Hra Nintendo SWITCH Mario Party Superstars (NSS4326)

Výrobca: Nintendo , Kategória: Pre Nintendo
Kód tovaru: NINNSS4326

Lokalizácia: anglická
Vydavateľ: NINTENDO
Odporúčaný vek: 3 roky
Typ hry: akčná
Typ hry: pre deti
Typ hry: dobrodružná
Typ hry: detská
Pre hernú konzolu: Nintendo Switch

Zistiť dostupnosť

Mario Party SuperstarsMario Party Superstars, Nintendo Switch


Voláme všetky Superstars! Mario Party je späť s 5 klasickými hernými plánmi z éry Mario Party pre konzolu Nintendo 64. Snehová poleva sa stretáva s kvetinami na Peach's Birthday Cake boarde, zatiaľ čo vy a vaši priatelia sa pretekáte o to, kto získa najviac hviezd a podarí sa mu ukradnúť hviezdy ostatných či aspoň sabotovať ich postup. Sledujte odpočet, ktorý spustí Bowserov lúč peniažkov, ktoré si podržíte na mape Space Land. Šťastena je však vrtkavá, takže budete musieť v priebehu hry neustále dávať veľký pozor na všetky nástrahy nielen herného plánu, ale aj stratégiu vašich konkurentov, ktorým ide len o jediné – mať na konci hry lepšie skóre, ako vy a predstihnúť vás na pódiu víťazov. Rovnako možno hrať v tímoch proti počítaču a obvyklú nevraživosť premeniť na snahu o čo najlepšiu spoluprácu.


Množstvo klasických minihier


Mario Party Superstars prináša hneď 100 klasických minihier, ktoré ste mali možnosť zažiť už vo verzii pre Nintendo 64 a Nintendo Game Cube. Väčšina sa ich točí okolo zbierania bonusových mincí, takže sa pripravte precvičiť si svoj postreh, logické uvažovanie, alebo pamäť. Všetky sa navyše ovládajú pomocou tlačidiel, takže môžete použiť ako Joy-Con ovládač, tak aj Nintendo Switch Pro Controller či si hru zahrať v handheldovom móde či na konzole Nintendo Switch Lite.

Mario Party Superstars


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Nová verzia party hry Mario Party Superstars
  • Hra pre až 4 hráčov
  • 100 minihier z éry Nintendo 64 a Nintendo Game Cube
  • 5 klasických herných plánov
  • Všetky módy možno hrať online
  • Krásne animovaná detailná grafika

 


Nová verzia party hry Mario Party Superstars, prinášajúca 100 klasických minihier z éry Nintendo 64 a Nintendo Game Cube a hneď 5 herných plánov, na ktorých sa budete v danom počte ťahov snažiť prekonať konkurenciu a zozbierať čo možno najväčšiu porciu mincí.

 


Mario Party Superstars


Štylizovaná roztomilá grafika


Mario Party Superstars získala vďaka technológii konzoly Nintendo Switch slušivý grafický kabátik, ktorý ctí novšie diely série Super Mario Bros. a zároveň prináša vizuálnu rozmanitosť. Každý z nepriateľov tak bude nádherne animovaný, či už vám bude v postupe pomáhať či sa vás naopak snažiť pozdržať alebo ukradnúť vaše zarobené mince a power-upy.


 


Mario Party Superstars


 


Multiplayer pre až 4 hráčov


Priaznivci doskových hier určite ocenia už tradičnú možnosť hry pre až 4 hráčov, takže vám nič nebráni usporiadať doma poriadnu Mario Party! V ponuke je ako kompetitívny režim, v ktorom môže zvíťaziť len jeden, tak aj možnosť tímovej hry, kedy sa vo dvojiciach snažíte prekonať vašich konkurentov vymýšľaním tej najlepšej stratégie, ktorá im zabráni v postupe po mape.


 


 


Mario Party Superstars


Rovná stovka minihier precvičí vaše schopnosti


Späť sa vracia väčšina minihier z verzií pre Nintendo 64 a Nintendo Game Cube. Ich cieľ je jasný – zasypať vás odmenou v prípade, že vyhráte. Dávajte však veľký pozor, pretože budú vyžadovať rozličné schopnosti z vášho arzenálu. Našťastie sú vysoko zábavné a návykové, takže aj tie náročnejšie si dáte s chuťou.


 


 


Mario Party Superstars


Hrajte akýmkoľvek spôsobom


Hrajte akýmkoľvek spôsobom – na jednej konzole, lokálne cez bezdrôtovú sieť či online. Hra sa uloží po každom ťahu na hernom pláne, takže si budete môcť kedykoľvek urobiť prestávku a neskôr sa k rozohranej hre vrátiť. Používajte nálepky a oceňujte či štuchajte hráča, zatiaľ čo sa budete snažiť prekonať jeden druhého. Všetky módy podporujú online multiplayer, takže môžete vyzvať priateľov ako na pár minihier, tak aj maratón o až 30 kolách.


 
 


Záruka 24 mesiacov
Partnumber NSS4326
Ďalšie parametre
Pre hernú konzolu Nintendo Switch
Typ hry akčná, pre deti, dobrodružná, detská
Vydavateľ NINTENDO
Lokalizácia anglická
3 roky
Dátum vydania 29.10.2021
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 10.5 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hĺbka výrobku 1.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 17.6 cm
Výška balenia 1.5 cm
Hĺbka balenia 10.7 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací