Hra Sony PlayStation 4 Horizon Forbidden West - Special Edition (PS719772699)

Výrobca: Sony , Kategória: Pre PlayStation 4
Kód tovaru: SONPS719772699

Lokalizácia: české titulky
Vydavateľ: SONY CZECH
Odporúčaný vek: 16 rokov
Typ hry: akčná
Typ hry: adventúra
Typ hry: pre deti
Pre hernú konzolu: PlayStation 4
Dátum vydania: 18.02.2022

Zistiť dostupnosť

Horizon Forbidden WestHorizon Forbidden West – Special Edition, PlayStation 4


Horizon Forbidden West je pokračovanie úspešnej akčnej adventúry Horizon Zero Dawn. Vžite sa znovu do kože lovkyne Aloy, vydajte sa preskúmať vzdialené kraje, bojujte s väčšími a úchvatnejšími strojmi a zoznámte sa s novými spojencami, ktorí vám pomôžu zachrániť Zem pred katastrofou. Špeciálna edícia potom obsahuje hru Horizon Forbidden West, steelbook a Mini Art Book.


Odhaľte odkaz prastarej minulosti


Je na Aloy, aby odkryla tajomstvo ukryté za týmito hrozbami a obnovila poriadok a rovnováhu sveta. Počas svojej náročnej výpravy sa bude musieť stretnúť so starými známymi, tvoriť aliancie so vzájomne znepriatelenými novými frakciami a spoločne s nimi odhaliť odkaz prastarej minulosti – to všetko, zatiaľ čo sa snaží zostať vždy v strehu pred zdanlivo neporaziteľným nepriateľom.

Horizon Forbidden West


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Pokračovanie hráčmi i kritikmi oceňovanej akčnej adventúry Horizon Zero Dawn
  • Vydajte sa do rozsiahlych a detailne spracovaných oblastí Ameriky vzdialenej budúcnosti
  • Bojujte proti smrtiacim mechanickým strojom i nepriateľským kmeňom, získavajte spojencov a odhaľte tajomstvo, ktoré hrozí zahubiť zvyšky ľudskej civilizácie
  • Využívajte rozsiahly arzenál zbranívybavenie a pasce a získajte taktickú výhodu nad nepriateľom
  • To všetko v grafickom spracovaní novej generácie

 


Pripojte sa k lovkyni Aloy, ktorá sa vydáva zažiť krásy aj nebezpečenstvo nádhernej pustatiny Forbidden West, ktorá sa nachádza na území dnešnej Ameriky. Bojujte proti mechanickým zvieratám, získavajte cenných spojencov a odhaľte tajuplnú hrozbu, ktorá hrozí zahubiť ľudstvo raz a navždy. V špeciálnej edícii s hrou, steelbookom a mini art bookom.

 


Horizon Forbidden West

  

Späť v koži lovkyne

Horizon Forbidden West sa opäť vžijete do kože lovkyne Aloy, ktorá sa z mladej dievčiny v minulom diele stala skúsenou lovkyňou mechanizovaných dinosaurov aj členov nepriateľských kmeňov, získala veľa skúseností a objavila tajomstvo padlého sveta. Teraz sa k Aloy pripojíte znova, keď sa vydáva na dobrodružstvo do nádhernej, ale zároveň nebezpečnej pustiny Forbidden West, v ktorej sa bude musieť vysporiadať s tajuplnou hrozbou.


 


Horizon Forbidden West

Preskúmajte rozsiahly otvorený svet

Objavte nádherné slnkom zaliate prostredie, ale aj miesta, ktoré sú plné nebezpečenstva. Prepátrajte ďaleké západné krajiny Ameriky, spoznajte nové pozoruhodné postavy, popasujte sa s nepriateľmi a obdivujte bohaté kultúry, ktoré sa v budúcom svete postihnutej katastrofou snažia nastoliť nový spôsob života v súlade s prírodou.


 


Horizon Forbidden West

Čeľte novým nebezpečenstvám

Zapojte sa do bitiek proti obrovským smrtiacim strojom i ľudským nepriateľom a využite rozsiahly arzenál zbraní, vybavenia a pascí vyrobených z dielov, ktoré pri svojom putovaní nájdete. Občas bude potrebné použiť aj taktické uvažovanie, keď sa proti vám postaví hneď niekoľko druhov nepriateľov naraz.


 


Horizon Forbidden West

Zachráňte, čo sa dá

Krajina kedysi hrdej Ameriky umiera. Roztrúsené zvyšky ľudstva sa snažia za každú cenu udržať napriek divokým búrkam a nezastaviteľným pohromám, zatiaľ čo okolo ich osád obchádzajú hrozné nové stroje. Životu na Zemi hrozí ďalší vyhubenie a Aloy bude musieť zistiť prečo, ak chce zachrániť, čo sa dá.


 


Horizon Forbidden West

 

Spracovanie, ktoré vás očarí

Už Horizon Zero Dawn bolo grafickým skvostom a pokračovanie ide v tomto smere ešte ďalej. Rozľahlá detailne spracovaná krajina, ruiny starých stavieb našej civilizácie a fascinujúce mechanické zvieratá, ktoré si žijú vlastným životom a v prípade ohrozenia chránia svoje teritórium. Vkročte do farebného sveta plného dych vyrážajúcich scenérií, vydajte sa pod vodnú hladinu s dýchacím prístrojom či preskáčte cez útesy a iné prekážky ďalej za svojím cieľom.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber PS719772699
Ďalšie parametre
Pre hernú konzolu PlayStation 4
Typ hry akčná, adventúra, pre deti
Vydavateľ SONY CZECH
Lokalizácia české titulky
16 rokov
Dátum vydania 18.02.2022
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 14.5 cm
Výška balenia 3.1 cm
Hĺbka balenia 17.6 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací