Indukčná varná doska Electrolux EHH6240ISK čierna

Výrobca: Electrolux , Kategória: Indukčné varné dosky
Kód tovaru: ELEEHH6240ISK

Retro: Nie
Značka kvality dTest: Nie
Pripojenie: 400 V
Celkový príkon: 6.6 kW
Šírka: 59 cm
Farba: čierna
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD: Áno
Rozšírená záruka značky: Nie

Zistiť dostupnosť

Electrolux EHH6240ISK


Indukčná varná doska Electrolux EHH6240ISK zaujme na prvý pohľad svojím minimalistickým spracovaním, vďaka ktorému ľahko zapadne do akéhokoľvek štýlu kuchyne. S čiernou farbou sklokeramickej dosky elegantne kontrastujú biele popisky a ukazovatele, pričom všetky prvky sú však iba grafické. To znamená, že doska je úplne hladká, a možno ju teda až prekvapivo ľahko udržiavať.


Vysoký výkon


Vzhľad je síce u takto zásadného spotrebiča dôležitý, ale iste vás poteší informácia, že doska rozhodne nezaostáva ani na poli výkonu. Ponúka štvoricu indukčných platničiek, ktoré sa líšia nielen svojou veľkosťou, ale aj maximálnym výkonom. Najmenšie 145mm platničky nájdete na doske hneď dve a každá z nich dokáže ponúknuť výkon až 1 800 W. O niečo väčšia, 180mm platnička potom pracuje s výkonom 1 200 W. Najväčšia platnička s priemerom 210 mm ponúka najvyšší výkon, ktorý môže dosahovať až 2 800 W. Celkový maximálny príkon potom predstavuje 6 600 W.
  


 


Produkt roku 2020


V rámci súťaže Heuréky varná doska Electrolux EHH6240ISK získala ocenenie Produkt roku 2020.


 


 


Aj varná doska môže byť inteligentná! S týmto modelom bude varenie baviť každého.

  


Okamžitá zmena teploty


Vyššie spomínané hodnoty výkonu jednotlivých platničiek sú maximálne, väčšinou vám však bude samozrejme stačiť výkon menší. Regulácia sa realizuje pomocou senzorových tlačidiel umiestnených v pravom spodnom rohu dosky, kde ich máte pekne po ruke. Výhodou indukčnej technológie je, že sa zmena výkonu prejaví v podstate okamžite a nemusíte teda príliš predvídať.


  


Jednoduchá údržba


Niekedy trochu prehliadanou výhodou indukčných dosiek je veľmi jednoduchá údržba, ktorú sme spomínali už v úvode. Okrem úplne hladkého povrchu uľahčujú čistenie tiež relatívne nízke teploty, vďaka ktorým nemôže dôjsť k "poriadnemu" pripečeniu nečistôt. K údržbe vám teda bude spravidla stačiť vlhká handra s kvapkou čistiaceho prostriedku. 


 


Rýchle nahrievanie Power Booster


Systém rýchleho nahrievania Power Booster funguje tak, že po aktivácii krátkodobo zvýši výkon danej platničky na maximálnu hranicu. K nahriatiu tak dôjde v priebehu niekoľkých minút a vy nebudete musieť zbytočne strácať čas čakaním na to, až sa takpovediac začne niečo diať.


  


Detekcia riadu


Technológia pre detekciu riadu zaisťuje, že sa varná zóna zahrieva skutočne len vtedy, keď je na nej riad. Akonáhle hrniec či panvicu zložíte, dôjde okamžite k automatickému vypnutiu. Táto funkcia nielen šetrí elektrinu, ale tiež značne znižuje riziko popálenia.


  


Indikátory zvyškového tepla


Každá zóna je vybavená svetelným indikátorom zvyškového tepla, takže budete presne vedieť, na ktoré časti ešte nie je dobré siahať, a kde už naopak môžete bez obáv začať s údržbou. Funkcia indikátorov je pochopiteľne úplne automatická, nemusíte sa teda o nič starať.


 


 
 


Ako si vybrať varný panel?


Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
indukcia
Prevedenie
dotykové
Vyhotovenie dosky sklokeramika
Umiestenie ovládania vpredu
Vyhotovenie hrany VD bez rámčeka
Zóny
Počet varných zón 4
Funkcia
Časovač/minútka nie
Detská poistka Áno
Áno
Booster Áno
Nie
Funkcia Smart Home
Nie
Nie
Nie
Nie
Ďalšie parametre
Celkový príkon 6.6 kW
Rozšírená záruka značky Nie
-
čierna
Šírka 59 cm
Výška 5 cm
Hĺbka 52 cm
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Áno
Pripojenie 400 V
Áno
Retro Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hĺbka výrobku 52.0 cm
Hmotnosť výrobku 10.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 67.8 cm
Výška balenia 12.5 cm
Hĺbka balenia 61.0 cm
Váha balenia 10.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu