Inteligentné hodinky Apple Watch Series 2 38mm pouzdro ze zlatého hliníku - půlnočně modrý sportovní řemínek (MQ132CN/A)

Výrobca: Apple , Kategória: Chytré hodinky
Kód tovaru: APPMQ132CNA

Inteligentné hodinky 1.5" AMOLED 340 x 272, akcelerometer,gyroskop,Senzor okolitého svetla,Senzor srdcového tepu,  čas,   hudobný prehrávač,   krokomer, měření tepové frekvence,   spánková...

Zistiť dostupnosť

Apple Watch Series 2


Športové smart hodinky Apple Watch Series 2 sú ešte schopnejšie než ich predchodca. Rad Series 2 je vodeodolný s hodnotením WR 50M, s hodinkami sa môžete kúpať v bazéne aj vonku – vaše výkony v oboch prípadoch zmeria aplikácia cvičenia. Tá meria okruhy, tempo vzdialenosť... aj aktívne spaľovanie kalórií.


Vyšší výkon, pokročilé senzory


Dvojjadrový procesora v Series 2 až o polovicu výkonnejší ako u predchádzajúcej verzie, grafický výkon je pritom rovno dvojnásobný. Výsledky športových meraní sú presné aj vďaka GPS a Wi-Fi – okrem vzdialenosti, rýchlosti a ďalších štatistík máte k dispozícii aj mapovanie trás.


Vylepšený softvér


Operačný systém watchOS sa prehľadne a pohodlne ovláda. K obľúbeným aplikáciám sa dostanete z prispôsobiteľného ciferníka alebo z nového Docku, ktorý vyvoláte stlačením tlačidla na boku. Vylepšenia sa dočkala aj aplikáciea Aktivita, ktorá lepšie motivuje, pretože máte možnosť zdieľať namerané dáta a porovnávať ich s vašimi blízkymi.


 


Apple Watch vás rozpohybujú aj upokoja. Budú vaším trénerom, doktorom aj spoločníkom.

 


Asistent na bicykli aj v bazéne


Apple Watch Series 2 sú partnerom každého športovca. Zabudované GPS vie s veľkou presnosťou merať tempo, rýchlosť aj vzdialenosť. Vie tiež zaznamenať trasu. To všetko bez nutnosti mať pri sebe iPhone. Pretože sú hodinky vodeodolné, môžete sledovať svoje športové výkony aj v bazéne alebo v mori.


Nielen profesionáli ocenia záznamy o tepovej frekvencii, ktorá pri tréningu s aplikáciou Cvičenie stráži aktivitu vášho srdca. Vybrať si môžete z 12 tréningov, sami si určíte cieľ.


Apple Watch Series 2
 


Apple Watch Series 2


 


 


Žiadny pohyb neunikne


Hodinky Apple Watch Series 2 sledujú celý deň vašu fyzickú aktivitu. S krúžkami aktivity každý deň vidíte, koľko času ste strávili státím, pohybom a cvičením. Vďaka funkcii Koučovanie a odznakom za dosiahnutie úspechu v podobe míľnikov alebo rekordov vás hodinky motivujú k lepším výkonom. Tie potom môžete zdieľať a porovnávať s priateľmi a rodinou.


 


 


 


 
Šikovný operačný systém


Hodinky nie sú len na okrasu. Budú pre vás osobným športovým trénerom, ušetria vás nutnosti vyťahovať telefón, pomôžu nájsť rodinu a priateľov, prispôsobia sa presne vášmu vkusu, alebo s funkciou núdzového volania zachránia život. Navyše je systém otvorený pre vývojárov tretích strán, takže ďalšie a ďalšie možnosti budú pribúdať.


Apple Watch Series 2


 
 


Zdravie na prvom mieste


Pokročilé senzory sa hodia nielen v posilňovni. Aplikácia Zdravie na iPhonu využíva dáta zo snímača tepovej frekvencie a zhromažďuje namerané údaje do praktických prehľadov a štatistík. Aplikácia dýchania vás prevedie sériou hlbokých nádychov a pomôže vám upokojiť sa. Nainštalovať navyše môžete ďalšie zdravotné aplikácie tretích strán.


Apple Watch Series 2
 


Apple Watch Series 2


 


 


iPhone nechajte vo vrecku


Odkážte všetko potrebné priamo zo zápästia. Hovory aj správy oznámia hodinky jemným ťuknutím. Rovno môžete nadiktovať odpoveď a odoslať ju ako text, alebo ako nahrávku. Vďaka prispôsobiteľným ciferníkom sa ľahko dostanete k svojim obľúbeným aplikáciám, najpoužívanejšie vyvoláte stlačením bočného tlačidla. Alebo stačí svoje želanie vysloviť, Serie vám ho splní.


 


 

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov (12 mesiacov IČ)
Partnumber MQ132CN/A
Uhlopriečka displeja (palce) 1.5
Ovládanie tlačidlové, dotykové
AMOLED
Rozlíšenie displeja 340 x 272
Konštrukcia a hardware
8 GB
Veľkosť pamäte RAM 512MB
Operačný systém
watchOS
Kompatibilné operačné systémy iOS
Funkcia
Funkcie a monitoring aktivít meranie tepovej frekvencie, krokomer, hudobný prehrávač, čas, spánok, test kondície, Výpočet spálených kalórií
Notifikácia e-mail, SMS, hovor, sociálne siete
Ovládanie telefónu Áno
Vhodné pre aktivity beh, cyklistika, fitness, outdoor, plávanie, turistika
Konektivita
NFC Áno
Áno
GPS Áno
Bluetooth 4.0
Senzory Senzor okolitého svetla, akcelerometer, gyroskop, Senzor srdcového tepu
Možnosť SIM Nie
Batéria
Typ akumulátora Li-Pol
Výdrž batérie 18 hod.
Možnosť nabíjania – konektorr Dock
Materiál
Odolnosť Vodotěsné do 50m
Veľkosť univerzální
Výmenný náramok Áno
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 7.0 cm
Výška balenia 3.5 cm
Hĺbka balenia 31.0 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací