Hra Nintendo SWITCH Minecraft Legends: Deluxe Edition (NSS448)

Výrobca: Nintendo , Kategória: Pre Nintendo
Kód tovaru: NINNSS448

Lokalizácia: anglická
Vydavateľ: NINTENDO
Odporúčaný vek: 7 rokov
Typ hry: akčná
Typ hry: strategická
Pre hernú konzolu: Nintendo Switch
Dátum vydania: 18.04.2023
Značky: Nintendo

Zistiť dostupnosť

Minecraft Legends – Deluxe Edition Nintendo Switch Minecraft Legends – Deluxe Edition, Nintendo Switch


Skazenosť sveta Nether sa šíri po celom Nadsvete a snaží sa pohltiť všetko, čo jej skríži cestu. Otázka však je, či ste práve tým hrdinom, ktorý sa stane jej ochrancom a šampiónom? Chopte sa zbraňou, naplánujte stratégiu a postavte sa piglínom v epických bitkách. Ale majte na pamäti – zadarmo víťazstvo nezískate. Vašou úlohou bude cez deň dobývať základne a po zotmení brániť svojich spojencov, aby ste spoločne mohli pokračovať v ofenzíve. Preskúmajte rozsiahle kockované prostredia plné pokladov a nebezpečenstva, spoznajte nových priateľov a znovu sa stretnite so známymi príšerkami sveta Minecraft.


Stanete sa legendou kockovaného sveta?


Minecraft Legends je úplne novým akčným dobrodružstvom, odohrávajúcim sa v známom svete, zloženom z kociek, ktoré možno vyťažiť – alebo treba vyhodiť do vzduchu. Tu sa budete môcť slobodne pohybovať, bojovať s nepriateľmi a utvárať spojenectvo, ktoré z vás nakoniec urobí epickú legendu, ktorej meno budú s uznaním vyslovovať všetky národy, nadané intelektom – a stane sa postrachom tých, ktorým sa takého šťastia nedostalo.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Úplne nové dobrodružstvo zo sveta Minecraft
  • Hra na pomedzí akcie v otvorenom svete a súboji v štýle žánru taktických či strategických hier
  • Staňte sa hrdinom, ktorý bude inšpirovať tunajších obyvateľov, ktorí sa snažia ubrániť hrozbe inváznych síl piglínov prichádzajúcich zo sveta Nether
  • Preskúmajte svieže prostredie v známom svete plné pokladov a nebezpečenstva, spoznajte nových priateľov a znovu sa stretnite so známymi príšerkami
  • Prizvite sa na pomoc svojich priateľov a hrajte v online kooperatívnom režime pre až 4 hráčov alebo sa popasujte s konkurenciou v PVP pre až 8 účastníkov
  • Naskočte do epických bitiek, v ktorých budú vaše strategické bunky otestované na maximum
  • Deluxe edícia okrem samotnej hry obsahuje aj 6 exkluzívnych skinov – 1 pre hrdinov a 5 mounty
  • Podpora režimov TV, Tabletop a Handheld

 


Vydajte sa na úplne nové dobrodružstvo zo sveta hernej senzácie Minecraft! Tentokrát v akčnej strategickej hre, v ktorej sa vy a vaši priatelia stanete hrdinami, ktorí musia spolupracovať s ostatnými obyvateľmi Nadsvetia v snahe zlikvidovať inváziu armády piglínov, ktoré sa pokúšajú priniesť zmar a chaos do kedysi mierumilovného sveta zloženého z kociek.

 


Minecraft Legends – Deluxe Edition Nintendo Switch

Pozbierajte svoju silu

Milujete otvorený svet Minecraftu, v ktorom sa dá robiť a vynájsť v podstate čokoľvek? A čo keby ste si v ňom mohli užiť epické bitky proti nepriateľským silám, ktoré nikdy nespia? A keď práve nebudete bojovať, budete môcť objaviť povedomé, a napriek tomu záhadné scenérie, plné rozmanitých foriem života a surovín, ktorých ťažba bola v pôvodnom Minecrafte absolútne nevyhnutná. Problém je, že tento kedysi v podstate mierumilovný raj sa nachádza na pokraji zničenia, pretože dorazili pútnici, ktorí plánujú úplne zmariť jeho samotnú podstatu.


 


Minecraft Legends – Deluxe Edition Nintendo Switch

Inšpirujte ostatných a zlikvidujte piglinskú hrozbu

Vašou úlohou v koži hrdinu bude inšpirovať (aj neočakávaných) spojencov k vytvoreniu hodnotných spojenectiev a viesť ich v strategických bitkách v snahe ochrániť ich domovy pred inváznymi silami. Práve tieto zdanlivo nepodstatné osôbky môžu úplne zvrátiť inak nevyhnutný rozvrat, ktorý so sebou piglini prinášajú a ktorý je schopný uvrhnúť svet Nadsvetia do temnoty.


 


Minecraft Legends – Deluxe Edition Nintendo Switch

Vyrazte do sveta Minecraftu spoločne

Rovnako ako v pôvodnom Minecrafte, aj tentoraz sa pôjde o hru s veľkým zameraním na multiplayer, takže nie je divu, že svet Minecraft Legends si budete môcť užiť so svojimi priateľmi online. Buď sa budete môcť spojiť dohromady a zastaviť nepriateľské sily, snažiace sa zničiť vašu dedinu v kooperatívnom režime pre 2 až 4 hráčov, alebo ich vyzvite na súboj v online multiplayeri pre až 8 účastníkov. Samozrejmosťou je aj hranie naprieč platformami či generáciami konzol, takže sa nestane, že by sa hráči nemohli spojiť a spoločne si vyraziť na výpravu.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber NSS448
Ďalšie parametre
Nintendo Switch
Typ hry akčná, strategická
Vydavateľ NINTENDO
anglická
Odporúčaný vek 7 rokov
Dátum vydania 18.04.2023
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hĺbka výrobku 0.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 11.1 cm
Výška balenia 1.4 cm
Hĺbka balenia 17.0 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací