Hra Ostatní Warner Bros Nintendo Switch Lego Star Wars: The Skywalker Saga (5051890321534)

Výrobca: Ostatní , Kategória: Pre Nintendo
Kód tovaru: WBR5051890321534

Lokalizácia: anglická
Vydavateľ: WARNER BRO
Odporúčaný vek: 7 rokov
Typ hry: akčná
Typ hry: detská
Pre hernú konzolu: Nintendo Switch
Dátum vydania: 13.05.2022
Značky: Ostatní

Zistiť dostupnosť

LEGO Star Wars: The Skywalker SagaLEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Nintendo Switch


Vydajte sa spoločne s legendárnymi hrdinami i zlými zbabelcami na dobrodružstvo v preďalekej Galaxii a prežite príbeh, ktorý úplne zmenil dejiny kinematografie. Prezrite si kompletný príbeh všetkých 9 filmov sci-fi ságy Star Wars v kockovanom LEGO podaní, ktoré prináša množstvo humoru, slobodu v prieskume obrovských prepracovaných svetov a stretnutí s mnohými charaktermi, pomáhajúcimi utvárať naše detstvo i dospelosť. Tak nech vás sprevádza sila!


Hrajte za stovky postáv


Chcete hrať za rytiera Jedi alebo si to trošku spestriť a vnoriť sa do kože nájomného lovca odmien alebo rovno droida? Hra LEGO Star Wars: The Skywalker Saga je pripravená splniť všetky vaše túžby ponukou zo stoviek hrateľných postáv zo všetkých kútov galaxie. Rovnako budete môcť využívať rozličné vozidlá – od tých zemných až po vesmírne stroje, medzi ktoré patrí napríklad X-Wing alebo konkurenčný TIE fighter. Fantázii sa vo svete LEGO Star Wars medze jednoducho nekladú.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Akčná adventúra, rozprávajúca príbeh všetkých 9 filmov zo ságy Star Wars v kockovanom podaní
  • Veľa parádnych vtipov a neskrývaných odkazov na pôvodné filmy, vrátane dokonale zimprovizovaných scén, známych z pôvodných filmov
  • Stovky hrateľných postáv naprieč galaxiou z každej éry – napríklad Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Jar Jar Binks, Finn, BB-8, Darth Vader, Emperor Palpatine, Darth Maul, Kylo Ren a ešte mnoho ďalších
  • Zastavte sa v legendárnych lokáciách – ponorte sa do zážitku, ktorý sa odohráva na známych miestach – napríklad púšti Geonosis, močiaroch Dagobah alebo snežných pláňach základne Starkiller Base
  • Hra pre jedného hráča aj vyšperkovaný lokálny kooperatívny režim, ktorý vám umožní spolupracovať aj robiť schválnosti jeden druhému pre posunutie zábavy na novú úroveň

 


Akčná adventúra, ktorá vás prenesie do sveta preďalekej galaxie a umožní vám prežiť príbeh hneď 9 filmov z univerza Star Wars v roztomilom LEGO podaní. Zahrajte si za stovky postáv, navštívte známe miesta z filmov a popasujte sa s temnou stranou sily – to všetko sami či v lokálnom kooperatívnom režime pre dvoch hráčov.

 


LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

 

Hrajte za kultových hrdinov aj zbabelcov

V hre LEGO Star Wars: The Skywalker Saga sú všetky postavy na jednej lodi a rozdiely sa nerobia. Vy si tak budete môcť zahrať ako za legendárnych hrdinov, medzi ktorých patrí Luke Skywalker, Rey, Obi Wan Kenobi, Finn, BB-8, princezná Leia, Han Solo, ale aj zbabelcami, ktorí sa snažia v Galaxii ustanoviť nový poriadok, ako sú Darth Vader, cisár Palpatine, Kylo Ren, Darth Maul, gróf Dooku a mnohé ďalšie. Tí všetci sa spoločne ocitnú v situáciách známych z filmov a budú sa snažiť využiť svoje jedinečné schopnosti, aby dosiahli svoj cieľ. Celkom na vás čakajú stovky hrateľných postáv zo všetkých kútov a časových ér galaxie.


 


LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Preskúmajte dej filmov v ľubovoľnom poradí

Akokoľvek vám hra poskytne hneď 9 epických príbehov v rámci troch filmových trilógií, je len na vás, ktorým dielom budete chcieť začať – či originálnou trojicou, alebo pôjdete pekne chronologicky od epizódy I (čo vrelo odporúčame). Vy tak budete môcť okúsiť celú ságu pekne po svojom a ihneď sa ponoriť do scén, ktoré ste si na filmovom plátne tak zamilovali.


 


LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Vycibrený LEGO humor, ako ho poznáte a milujete

Povedomé scény, ktorým bude dodaná nutná dávka humoru. Pokiaľ máte radi filmy a hry zo série LEGO, viete, čo máte zhruba čakať. Príbeh plný akcie a emócií, ktorý nielen, že vás zabaví na naozaj dlhú dobu, ale tiež poštekli vašu bránicu spôsobom, ktorý jednotlivým udalostiam ságy dodá nový rozmer. Pripravte sa na Vadera a zistite, že aj temný lord môže mať svoje slabé chvíľky.


 


LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

 

Dobrodružstvo, na ktoré nie ste sami

Celý príbeh si budete môcť prejsť pekne osamote s počítačom riadenými spoluhráčmi alebo spojte sily s ostatnými v lokálnom kooperatívnom režime pre 2 hráčov na jednej obrazovke, pričom spoločne budete môcť prejsť celým príbehom pekne od začiatku do konca. To všetko v obrovskom svete s množstvom nádherných legendárnych scenérií i tajomných zákutí, ktoré priamo vyzývajú na ich preskúmanie a objavenie.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 5051890321534
Ďalšie parametre
Pre hernú konzolu Nintendo Switch
Typ hry akčná, detská
Vydavateľ WARNER BRO
Lokalizácia anglická
7 rokov
Dátum vydania 13.05.2022
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hĺbka výrobku 0.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 17.2 cm
Výška balenia 1.5 cm
Hĺbka balenia 10.6 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací