh, fitness, cyklistika, outdoor, turistika
Konektivita
NFC Áno
Áno
GPS Áno
Bluetooth 5.0
Senzory barometer, akcelerometer, gyroskop, krokomer, Senzor okolitého svetla, Senzor srdcového tepu, výškomer, spálené kalórie
Možnosť SIM Nie
Batéria
Typ akumulátora Li-Ion
Výdrž batérie 18 hod.
Možnosť nabíjania - konektor Dock
Materiál
Odolnosť Voděodolnost dle 50M
Určenie Spoločenské, Elegantné, Dámske, Pánske, Unisex, Športové
Veľkosť univerzální
Materiál náramku guma
Farba puzdra vesmírně šedá
Výmenný náramok Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 4.0 cm
Výška výrobku 3.4 cm
Hĺbka výrobku 1.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 8.5 cm
Výška balenia 6.0 cm
Hĺbka balenia 30.7 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu