Huawei Mate 10 Pro

Najšikovnejší smartfón súčasnosti. Aj tak je možné označiť nový top prístroj od Huawei – Mate 10 Pro! Jeho procesor Kirin 970 je totiž vybavený umelou inteligenciou. Tá nielen umožňuje prístroju pracovať efektívnejšie, ale navyše sa dokáže učiť z vášho správania sa. Rozozná napríklad, ktoré notifikácie sú pre vás dôležité a tie vám potom ponúka prednostne. Významný vplyv má umelá inteligencia aj pri vašom fotografovaní. Dokáže zanalyzovať fotografovanú scénu a rozpoznať objekt, ktorý má byť zaostrený a tomu prispôsobí parametre snímania.

Samotný duálny fotoaparát je ďalšou veľkou pýchou prístroja. Svetelnosť f/1,6 patrí k tomu najlepšiemu, čo dnešné fotomobily ponúkajú. Stabilizovaný farebný snímač s rozlíšením 12 Mpx je doplnený čiernobielym 20Mpx. Vďaka týmto parametrom a s prispením umelej inteligencie sa môžete tešiť na skutočne parádne fotky.

Skvelá je rovnako aj kapacita batérie. 4 000 mAh je nadštandard, ktorý vám zaistí vysoko nadpriemernú výdrž. Navyše vďaka podpore superrýchleho nabíjania dobijete polovicu kapacity akumulátoru už za pol hodiny. Veľmi lákavé sú ale aj ďalšie parametre prístroja, ako je 6“ AMOLED displej s rozlíšením 2160x1080 px, 6GB pamäť RAM128GB úložný priestor alebo podpora dvoch SIM kariet. Poteší aj možnosť pripojiť telefón k veľkej obrazovke a pracovať v režime stolného PC.

Predaj špičkového Huawei Mate 10 Pro štartuje 20. 11. 2017, no vy si ho môžete predobjednať už teraz!

Platnosť akcie skončila