Hra Ubisoft Xbox One Far Cry 6 GOLD Edition (3307216171614)

Výrobca: Ubisoft , Kategória: Pre Xbox One
Kód tovaru: UBT3307216171614

Lokalizácia: Anglická
Vydavateľ: UBISOFT
Odporúčaný vek: 18 rokov
Typ hry: akčná
Typ hry: bojová
Typ hry: strielačka
Pre hernú konzolu: Xbox Series
Pre hernú konzolu: Xbox One

Zistiť dostupnosť

Far Cry 6 - Gold EditionFar Cry 6 Gold Edition, Xbox One


Pripravte sa zvrhnúť ďalšieho zlovoľného diktátora v hre Far Cry 6, ktorá vás privedie do adrenalínom pulzujúceho chaotického sveta ostrovného štátu uprostred Karibiku. Vydajte sa do napínavého boja proti krutému režimu Antona Castilla v bujných džungliach i husto obývaných mestách ako Dani Rojas – miestny obyvateľ, ktorý sa ocitol uprostred všetkého toho chaosu. Využite arzenál jedinečných a prekvapivých nových zbraní, vozidiel i nových zvieracích pomocníkov a buďte na čele revolúcie, ktorá vypáli tyranský režim od základov.


Začnite boj za slobodu


Proti režimu budete tentoraz bojovať na ostrove Yara, tropickom raji ležiacom v srdci Karibiku. Tento raj bol však úplne zdevastovaný desiatky rokov trvajúcimi ekonomickými sankciami, takže tunajší ľud je chudobný a rozdelený. Zatiaľ čo časť obyvateľov režim diktátora Antona slepo nasleduje, zvyšok je k poslušnosti donútený silou. Keď však brutalita Antonových reakcií proti vlastnému ľudu presiahne únosnú hranicu, po celej krajine sa rozhorí oheň vzbury, ktorú vy pomôžete ešte rozdúchať.


Pripravení stretnúť množstvo zaujímavých a farbistých postáv, zvrhnúť tyraniu a oslobodiť ostrovný ľud, ktorý si zaslúži lepšie zaobchádzanie?

Far Cry 6 - Gold Edition


 


Kľúčové vlastnosti


  • Ďalšie pokračovanie legendárnej FPS série Far Cry
  • Online kooperatívny režim pre 2 hráčov
  • Nové zbrane a možnosť ich dodatočného prispôsobenia
  • Ultra detailná grafika a fyzika
  • Žijúci otvorený svet s množstvom hlavných i vedľajších úloh
  • Výber medzi mužským a ženským pohlavím hlavnej postavy
  • Noví zvierací spoločníci, medzi ktorých patrí roztomilý psík či krokodíl
  • Gold Edition obsahuje základnú hru a Season Pass 

 


Vydajte sa do chaotického ostrovného štátu uprostred Karibiku a zapáľte oheň revolúcie proti režimu krutého diktátora v ďalšom pokračovaní legendárnej FPS akcie. Hrajte buď sami, alebo v kooperatívnom režime pre 2 hráčov.

 


Far Cry 6 - Gold Edition


Far Cry 6 - Gold Edition

 

Adrenalínom pretekajúce akcie v doposiaľ najväčšom svete série

Preskúmajte doteraz najrozsiahlejší svet v histórii série Far Cry. Okrem klasických džunglí, pláží a nádhernej divokej prírody sa vôbec prvýkrát v sérii pozriete aj do rušného hlavného mesta. Esperanza ožíva v atmosfére typickej pre aglomerácie v strednom Karibiku a umožní vám prežiť adrenalínové potýčky s ozbrojenými jednotkami Antonova režimu v samotných uliciach revolúciou rozorvaného mesta.


 


Far Cry 6 - Gold Edition

Šialená revolúcia, šialený zbraňový arzenál

Viete si predstaviť, že svojich nepriateľov zlikvidujete modifikovanou plechovkou od sardiniek? S obmedzeným rozpočtom si odbojári ostrova Yara musia vždy nejako pomôcť. Využite služby mnohých zbraní – od smrtiaceho vrhača CD po klasickejšie kúsky, ako sú pušky. Mnoho z nich si navyše môžete upraviť podľa požiadaviek.


 


Far Cry 6 - Gold Edition

Kooperatívny multiplayer pre dvoch hráčov

Rovnako ako v prípade Far Cry 5, aj teraz budete môcť celú kampaň prejsť s priateľom či náhodným okoloidúcim v kooperatívnom režime pre 2 hráčov. Využite čo najlepšie rozsiahly arzenál zbraní a dopĺňajte jeden druhého, dopravujte sa na miesto určenia vozidlami a získajte bezpočet spomienok na oslobodenie ostrova Yara od hrôzovlády.


 


Far Cry 6 - Gold Edition

Noví zvierací pomocníci

Žiadny partizán by nemal bojovať sám a vám budú na vašej púti pomáhať noví zvierací miláčikovia, medzi ktorých patria roztomilý, ale smrtiaci psík Chorizo a krokodíl so zlatým zubom a vestičkou Guapo. Tí vám svojou prítomnosťou nielen spestria už tak nádherne žijúci svet, ale aj vám pomôžu popasovať sa s vašimi nepriateľmi.


 


Far Cry 6 - Gold Edition

 

Zoznámte sa, Dani Rojas

Proti režimu budete bojovať ako Dani Rojas, pre ktorého (či ktorú) je ostrov Yara domovom. Potom, čo ste len tak tak utiekli pred vojenskými jednotkami režimu, sa pridávate k bunke guerillového odboja Libertad, ktorý si dal jednoznačný cieľ – zvrhnúť diktátorský režim a vyrvať svoj domov z Antonových pazúrov raz a navždy. Na výber budete mať medzi mužskou či ženskou postavou, takže sa sami rozhodnete, v čí koži celý príbeh prežijete.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 3307216171614
Ďalšie parametre
Pre hernú konzolu Xbox One, Xbox Series
Typ hry akčná, bojová, strielačka
Vydavateľ UBISOFT
Lokalizácia Anglická
18 rokov
Dátum vydania 07.10.2021
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hĺbka výrobku 1.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 14.2 cm
Výška balenia 1.5 cm
Hĺbka balenia 17.3 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací